Keď pravda zvíťazí přehled

Keď pravda zvíťazí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451377/bmid_ked-pravda-zvitazi-hi9-451377.jpeg 4 50 50

Osud ich rozdelil už navždy. Láska jeho života je nenávratne preč a Collin si priveľmi neskoro uvedomil, ako veľa stratil. Výčitky sú devastujúce a on potrebuje pustiť minulosť pomedzi prsty. Lenže čo ak nič nie je také, ako sa javilo na prvý pohľad? Vzkriesenie stratenej nádeje a pravá tvár pravdy rozpúta vlnu šokujúcich skutočností, ktoré obrátia hore nohami nielen Collinov život. V hre je oveľa viac, ako si mysleli.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Keď pravda zvíťazí. Přihlašte se a napište ho.

peko
07.05.2024 5 z 5

Celá série se mi moooc líbila. Zvraty - nahoru a dolů, přesně to jsem potřebovala. Naivně jsem si myslela, že to bude červená knihovna, ale všechny tři díly se četly dobře a vžila jsem se do děje. Eleanor mi bylo líto, vytrpěla si neskutečnou bolest a Collin??? To byl uličník (v dobrém slova smyslu) z bohaté rodiny a mě neskutečně štval, ale v tomto 3. dílu to "vyžehlil" a bojoval pro svou lásku. :-) Knihy jsem četla v CZ a byla to chyba, protože gramatických chyb a chybného překladu bylo v celé sérii jak máku a myslela jsem, že přijdu o "čočky". Jak se v dnešní době může toto stát? V době, kdy knihy stojí neskutečné peníze a pak dostanete 3. jakost češtiny? To bylo jediné, co mě mrzelo a mrzí. Jinak příběh za přečtení stojí určitě. Zvažte čtení v originále, pokud vám slovenština nevadí! :-)

Kristy.Seb
23.03.2024 4 z 5

Čas nezahoji rány. Jen tě naučí, jak s nimi žít.

Život je krátký a promrhané šance trápí mnohem víc než ty nezdařené.

Naprosté skvělá série! Tohle se opravdu moc povedlo. Napětí, žár, láska.

laura
03.01.2024 3 z 5

Příběh o lásce i nenávisti. O bolesti, osamění, touze i nevyzpytatelném osudu. O naději.

Intriky, zloba, vášeň i lži. Když jde o peníze, jde o všechno. Nebo ne?

Náhoda je znovu svedla dohromady - mají bojovat? Nebo to prostě vzdát?

Závěrečný díl o pravdě, lžích, manipulaci, rodině, přátelství i zradě. O vzestupech i pádech, o nebezpečí, které číhá vždycky tam, kde ho nečekáte. O podvodech, penězích, původu i krutosti. O tom, že často ztrácíme víc, než dostáváme.

Čtivé, ke konci napínavé, ale něco tomu prostě chybělo. Skoro do poloviny knihy se nic nedělo a konec už to pak nedokázal zachránit. Po skvělém rozjezdu předchozího dílu trošku zklamání...

Beren a Lúthien, Láska z jiného života a další knižní novinky (47. týden)

19.11.2023

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Keď pravda zvíťazí v seznamech

v dalších seznamech3x