mot33 mot33 komentáře u knih

Šťastný muž Šťastný muž Arto Paasilinna

Tak že bychom taky začali podnikat v betonu.

27.04.2016 5 z 5

Pohádky Českého středohoří Pohádky Českého středohoří Dan Černý

Super ilustrace pověsti jsou vyprávěni i zabavnou formou že se člověk i zasměje.Mohu pouze doporučit.

25.04.2016 5 z 5

Stará dáma vaří jed Stará dáma vaří jed Arto Paasilinna

Tak další z velmi dobrých zabavných knížek hlavně stará paní co nevymislí i sice někdy z nahodou a le velký masakr.

25.04.2016 5 z 5

Čarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a báje Čarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a báje Václav Cibula

Místy trochu slabší,ale jinak stále nad průměr.

23.04.2016 4 z 5

Příběhy tygřího mláděte Příběhy tygřího mláděte Dhan Gópal Mukerdží

Super kniha prvního roku života tygra.

09.04.2016 4 z 5

Dopis pro krále Dopis pro krále Tonke Dragt

Musím přiznat že jsem se nemohl nějak k této knize dobrat pořád jsem jí odsouval na jindy.A pak jsem jí vzal do ruky a přečetl za dna dny.Super příběh který graduje až do konce ,malá vítka je že se mohlo uzavřít o něco dřív a nenatahovat to tolik stránek.

28.03.2016 5 z 5

Paví očko ve lví říši Paví očko ve lví říši Bohumila Sílová

Podle mě super knížka ale toto vydání z NAVY je o trochu slabší než to ilustrované Malákem.

25.03.2016 4 z 5

O slonu Kárím O slonu Kárím Vladimír Hulpach

Od Hulpacha jsem prozatím četl pouze povesti .Ale musím uznat že tato kniha se četla jedním dechem.Příběch slona od mláděte až po dospělost byl super a hlavně v kusně a poměrně dost ilustrované od Buriana.

16.03.2016 5 z 5

Čertova voda: pověsti a báje z Podkrušnohoří Čertova voda: pověsti a báje z Podkrušnohoří Marta Ježková

Myslím si že je tato kniha o proti jíním trošku slabší proto dávám čtiři hvězdy.

15.03.2016 4 z 5

Syn boha hromovládce Syn boha hromovládce Arto Paasilinna

Musím uznat že jsem tohoto autora zkusil poprvé a překvapil.Zasadit děj do současnosti kdy příde starověké finské božstvo obnovit svůj kult do součastnosti dost dobrý.Psáno lechce a čteno též.

15.03.2016 5 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Tak to se povedlo sice jsem to kupoval a začal číst že se děj odehrává b Jižních čecháh,ale musím přiznat ,že nápad promíchat od pravěku přes Římskou říši ,až po budoucnost roku 2700 je masakr.

08.03.2016 5 z 5

Mokřejšové, vodníci z Louže Mokřejšové, vodníci z Louže Ilona Borská

Na to že kniha je pro děti tak super příběhy pěti generací vodního rodu z Jižních čech stojí opravdu za to.

31.01.2016 5 z 5

Když dědeček lyžoval do Finska Když dědeček lyžoval do Finska Daniel Katz

Tak todle byl fakt kousek asi bych nikdy tuto knihu nečetl .Přečetl jsem jí až na doporučení.a mohu říct že mě překvapila svižností židovským humorem a poskladaním časovým proudem .jinak tak super .

30.01.2016 5 z 5

Vodníček Vodníček Otfried Preussler

TO JE KNÍŽKA KE KTÉRÉ SE VŽDY RÁD VRACÍM ILUSTRASE OK A MALÝ VODNÍČEK JE PĚKNĚJ NEZBEDA.

12.01.2016 4 z 5

Evropa tančila valčík - Cestou do velké války (léta 1905-1914) Evropa tančila valčík - Cestou do velké války (léta 1905-1914) Miloš Václav Kratochvíl

Klasický Kratochvíl sice o něco málo slabší ale stále přehoupne 50 procent.

09.01.2016 4 z 5

Táborská doba ledová Táborská doba ledová Pavel Šácha

Na to že to má být oslava Hokeje v Táboře tak vám povím strašný paskvil.Nepřehlednost přeskakování žadná pospolitost,aby kniha nějak vypadala.Pravdě podobně šito rychlou jehlou.

23.12.2015 odpad!

Ukradli nám Adama Ukradli nám Adama Marie Kšajtová

Jelikož miluji ilustrace Filcíka ta není co řešit.

13.12.2015 5 z 5

Pohádky z duhové zahrádky Pohádky z duhové zahrádky Oldřich Syrovátka

Něco z knihy jde něco ne takže u mě pravděpodobně průměr.

15.10.2015 3 z 5

Pepibubu Pepibubu Alena Vostrá

Sice míň ilustrací ale jinak super hlavně že je vše žďabilní.

05.09.2015 5 z 5

Revival Revival Stephen King

NIc moc má lepší ažtak za půlkou se to rozjelo plus knihy že aspoň uděll čistku v postavách.Moc jich nepřežilo.

02.08.2015 4 z 5