mot33 mot33 komentáře u knih

Jak ježek hledal déšť Jak ježek hledal déšť Dagmar Lhotová

Super je hlavně komiks a ilustrace text trochu polkuhává, ale stále jeto nadprůměr.

16.07.2016 4 z 5

Pohádky vodnického dědečka Pohádky vodnického dědečka Marie Kubátová

Podle mého taková slušná knížka nějaké plus zato že o vodních jsem a stále rád čtu vše.

16.07.2016 4 z 5

Cvrček v New Yorku Cvrček v New Yorku George Selden

O jedné italské rodině a cvrčkovi s absolutním sluchem mě osobně se tao knížka líbí a asi se k ní občas vrátím jednoduchí příběh super ilustrace tak to u knížky pro děti má vipadat.

14.07.2016 4 z 5

Zvířecí báje Zvířecí báje Ľubomír Feldek

Takový průměr neurazí ani nepřekvapí ,ale ilustrace od Faltoví super.

10.07.2016 3 z 5

Profesor Kurama vynálezcem Profesor Kurama vynálezcem Hisaši Jamanaka

Jo super přeloženo a povídky mají vtip .Až člověk nevěří co se dá vynalézt.

10.07.2016 5 z 5

Finské pohádky Finské pohádky Marek E. Světlík

Super pohádky a korát bych řekl že jsou dost podobné české klasice,ale trochu tvrdčího rázu.

09.07.2016 5 z 5

Chlupatý sluha pana faráře Chlupatý sluha pana faráře Arto Paasilinna

Zbytečně dlouhé roztahované ale je to klasický Arto.Škoda kdyby kniha měla těch jeho obvyklích cca 170 stránek byla by super.

04.07.2016 4 z 5

Polda a Olda Polda a Olda Stanislav Havelka

Klasika ze čtyřlístku takže plná nálož hvězdiček a není co dodat.

25.06.2016 5 z 5

Babička na inzerát Babička na inzerát Ludvík Středa

Super knížka pro mladé čtenáře já knohu opět objevil a rád jí přečetl i dnes,a hlavně super ilustrace od Štíplové.

24.06.2016 5 z 5

Hvězdní vandráci Hvězdní vandráci Vlado Ríša

Tak to jeklasický Říša odychovka která se dá číst a nemusí se u ní přemýšlet takže super.

19.06.2016 4 z 5

Robot Emil Robot Emil Jiří Havel

Super zabavný super ilustrace od Kalouska.Kniha nepostrádá humor je čtivá tak a korát na jedno odpoledne.

19.06.2016 5 z 5

Strašidlář - Mezi námi ohnivými strašidly Strašidlář - Mezi námi ohnivými strašidly Hynek Klimek

Sice o level níž než ostatní a to hlavně po stránce ilustrací ,ale i příběh jsem čekal o něco víš.A přesto si zaslouží alespoň čtyři hvězdy.

17.06.2016 4 z 5

Strašidlář - Mezi námi čerty Strašidlář - Mezi námi čerty Hynek Klimek

Super prostě čerti jsou čerti.

12.06.2016 5 z 5

Prostopášný modlitební mlýnek Prostopášný modlitební mlýnek Arto Paasilinna

Slušné ale psané rychlou rukou

12.06.2016 3 z 5

Strašidlář - Mezi námi vodníky Strašidlář - Mezi námi vodníky Hynek Klimek

Sice takový dětský cestopis a vyprávění o roině a životu vodníků,ale musím uznat že i přes malí počet stránek mě kniha oslovila.

08.06.2016 4 z 5

Nejdelší chobot ve Finsku Nejdelší chobot ve Finsku Arto Paasilinna

Místy zábavné,ale asi to nejslabší co jsem zatím od něho četl.

24.05.2016 4 z 5

Emil Běžec 00:10 Emil Běžec 00:10 Pavel Kosatík

Nic moc autor zbytečně roztahává knihu a zabíha do věcí a lidí kteří tam nemají co dělat.Jinak tak průměr až místama pod průměr.

24.05.2016 3 z 5

Poklad na Kunětické hoře Poklad na Kunětické hoře Lubomír Macháček

Poměrně slušná kniha dá se přečíst během chvíle pověsti z Pardubicka někdy známé někdy méně,ale celkemurčitě 80 procent si zaslouží.

14.05.2016 4 z 5

Trnová dívka Trnová dívka Jáchym Topol

Docelá drsné jedna z mála knih kde větčinou kladní hrdinové zahynou,ale jinak tak průměr.

11.05.2016 3 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Opět mě tato kniha nezklamala,ale zajímalo by mě jak by Arto napsal kdyby Tempobus opravdu s částí sjel .

07.05.2016 5 z 5