mot33 mot33 komentáře u knih

Bylo - nebylo Bylo - nebylo Jiří V. Kincl

Knihu doprovázejí krásné ilustrace a poměrně zdařilí výběr povídek o strastech živita afrických lidí.

04.02.2017 4 z 5

Úkladní vrazi v Neronově paláci Úkladní vrazi v Neronově paláci Caroline Lawrence

tento díl byl za ssuper taková kriminálka pro děti.

28.01.2017 4 z 5

Poseidonia Poseidonia Aleksandar Žiljak

Tak vám nevim očekával jsem něco mezi Wild ...,Pistolnice, a musím říct že jsem byl tímto dílkem zklamán místy takové utahané nic neříkající souvislosti které děj spomalují.Tak nic moc.

22.01.2017 3 z 5

Čertova tanečnice Čertova tanečnice Oldřich Sirovátka

V tomto výběru se objevují pověsti které už jsem od autoru převážně někde četl takže žadné velké překvapení.

14.01.2017 4 z 5

Pohádky Bílého slona Pohádky Bílého slona Dagmar Klanová

krásná kniha kde jedna povídka představuje ponučení o lenosti..... .V celku svižné ne moc dlouhé u mě super,hlavně o parádivém prasátku jak se oblékalo super.

08.01.2017 5 z 5

Pohádkový svět Františka Nepila Pohádkový svět Františka Nepila František Nepil

Klasický výbět z knížek F.Nepila krásně ilustrovaný není co řešit.

07.01.2017 5 z 5

Simpsonovi vyrážejí na cestu Simpsonovi vyrážejí na cestu Matt Groening

Asi nejslapší kousek nejvíce mě zaujalo jak Homer vypráví historii podle svěho nejlepšího svědomí,a mapky před každou kapitolou jak vidí město Spri...rodina Simpsonových.

07.01.2017 4 z 5

Paní, vy už zase ječíte Paní, vy už zase ječíte Pauline Barnes

Kniha průměr ještě že než text převládá ilustrace od Borna.

07.01.2017 3 z 5

Kašpárek v pekle Kašpárek v pekle Jiří Žáček

Trochu v rýmu trochu ne Žáček nevím nevím ilustrace tomu dodávají super styl a ten tuto knihu zachraňuje.

07.01.2017 3 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Tak další Kotleta musím nejprve říct že toto téma v knihách mívám rád.Myslím že tentokrát F.K.
Překvapil že to není uplně kolik kdo zastřelí kolik krve vyteče....,kniha má i několik stránek kde neteče krev proudem.Takže za mě plno.

07.01.2017 5 z 5

Pohádky Václava Říhy Pohádky Václava Říhy Václav Říha (p)

Tutu knihu miluji od mala a vdnešní době zvlášť .Popravdě oceňuji kresby C.Boudy.Dále musím přiznát že též mám rád výběr pohádek z této knihy která vyšla LP,a dodnes si jí stále dokola pehrávám.

24.12.2016 5 z 5

Vlčí léto laponského mlynáře Vlčí léto laponského mlynáře Arto Paasilinna

Mě slabší ale pořád na dprůměr kdo by si rád nezavyl.

22.12.2016 4 z 5

Zima v kaňonu Zima v kaňonu Walt Morey

takový noví robinson za mě aano

04.12.2016 4 z 5

Zlato na Espaňole Zlato na Espaňole Jiří Langstein

Jedna z lepších kodovek

04.12.2016 3 z 5

Zajícův rok Zajícův rok Arto Paasilinna

v celku slušný Arto vtipné ,ale mám radči jinačí kousky.

03.12.2016 4 z 5

Pam a Pum Pam a Pum Jana Šimková

Souhlasím s kolegou Jelitovna ,ale super napsáno hlavně aby v tom děti neměli inspiraci /zlobení a čertovských kouskách/.

27.11.2016 4 z 5

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Arto Paasilinna

Námět dobrý místy až moc roztahováno,ale takový průměr mírně nadprůměr.Super začátek když se dozvídá co a jak se dá dělat. Když člověk......

17.11.2016 3 z 5

Poplach v trpasličím lese Poplach v trpasličím lese Tony Wolf (p)

Příběh opravdu pro malé čtenáře ale ilustrace trpaslíků opravdu velká bomba.

17.11.2016 5 z 5

Z Ječmínkovy říše Z Ječmínkovy říše Karla Bufková-Wanklová

Takové místy až nic moc ,ale to je podle mě pravděpodobně tím že místy je tam vkládáno nířečí.

17.11.2016 3 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Super .ale já dám o hvězdičku míň mám od Lindgrénoví radčí jiné kousky.

11.11.2016 4 z 5