mot33 mot33 komentáře u knih

Osm světel Osm světel Leo Pavlát

Mě se to líbí dost povídky jsou psány lehkým pérem nepostrádajíc zábavu ani ponaučení.

10.11.2016 5 z 5

Čaroděj Metloděj Čaroděj Metloděj Zdeňka Študlarová

Super Baltíka z čtyřlístku já miluju protože je svůj a co nezkusí a neprubne tak to není ono. Ta ní co řešit plná dávka.

05.11.2016 5 z 5

Měsíční deník Měsíční deník Michal Březina

Tohle už bylopsáno s tímto že to bude něco mezi červeným trpaslíkem ,futuramou,ale s českým hrdinou.A musím říct že mě to překvapilo,když to vemu z pohledu mého tak určitě něco nad 50 procent.

05.11.2016 3 z 5

Zajímavé neotřelé svižné nový vítr ve světě fantasy horor snad další díly budou tak dobře napsané.

30.10.2016 4 z 5

Nejkrásnější zahrada : indické pohádky Nejkrásnější zahrada : indické pohádky Jiří Marek (p)

Musím uznat že je tato kniha povídek z asie tak trochu delší než by měla být sice čtivá ,ale moc silná já to vidím na nějakých 60-80 procent.

28.10.2016 3 z 5

Sultán a král kobra: Malajské báje a pověsti Sultán a král kobra: Malajské báje a pověsti Jaroslav Olša

Malajské povídky mě osobně se líbí ti o zvířatech a poslední povídka o ghoulech.

16.10.2016 4 z 5

Další Pohádky ze šumavských lokálek Další Pohádky ze šumavských lokálek Roman Kozák

Stále kouzelné lokálkovské pohádky jako v prvním díle.

14.10.2016 4 z 5

Skřítkové pod Kašperkem Skřítkové pod Kašperkem Jaroslava Voráčková

Super ilustrace ale hlavně pověsti jsou bezva kněkteré kratší ale to vůbec nevadí.

13.10.2016 5 z 5

Obří pantofle Obří pantofle Eva Kilianová

Taková nad průměrná kniha kniha která mě bavila sice je asi určená těm menším.Ale no aco.

11.10.2016 3 z 5

Pohádky poštovských panáčků Pohádky poštovských panáčků Marie Kubátová

Kouzelné pohádky jak se dostáli různá témata na světové známky.

10.10.2016 4 z 5

Nové Město nad Metují a okolí v pověstech a vyprávěních Nové Město nad Metují a okolí v pověstech a vyprávěních Eva Koudelková

Musím říct že až na formát knihy je to super pověstma nabitá knížka které vévodí krásné baravné ilustrace.

09.10.2016 5 z 5

Nevim nevim takové nějaké které proč a nač.

30.09.2016 3 z 5

Madynka Madynka Astrid Lindgren

Na Astrid trochu slabší mám od ní radči jiné věci ,ale vcelku dobré tak 90 procent.

30.09.2016 4 z 5

Polda a Olda zase spolu Polda a Olda zase spolu Stanislav Havelka

Co dodat ale chtělo by to aby v trojce vyšlo třeba i prasátka.

30.09.2016 5 z 5

Piráti z Pompejí Piráti z Pompejí Caroline Lawrence

Tento třetí díl já osobně bych ohodnotil průměrem.Asi nejhorší zatím z těch tří ,ale stále odychovka v styly kod.

25.09.2016 3 z 5

Bezhlavý jezdec Bezhlavý jezdec Thomas Mayne-Reid

Poměrně slušné zbytečně dlouhé a roztahané.

17.09.2016 3 z 5

O Mamě Romě a romském pámbíčkovi O Mamě Romě a romském pámbíčkovi Hana Doskočilová

Musím uznat že jsem se dlouho nemohl k této knížce dostat a pak jsem jí přečetl.Kratké povídky či pohádky z romské historie mě docela upoutali.

14.08.2016 4 z 5

Návrat opeřeného hada Návrat opeřeného hada Vladimír Hulpach

Po dlouhé době knihu pověstí a povídek sice z indiánskou tématikou,ale popravdě mě se to líbí velice.

10.08.2016 4 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Ok mě se to četlo dobře na kriminálku konec trochu tvrdčí.

31.07.2016 4 z 5

Pověsti z Broumovska Pověsti z Broumovska Eva Koudelková

Mě se kniha poměrně líbí pověsti jsou psané v kratším rozměru a jsou poměrně čtivé.

30.07.2016 4 z 5