Obří pantofle

Obří pantofle https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53200/obri-pantofle-53200.jpg 4 12 5

Jadla
27.11.2021 4 z 5

Líbí se nám ilustrace, délka pohádek, lépe řečeno krátkost, je výborná i pro úplně malé posluchače, vydrží jim pozornost až do konce příběhu. Jasné, nejsou to žádné dobrodružstvím a dějovými zvraty nabité historky, ale milá, klidná vyprávění, která vedou spíše k zamyšlení a povídání si o tom, co je správné.

Niu
08.05.2021 5 z 5

Dávám plný počet hvězd vzhledem k tomu, že Obří pantofle mě doprovázela mým dětstvím. V době, kdy jsem neuměla číst, mě vyloženě fascinovaly kresby se zvláštní texturou. Už ani nespočítám, kolikrát jsem četla první pověst Obří pantofli :o) Tato a Zajíček Ušáček jsou moje dětské lásky :o)

Lucissia
01.06.2020 5 z 5

Krásně převyprávěné pověsti pro děti, příjemně se mi předčítalo a obrázky pana Kremláčka knížku mile doplňují. :-)

Venda32
19.02.2020 3 z 5

Krátké pohádky, délkou ideální před spaním. Příběhy jsou takové... Nijaké. Morava má spoustu krásných věcí, na které může být hrdá. Nevím, jestli k tomu přiřadit i tyhle pověsti.

mot33
11.10.2016 3 z 5

Taková nad průměrná kniha kniha která mě bavila sice je asi určená těm menším.Ale no aco.