mot33 - Komentáře

Terezínský deník 1941–45Terezínský deník 1941–45E. Roubíčková

Nebylo to nejhorší ,ale mě osobně docela vadilo že některé dny vzala homep na jeden řádek,škoda když psala třeba na stránku celý měsíc či týden bylo to lepší.

Jáma a důmJáma a důmJ. Rečková

Takové vize budoucnosti ,ale nevím nevím dům super dům II. super,černopsi ok,ale myslím si že Rečková umí líp.Já osobně mám radči jínčí knížky autorky.

Pohádka za pohádkouPohádka za pohádkouD. I. Stojanov

Takové normálné pohádky které neurazí je vnich trochu moudrosti .A hlavně super a bohatě ilustrováno Kremláčkem.

Pověsti tajemných místPověsti tajemných místV. Dvořáčková

Poměrně slušné dílko něco mezi pověstí a povídkou či pohádkou ale stále super.

Polda a Olda do třeticePolda a Olda do třeticeS. Havelka

Super klasika ze čtyřlístku není co dodat snad jen popřát albatrosu aby se mu dařilo i s ostatníma komiksy pokuď mají naději je vydat,´.-myslím ti ze čtyřlístku-

My z ostrova SaltkråkanMy z ostrova SaltkråkanA. Lindgren

Super sice to nedosahuje Dětí z Bule.....,ale stejně dost dobrý.

Prácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a LibínemPrácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a LibínemO. Fibich

poutavé čtení pro mě se zde objevilo něco co jsem ještě nevěděl.

NikamNikamD. Vácha

ocelá dobré toto téma mám rád,ale místy takové natažéné,až bych řekl že zbytečně se člověk ztrácí ,ale čtyři hvězdy jo.

Putování bájnou krajinouPutování bájnou krajinouO. Dvořák

Super pověsti a povídky dost mě to zaujalo a O.Dvořák mě překvapil .Docela super je že u některých je posouzení jak k tpomu mohlo dojít.Takže za mě plný kotel.

Kati ve službách císařů, Kronika katů mydlářůKati ve službách císařů, Kronika katů mydlářůK. Štorkán

Tak teda já nevím podle mě to jaksi nějak přečíst jde,ale ža by to byla nějaká super kniha to asi né.

Lišky, dobrou nocLišky, dobrou nocF. Nepil

Klasický Nepil plus ilustrace takže ok.

Dva tucty pohádek z Krkonoš a PodkrkonošíDva tucty pohádek z Krkonoš a PodkrkonošíS. Pavlová

O kousek horší než jíné pověsti,ale stále víc než 80 procent.

Co vyprávěl kalumetCo vyprávěl kalumetV. Hulpach

Poměrně slušný výběr indiánských pověstí.

Lední medvěd FramLední medvěd FramC. Petrescu

Na to že se jedná o knihu rumunské produkce před rokem 1989 tak vcelku čtivý kousek o cestě a starosti ledního cirkusového medvěda.

Kdo se bude smát aneb Jak se honí zlodějiKdo se bude smát aneb Jak se honí zlodějiM. Lajdar

Super kriminálka proložená super ilustracema od kalouska.

Golem Josef a ti druzíGolem Josef a ti druzíH. Doskočilová

Tak Golem je super sám o sobě a tato kniha je toho důkazem jedna z těch které jsem jako malí měl rád a opět jsem jí sehnal.Hurá.Musím dodat že po stránce ilustrací FILCÍKA je super.

Bylo - nebyloBylo - nebyloJ. V. Kincl

Knihu doprovázejí krásné ilustrace a poměrně zdařilí výběr povídek o strastech živita afrických lidí.

Úkladní vrazi v Neronově paláciÚkladní vrazi v Neronově paláciC. Lawrence

tento díl byl za ssuper taková kriminálka pro děti.

PoseidoniaPoseidoniaA. Žiljak

Tak vám nevim očekával jsem něco mezi Wild ...,Pistolnice, a musím říct že jsem byl tímto dílkem zklamán místy takové utahané nic neříkající souvislosti které děj spomalují.Tak nic moc.

Čertova tanečniceČertova tanečniceO. Sirovátka

V tomto výběru se objevují pověsti které už jsem od autoru převážně někde četl takže žadné velké překvapení.

Pohádky Bílého slonaPohádky Bílého slonaD. Klanová

krásná kniha kde jedna povídka představuje ponučení o lenosti..... .V celku svižné ne moc dlouhé u mě super,hlavně o parádivém prasátku jak se oblékalo super.

Pohádkový svět Františka NepilaPohádkový svět Františka NepilaF. Nepil

Klasický výbět z knížek F.Nepila krásně ilustrovaný není co řešit.

Simpsonovi vyrážejí na cestuSimpsonovi vyrážejí na cestuM. Groening

Asi nejslapší kousek nejvíce mě zaujalo jak Homer vypráví historii podle svěho nejlepšího svědomí,a mapky před každou kapitolou jak vidí město Spri...rodina Simpsonových.

Paní, vy už zase ječítePaní, vy už zase ječíteP. Barnes

Kniha průměr ještě že než text převládá ilustrace od Borna.

Kašpárek v pekleKašpárek v pekleJ. Žáček

Trochu v rýmu trochu ne Žáček nevím nevím ilustrace tomu dodávají super styl a ten tuto knihu zachraňuje.

SpadSpadF. Kotleta

Tak další Kotleta musím nejprve říct že toto téma v knihách mívám rád.Myslím že tentokrát F.K.
Překvapil že to není uplně kolik kdo zastřelí kolik krve vyteče....,kniha má i několik stránek kde neteče krev proudem.Takže za mě plno.

Pohádky Václava ŘíhyPohádky Václava ŘíhyV. Tille

Tutu knihu miluji od mala a vdnešní době zvlášť .Popravdě oceňuji kresby C.Boudy.Dále musím přiznát že též mám rád výběr pohádek z této knihy která vyšla LP,a dodnes si jí stále dokola pehrávám.

24.12.2016

Vlčí léto laponského mlynářeVlčí léto laponského mlynářeA. Paasilinna

Mě slabší ale pořád na dprůměr kdo by si rád nezavyl.

22.12.2016

Zima v kaňonuZima v kaňonuW. Morey

takový noví robinson za mě aano

04.12.2016

Zlato na EspaňoleZlato na EspaňoleJ. Langstein

Jedna z lepších kodovek

04.12.2016

Zajícův rokZajícův rokA. Paasilinna

v celku slušný Arto vtipné ,ale mám radči jinačí kousky.

03.12.2016

Pam a PumPam a PumJ. Šimková

Souhlasím s kolegou Jelitovna ,ale super napsáno hlavně aby v tom děti neměli inspiraci /zlobení a čertovských kouskách/.

27.11.2016

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebudeKomu není shůry dáno, dlouho duchem nebudeA. Paasilinna

Námět dobrý místy až moc roztahováno,ale takový průměr mírně nadprůměr.Super začátek když se dozvídá co a jak se dá dělat. Když člověk......

17.11.2016

Poplach v trpasličím lesePoplach v trpasličím leseA. Lupatelli

Příběh opravdu pro malé čtenáře ale ilustrace trpaslíků opravdu velká bomba.

Z Ječmínkovy říšeZ Ječmínkovy říšeK. Bufková-Wanklová

Takové místy až nic moc ,ale to je podle mě pravděpodobně tím že místy je tam vkládáno nířečí.

17.11.2016

Ronja, dcera loupežníkaRonja, dcera loupežníkaA. Lindgren

Super .ale já dám o hvězdičku míň mám od Lindgrénoví radčí jiné kousky.

11.11.2016

Osm světelOsm světelL. Pavlát

Mě se to líbí dost povídky jsou psány lehkým pérem nepostrádajíc zábavu ani ponaučení.

10.11.2016

Čaroděj MetlodějČaroděj MetlodějZ. Študlarová

Super Baltíka z čtyřlístku já miluju protože je svůj a co nezkusí a neprubne tak to není ono. Ta ní co řešit plná dávka.

05.11.2016

Měsíční deníkMěsíční deníkM. Březina

Tohle už bylopsáno s tímto že to bude něco mezi červeným trpaslíkem ,futuramou,ale s českým hrdinou.A musím říct že mě to překvapilo,když to vemu z pohledu mého tak určitě něco nad 50 procent.

05.11.2016

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiR. Riggs

Zajímavé neotřelé svižné nový vítr ve světě fantasy horor snad další díly budou tak dobře napsané.

30.10.2016

1 2 3 >