mot33 mot33 komentáře u knih

Boříkovy nové lapálie Boříkovy nové lapálie Vojtěch Steklač

Tak nevím Steklač stále dobré takže těsně u trojky,ale myslím že už jsou příběhy party kolem Boříka trochu natahované.

25.12.2021 3 z 5

Později Později Stephen King

Za mě ano ,klasický King horor jak má být ne moc dlouhý ani krátký.

12.12.2021 5 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Krásné uzavření příběhu RŠ ve Stínadlech.Není co dodat.

05.12.2021 5 z 5

Hřbitov trpaslíků Hřbitov trpaslíků Petr Boček

Super ,hlavně trpasličí posilovna a takové nástřely na filmy ti jsou také super.

24.11.2021 5 z 5

Dům na tekutých píscích Dům na tekutých píscích Carlton Mellick III

Za mě ok. Pořád že odložím ,ale přečtu ještě pár stránek ,a byl konec.

24.11.2021 4 z 5

Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

Obálka super ,příběh klasika ,pokuď se rádi brodíte v potocích krve ,máte rádi lidojedi tak kniha stojí k přečtení.Styl jako u Kotlety kapitoly rozdělené do mnoho kousků. Za mě ano.

28.10.2021 4 z 5

Byl jsem brněnským katem Byl jsem brněnským katem Zdeněk Jirásek

Čtivé ,nahlédnutí do hlavy člověka ,který prováděl popravy.A například mě zaujalo kolik litrů alkoholu je člověk schopný vypít.

02.10.2021 4 z 5

Ztracená Ztracená Andrzej Pilipiuk

Kniha je o trochu slabší než je u P..... zvykem.Ale druhá povídká je jak má být kratší a má spád.První se mi zdála trochu moc natáhlá.

26.09.2021 4 z 5

Bipindi Bipindi Ladislav Mikeš Pařízek

Příběh o konci života náčelníka a příchodu bělochů do jeho vesnice.Místy trochu nezáživné roztáhlé ,ale nakonec jemně nad průměr.

02.09.2021 3 z 5

Příběhy od Zlaté říčky Příběhy od Zlaté říčky Karel Černý

Od knihy jsem čekal jinačí styl vyprávění ,povídky se nesou v duchu kamarádství.Každý večer u ohně jeden pionýr vypráví svůj příběh.Za mě se to přečíst nechá dosti poplatné době.

01.08.2021 3 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Super takový kousek se jen tak nečte .Škoda myslel jsem že podle děje umře nějaký kladný hrdina,to by pak bylo ,alespoň na šest hvězdiček.

25.07.2021 5 z 5

Fouskovy skoropohádky Fouskovy skoropohádky Josef Fousek

Prostě Fousek v pohádkách sranda i ponaučení.

10.07.2021 4 z 5

Tajemný hrad v Karpatech (komiks) Tajemný hrad v Karpatech (komiks) Petr Kopl

Co dodat super.

26.06.2021 5 z 5

Expedice Vltava Expedice Vltava Jiří Herzán

Tak nevím četlo se mi to hůře,ale cesta přes celou vltavu nakonec zvítězila.Dočteno.

26.06.2021 3 z 5

Štěkot uvázaných psů Štěkot uvázaných psů Jakub Dušek

Super komiks krásná zápletka a černobíly styl opravdu padl do knihy jak má.

30.05.2021 5 z 5

Hvězdná hora Hvězdná hora Valerij Jakovlevič Brjusov

Určitě si kniha zasloužila víc rozpracovat,za mě taková delší povídka.Četlo se poměrně rychle.

30.05.2021 3 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

O proti prvním dvoum dílům takový průměr,už to nemělo spát ,aby člověk stále četl dokázal jsem odkládat tři dny .

25.05.2021 3 z 5

Cyberpunk Znovuzrození Cyberpunk Znovuzrození Andrzej Ziemiański

Mohlo to mít o pár stránek míň.Čím dál pokračoval příběh a spěl ke konci tak super gradace.

09.05.2021 4 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Za mě ano hlavně jak se propojí skunečnost a fikce,plus že umírají i kladní hrdinové.Kniha čtivá těžko se odkládá.

28.03.2021 4 z 5

Chata v sedle Chata v sedle Vladimír Svoboda

Kniha sice je poplatná době kdy vyšla,ale přesto stále aktuální co se může dít na lyžařskén výcviku mezi partou pionýrů.

07.03.2021 3 z 5