mot33 mot33 komentáře u knih

Slon Birara Slon Birara Ferdynand Antoni Ossendowski

Super kousek který siv knihovně určitě nechám poměrně dost čtivé jak pro mládež i dospělé lidi.

28.06.2017 5 z 5

Havran Kutcha - Pohádky severských národů Havran Kutcha - Pohádky severských národů kolektiv autorů

Krásně ilustrováno a mnoho bajky i povídky ze zvířecí říše mě se to líbí moc.

28.06.2017 4 z 5

Pověsti z Orlických hor a Podorlicka Pověsti z Orlických hor a Podorlicka * antologie

J á mám tento druch knih rád poměrně mě překvapilo jak je kniha obsáhlá,ilustrace taky dobré o až t a místa vyrazím tak podle knihy některá navštívím.

28.06.2017 5 z 5

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Astrid L. mám rád a ta toto v knize splněje co Elim dokáže vymyslet za skopičiny.Docela jsem se dost pobavil.

27.06.2017 5 z 5

Terezínský deník 1941–45 Terezínský deník 1941–45 Eva Roubíčková

Nebylo to nejhorší ,ale mě osobně docela vadilo že některé dny vzala homep na jeden řádek,škoda když psala třeba na stránku celý měsíc či týden bylo to lepší.

20.06.2017 4 z 5

Jáma a dům Jáma a dům Jana Rečková

Takové vize budoucnosti ,ale nevím nevím dům super dům II. super,černopsi ok,ale myslím si že Rečková umí líp.Já osobně mám radči jínčí knížky autorky.

14.06.2017 3 z 5

Pohádka za pohádkou Pohádka za pohádkou Elin Pelin (p)

Takové normálné pohádky které neurazí je vnich trochu moudrosti .A hlavně super a bohatě ilustrováno Kremláčkem.

27.05.2017 4 z 5

Pověsti tajemných míst Pověsti tajemných míst Vendula Dvořáčková

Poměrně slušné dílko něco mezi pověstí a povídkou či pohádkou ale stále super.

27.05.2017 4 z 5

Polda a Olda do třetice Polda a Olda do třetice Stanislav Havelka

Super klasika ze čtyřlístku není co dodat snad jen popřát albatrosu aby se mu dařilo i s ostatníma komiksy pokuď mají naději je vydat,´.-myslím ti ze čtyřlístku-

21.05.2017 5 z 5

My z ostrova Saltkråkan My z ostrova Saltkråkan Astrid Lindgren

Super sice to nedosahuje Dětí z Bule.....,ale stejně dost dobrý.

24.04.2017 4 z 5

Prácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a Libínem Prácheňský poklad II. Pověsti z kraje mezi Třemšínem, Ostrým a Libínem Ondřej Fibich

poutavé čtení pro mě se zde objevilo něco co jsem ještě nevěděl.

21.04.2017 5 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

ocelá dobré toto téma mám rád,ale místy takové natažéné,až bych řekl že zbytečně se člověk ztrácí ,ale čtyři hvězdy jo.

13.04.2017 4 z 5

Putování bájnou krajinou Putování bájnou krajinou Otomar Dvořák

Super pověsti a povídky dost mě to zaujalo a O.Dvořák mě překvapil .Docela super je že u některých je posouzení jak k tpomu mohlo dojít.Takže za mě plný kotel.

04.04.2017 5 z 5

Kati ve službách císařů, Kronika katů mydlářů Kati ve službách císařů, Kronika katů mydlářů Karel Štorkán

Tak teda já nevím podle mě to jaksi nějak přečíst jde,ale ža by to byla nějaká super kniha to asi né.

01.04.2017 3 z 5

Lišky, dobrou noc Lišky, dobrou noc František Nepil

Klasický Nepil plus ilustrace takže ok.

05.03.2017 4 z 5

Dva tucty pohádek z Krkonoš a Podkrkonoší Dva tucty pohádek z Krkonoš a Podkrkonoší Svatava Pavlová

O kousek horší než jíné pověsti,ale stále víc než 80 procent.

04.03.2017 4 z 5

Co vyprávěl kalumet Co vyprávěl kalumet Vladimír Hulpach

Poměrně slušný výběr indiánských pověstí.

28.02.2017 4 z 5

Lední medvěd Fram Lední medvěd Fram Cezar Petrescu

Na to že se jedná o knihu rumunské produkce před rokem 1989 tak vcelku čtivý kousek o cestě a starosti ledního cirkusového medvěda.

08.02.2017 4 z 5

Kdo se bude smát aneb Jak se honí zloději Kdo se bude smát aneb Jak se honí zloději Milan Lajdar

Super kriminálka proložená super ilustracema od kalouska.

08.02.2017 5 z 5

Golem Josef a ti druzí Golem Josef a ti druzí Hana Doskočilová

Tak Golem je super sám o sobě a tato kniha je toho důkazem jedna z těch které jsem jako malí měl rád a opět jsem jí sehnal.Hurá.Musím dodat že po stránce ilustrací FILCÍKA je super.

04.02.2017 5 z 5