MišuleP MišuleP komentáře u knih

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Splnila ocekavani v tom, ze jsem po predchozo knizce potrebovala nejake lehke ctivo.
Ale prvni dil se mi libil vic, tohle bylo takove tahane, az konec nabral obratky a musela jsem poslednich 100 stranek docist na jeden zatah.
Kdyz jsem docetla prvni dil, nemohla jsem ae dockat druheho dil, to po tomto bohuzel nemam.

15.09.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Prvni kniha od Hartla. Kniha me z recenzi zaujala jako oddechovka na plaz, sice to byla ale prislo mi to nejak o nicem a nezaujalo me to, kdybych nebyla na dovce s jednou knizku obavam se ze to nedoctu. Mozna dam spisovateli jeste sanci, ale moc to nevidim.

09.09.2019 2 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Pro mě super oddechovka na letní večerní čtění, kniha mě chytla za 3 dny přečteno, ale konec me teda dostla :-) to jsem nečekala, že skončí, tak že vlastně nevíte co se stalo. Takže dneska hned poletím pro druhý díl, doufám, že neskončí stejně!

09.08.2019 4 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Kniha mě do sebe svým dějem vtáhla od začátku, až do konce. Přečtěno během pár dnů.
(pauza ve čtení kvůli svatbě)
Nejhroší, když si uvědomíte, že se to všechno děje.
Velice doporučuji.

30.07.2019 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Z důvodu veliké znalosti filmu mě bohužel kniha moc nebavila. Zkusila jsem dát šanci, ale bohužel.
Ale jinak krásně napsané a pro děti super!

25.04.2019 1 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Dobře zpracování knížka na tuto tématiku, sebevzdělávání.

25.03.2019 3 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Chtěla jsem si přečíst z důvodu sledování autora na soci. sítí.

25.03.2019 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Přečteno 2 x, jednou na základce, podruhé ve 27 letech. Musím říct, že v těch 14 mě kniha asi zaujala víc, podruhé jsem se už tešila, až bude konec. Na mě moc zdouhlavé, ale nelituji.

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Dlouho jsem hledala takový román, zaujalo. Můžu doporučit.

25.03.2019 3 z 5

100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! 100 způsobů, kterými si zbytečně komplikujeme život - ...a jak s tím přestat! Dušan Kadlec

Přečetno z důvodu problému z práce, knihy toto typu jsou dobré v ten moment, po pár měsícu nevíte co jste četli a zajedete se do svých standartních kolejích.

25.03.2019 5 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Prvotní motiva k danému účelu super, následně si myslím, že se to tomto nedá mluvit jako o knize, je to spíš příručka, kuchařka...

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Zmatené, není to můj šálek kávy....

06.08.2018 1 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Krasny příběh k odreagování.

02.01.2022 3 z 5

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Precteno jen z duvodu vyzvy.

07.03.2020 1 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Super!!!

15.02.2020 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Na knížku jsem narazila jako typ od jedné youtubery. Knihu jsem si vybrala z důvodu téma podobné jako seriálu příběhu služebnice, které jsem propadla.
Kniha byla napsaná opravu na podobný, řekla bych v nějakých momentech, až stejný jako příběh služebnice. Občas jsem si myselala, že autorka kopíruje. První polovina byla super v druhé částy jsem dočetla jen ze zvědavosti a bylo to takové divné.
Každopadně koho baví tento styl, uričtě zařadtě do svého seznamku ke čtení.

29.01.2020 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Bohužel odloženo, nemužu to prelouskat, asi jsem se na to moc těšila a měla velke ocekavani, až budu hledat uplnou oddychovku mozna se k tomu vratím.

02.12.2019 odpad!

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Prvni dil byl lepsi, ale i tenhle byl fajn :)
Dle konce predpokldam ze bude i treti.
Je to fajn oddychova knih, kterou jsem precetla za vikend:) nejde odlozit.

11.08.2019 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Četla se dobře, občas vybuchnete smíchy, četlo se samo.
Tento žánr moc nevyhledávám, nebylo to vůbec zlé.

25.03.2019 3 z 5

Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Pavel Walek

Nové poznatky v této oblasti.