Miška935 Miška935 komentáře u knih

24 dní do Vianoc 24 dní do Vianoc Michala Ries

Naprosto dokonalá kniha, vtipná. Smála jsem se snad u všeho. Neskutecne ctiva kniha. Některé dny byli opravdu smutné.

29.12.2022 5 z 5

On On Elle Kennedy

Příběh se četl snadno a velice rychle. Příjemná oddechovka. Opravdu jsem, ale některé postelové scénky mezi nimi preskakovala.

27.12.2022 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Hokej miluji a i tento díl byl naprosto famózní. Daleko lepší, než první díl

25.12.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Naprosto nádherný příběh. Smutný, ale krásný.

21.12.2022 5 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Velice příjemná oddechovka na zimní večery. Příběh me neskutečne bavil.

17.12.2022 5 z 5

Plán plavby Plán plavby Trish Doller

Naprosto odpočinková kniha, která se mi neskutečne líbila. :) takový plán plavby je skvělý, tak ještě mít loď a můžeme vyrazit měla teda odvahu.

05.12.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Nadherna kniha dost me to bavilo. Škoda, ze uz to byl poslední díl. Neskutečne vtipné to bylo.

27.11.2022 5 z 5

Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Denisa Hoffer

Skvěle napsána kniha. Byla vtipná od začátku až do konce. A taková zápletka, snad není ani reálná, ale neskutečne me to bavilo. A samozřejmostí je i happyend

26.11.2022 5 z 5

Drobná potěšení Drobná potěšení Clare Chambers

Začátek mi přišel takový o ničem a nedokázala jsem se začíst, ale pak se v té knize něco zlomilo, kde mě to začalo bavit. Jean je vlastně novinářka a zjišťuje o životě Gretchen Tilburyové co všechno prožila, když byla v mladém věku v sanatoriu a kde také se stalo to, že tam proběhlo panenské početí. Tohle už je docela zajímavé téma a rozhodně jsem si myslela, že to bude více do hloubky. Bylo tam i něco o životě, žila s Howardem, ale s ním to nebylo ono a právě Jean se do něj zamilovala a konec byl prostě takový na mě moc rychlý.
V knize najdeme i různé dopisy co si psaly. což za mě velké plus. Ale taky takové malé ilustrace třeba právě z novin a nebo takovou křížovku, kterou právě luštil Howard. I přes to knihu hodnotím velice pozitivně a moc se mi líbila, protože vtáhla do děje a rozhodně je to docela zajímavá kniha a právě i téma.

18.11.2022 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Naprosto skvěle napsana kniha, která me neskutečne bavila. Život hvězdy a začínající hvězdy musí byt opravdu těžký. Doufám, ze další díl bude brzo :)

06.11.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Kniha se povedla. Četla se skoro sama. A ja jsem spokojena, příběh byl naprosto skvělý :)

24.10.2022 5 z 5

Trpká príchuť klamstva Trpká príchuť klamstva Viktória Dominová Drgoncová

Naprosto dokonalá kniha i příběh. Kniha se mi moc líbila a bavila me :)

22.10.2022 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Na druhy díl jsem se těšila, ale popravdě jsem trochu zklamana. Byl to slabší díl a Liliana byla daleko lepší. Začátek se hrozne táhl, prostředek byl už lepší a bavil me, ale konec byl hodně uspechany

15.10.2022 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Dokonalá kniha, vtipná, romantická proste svá :)

25.09.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Začátek knihy me neskutečné chytl, ale potom jak se to vyvíjelo mi to přišlo nudné, opakující se same přednášky. Ale jako nakonec hodnotim celkem kladně. Od nějaké 300 strany me opět zase chytla a četla se sama. Neurazi, nenadchne

14.09.2022 4 z 5

Pohlednice z Paříže Pohlednice z Paříže Alex Brown

Neskutečně me tato kniha pohltila a také me dost bavil příběh. Sice je pravda, ze tam mohli byt více nahlédnutí do minulosti, ale i tak me to natolik pohltilo. Občas jsem to četla i se zatajenym dechem.

03.09.2022 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Jennifer Niven

Kniha se mi líbila, ale něco mi v ni chybělo. Je to takové čtení pro mladistvé. Příběh to mělo moc hezky a stránky se četli samy.

27.08.2022 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Moje první kniha od této autorky a docela me zklamala. Nemohla jsem se zacist, kniha me vůbec nebavila, začala me bavit až posledních 150 stran a to jsem knihu doslova hltala. Ale rada bych si přečetla další její knihy

14.08.2022 3 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jedním slovem bomba!!!! Nemam slov dokonalost… Tik….Tak ty decka byli naprosto dokonale, nasmala jsem se

03.08.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Kniha se četla sama, příběh byl fajn. Je to takové mile čtení pro mladistvé. Ale i tak jsem si knihu užila, začátek me teda moc nebavil, ale pak už to slo.

01.08.2022 4 z 5