Plán plavby přehled

Plán plavby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485111/bmid_plan-plavby-iBP-485111.jpg 4 92 92

Sestry Beckovy série

1. díl

Anna zůstane v životě sama. Její snoubenec tu náhle není a naplánovaná plavba zůstane zapomenuta v moři smutku. Anna není schopná vstát z postele, život pro ni ztratil význam. Dokud jednoho dne necinkne mobil s upozorněním, že právě dnes je ten velký den - den, kdy si s Benem naplánovali vyplout na plachetnici z Floridy do Trinidadu. Anna se rozhodne vydat na dobrodružnou cestu sama. Uprostřed oceánu se jí podaří najít nejen sebe samu, ale také novou lásku a spolu s tím i smysl života. Annina plavba představuje čtivý cestopis mapující Bahamy či Bimini a další ostrovy Karibiku. Dozvídáme se o místních zvyklostech a zajímavostech i o přírodních katastrofách, které tyto často sopečné ostrovy pustoší. A také o tom, jaký je život na malé plachetnici uprostřed rozbouřených vod, a že to člověk sice může zvládnout sám, ale lepší je to ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Float Plan , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plán plavby. Přihlašte se a napište ho.

Lionela86
17.12.2023 4 z 5

Víkendová jednohubka :-) Malililinko mi vadila ta nespisovnost, malililinko mi vadily nějaké technické nesrovnalosti (mám kluka, co plachtí, a já občas pobývám na lodi s ním). Ale je to červená knihovna, ne jachtařská příručka, takže účel rozhodně splnila :-)

ElessaRiverbow
09.08.2023 2 z 5

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst, trvalo mi to téměř polovinu knihy. Nejspíše to způsobil autorčin styl psaní, který mi vůbec nesedl. Ze začátku jsem postavy moc nemusela, ale postupem času jsme si k nim našla cestu a oblíbila si je. Konec byl předvídatelný, i když chvilku před ním mě jedna věc překvapila. Jako oddechovka dobré, ale celkově mě to bohužel vůbec nebavilo.

~ 2,5/5 ~

AlenaF
15.06.2023 4 z 5

Příjemné oddechové čtení.

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Rivalové, Jen čas ukáže a dalších 70 knižních tipů (15. týden)

10.04.2022

Kniha Plán plavby v seznamech