Miška935 Miška935 komentáře u knih

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Nemam slov, dokonalá kniha i jsem si pobrecela.

10.06.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Moc pekne napsaný příběh, který opravdu stal za to.

07.05.2023 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Me se naprosto kniha líbila. Bylo to smutné, romantické a ten konec byl totální bomba. Četlo se to skvěle :)

30.04.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Začátek mi přišel takový dost nudný a měla jsem celkem problem se zacist. Ale pak za půlkou se to rozjelo a docela me to bavilo. Další díl si přečtu a jsem na nej zvědavá :)

19.04.2023 4 z 5

Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Glennon Doyle

Jako není špatná, najdete v ni i krasne myšlenky, které Vás nutí se zamyslet. Tento typ knihy čtu poprvé, ale za me je to takový průměr.

09.04.2023 3 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Naprosto skvělá kniha. Dobre napsána a autorka naprosto skvěle píše :)

07.04.2023 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Opět nemam slov co k tomuto dodat. Skvělý díl :))

01.04.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Skvěle napsána kniha, mafiáni, láska a sex to ja mohu. Zápletka sice nic moc, ale vše okolo to zachránilo a líbilo se mi to :)

25.03.2023 5 z 5

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Předchozí díl byl skvělý, tento byl už slabší. Ale taková jednohubka příjemná ideální.

12.03.2023 4 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Já jsem s knihou naprosto spokojena, příběh byl romanticky, ale i smutný.

11.03.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Naprosto skvele napsana kniha o vrazdach. A nesměla chybet i romantika. Bavilo me to.

01.03.2023 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Naprosto perfektní příběh. Knihu jsem si maximálně užila :)

26.02.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Naprosto krásná kniha. Colleen to proste umí. Příběh byl takový klasicky, ale přesto dokonale napsaný.

15.02.2023 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Kniha se mi líbila, autorka umí napsat skvělý příběh. Bylo to krasne romantické a ještě když Lucian byl bývalý hokejista (ty ja mužu )

11.02.2023 5 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Je to velmi milá oddechovka. Ruby byla opravdu silena, ale dost me bavila a u knihy jsem se jenom usmívala. A Adam? Takového chlapa by chtěla každá doma Řekla bych, ze to je kniha na styl od Jo Watson :)

04.02.2023 5 z 5

Zůstávám tu pro tebe Zůstávám tu pro tebe Zuzana Holčíková

Je to taková milá jednohubka kde příběh nema v sobě nic hlubšího a nemusíte moc přemýšlet. Příjemná kniha. :)

23.01.2023 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Velice příjemná oddychovka u které čekáte co se stane. Me se to líbilo.

17.01.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Naprosto skvěle napsána kniha. Ale ty vado takový konec????? Honem at už vyjde druhy díl :)

14.01.2023 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Velmi příjemná oddechovka na dva večery. Už na začátku víte jak to dopadne, ale i tak jsem si příběh užívala. Příjemná kniha :)

07.01.2023 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Autorka si s knihou opravdu pohrala. Moc pěkný příběh, který byl i dojemný. Kniha je ctiva a opravdu doporučuji všem co chtějí zažít knižní romantiku :)

05.01.2023 5 z 5