Miška935 Miška935 komentáře u knih

To chce zloděje To chce zloděje Kay Hooper

Docela fajn kniha u které si odpočinete. :)

10.12.2020 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha mi ze začátku přišla docela nudná a pořad jsem cekala co se bude dít, ale ten závěr to jsem teda nečekala. Dokonale napsáno. :)

29.11.2020 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Krásná, romanticky napsaná kniha. Sice jsem v knize měla pár chyb, ale i tak mě neskutečně chytla, je čtivá a romantiku já miluji.

20.11.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

(SPOILER) Tohle byla snad nejlepší kniha v žánru thriller a taky má první kniha v tomto žánru. Musím říct, že to bylo fakt dost hustý. Nemohla jsem uvěřit, že něco takového se stalo, ale na konci to dopadlo pro ženu velmi dobře, pro chlapa sice tak moc dobře ne, ale dostal co proto.

14.11.2020 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

(SPOILER) Musím říct, že ze začátku dost divná a všechny ty náhodné věci, jako že zjistila, že to je její šéf, že se přestěhoval vedle ní do bytu. Bylo docela zvláštní a tímto mě ze začátku kniha moc nebavila, ale jak jsem došla asi na 150 stranu, tak mě neskutečně chytla. Byla to velmi příjemná oddechovka, velmi dobře se četla.

01.11.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tak tohle je velmi silný příběh. Kniha kterou jsem doslova hltala od začátku až do konce. Skvěle napsaná kniha, četla se moc pěkně. :)

17.10.2020 5 z 5

Nejšťastnější na světě Nejšťastnější na světě Menna van Praag

Kniha byla fajn, nic co bych neočekávala. :) Má poutavý příběh a čte se velmi rychle. Škoda, že měla jen tak málo stránek :)

28.09.2020 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Nejlepší kniha co jsem snad četla. :) Je velmi čtivá, romantická a čte se opravdu jedním dechem. Jsou tam i zápletky a to je skvělé. Přečetla jsem za jeden den 200 stránek, takže bomba. Rozhodně doporučuji a určitě si přečtu i další její knihy. :)

10.08.2020 5 z 5

Alice Alice Emma Becker

Docela se mi líbila, ale nijak mě neoslovila, že bych ji musela číst znovu, to ne.

02.08.2020 4 z 5

Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Michelle Miller

Kniha se mi moc líbila, akorát bylo trošku na nic, že se tam střídalo mega postav, ale když Vás knížka začne bavit, tak si to potom i zapamatujete kdo je kdo. :)

02.08.2020 5 z 5