Misa25 Misa25 komentáře u knih

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Kniha se mi velice libila...koncept je opravdu zajimavy a neotrely...az do posledni chvile jsem nevedela, kdo je zaporna postava...a rozuzleni me prekvapilo...jsem zvedava na dalsi knihu od autorky..;-)

23.07.2015 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Zakončení série, která je jedna z těch povedených. Je škoda, že mnoho hrdinů je podrobeno takovým zkouškám...tak drsným, ale nakonec se ukáže, kdo je dobrý a kdo ne :)))) Těším se na filmové zpracování :)))

19.07.2015 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Četla jsem od autorky Chvíli před koncem, a ta kniha ve mě zanechala obrovský dojem, a tato kniha je také jedna z povedenějších, velmi se mi líbila zápletka, také se mí líbí pohled ze dvou úhlů :D tedy od dvou postav :) doufám, že autorka napíše další nějakou zajímavou knihu :)

03.07.2015 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Meagan Spooner

Dalsi dil teto serie byl stejne dobry jako ten predchozi...sice byl predvidatelny...ale nic mu to neubralo na napeti...tesim se na zakonceni serie.

03.06.2015 4 z 5

Kosti v písku Kosti v písku Kathy Reichs

Další skvělý díl s velmi oblíbenou postavou :)

11.05.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

No jestli je toho konec celé série, tak jsou některé nezodpovězené otázky, které si čtenář musí domyslet....ale tak trochu se zdá, že by nějaký díl ještě mohl být :))) jinak opět Nesbo nezklamal, kniha se čte skoro sama, o napínavé scény není nouze, a člověk se každou chvíli přiklání k jiné záporné postavě :))) můžu jen doporučit :))

22.04.2015 5 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Tento díl byl stejně skvělý jako ten první, je to skvělé oddechové čtení, jen je škoda, že další díly vydány nebudou:(

15.04.2015 5 z 5

Relikvie mrtvých Relikvie mrtvých Ariana Franklin (p)

Autorka umí výborně své :) zápletka, která se rozvíjí a nakonec se rozmotá je neuvěřitelná...a na další díl se moc těším :) jsem zvědavá jak příběh dopadne :)

02.04.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

No páni....po přečtení 400 stran jsem si říkala, že je to jasný, že to je vlastně už konec, co tam asi tak autorka může na 200 dalších stran vymyslet...no a nestačila jsem se divit, po dočtení poslední stránky jsem jen vydechla a s úžasem jsem přemýšlela o celém příběhu, který autorka dokázala mistrně rozvrhnout, popsat, vykreslit a vlastně mu vdechnout život...je to úžasná série...

24.03.2015 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Aa to bylo zase jednou husty cteni...a jak prkne to skoncilo...to bude zase v pristim dile peknej prusvih...

26.02.2015 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Několik knižních sérií dohromady, mi připomíná tento díl, a přesto je to jedno z nejlepších zakončení série, co jsem četla...hlavní hrdinka je sice na začátku pěkná "slepice", ale vypracuje se a je skvělá :))))

08.02.2015 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Juliette mi neskutečně připomíná Rouge z X-menů....Jsem zvědavá jak to celé dopadne :)

06.02.2015 4 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Naprosto luxusní příběh, jaký umí vytvořit jen Rollins, napětí je hmatatelné na každé stránce, a až do konce knihy člověk fandí hrdinům, aby to všichni přežily....parádní....:))))

29.01.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Něco tak neskutečného snad nikdo nemohl vymyslet...tolik zmatku a hrůzy, je to fakt síla, a vlastně nic dobrého se skupině nestane, a jen do další knihy je víc stresu jak to dopadne...

28.01.2015 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Vůbec jsem netušila co od knihy mám očekávat za příběh, a jsem velmi mile překvapena :) kniha se četla skoro sama, těším se na druhý díl...

07.11.2014 4 z 5

Klíč Klíč Simon Toyne

Druhá kniha je velmi napínavá :) Sice jsem se k ní dlouhou dobu nedostala, ale nelituji...čekání se vyplatilo a příběh mě zase vtáhl do sebe...těším se jak celý příběh skončí...tudíž se nemůžu dočkat dalšího dílu :)))

28.09.2014 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tak tohle byla asi jedna z nejlepších knížek, co jsem od Nesba četla...to jak to všechno vymyslel??? paráda, těším se na další případ :)))

17.09.2014 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

No tak to byl zase hukot...já prostě nechápu, jak to může tak zamotat a pak to tak rozmotat :)))) Ale vyvíjelo se to vážně parádně...jsem zvědavá na další dobrodružství :)

20.08.2014 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Bylo tam pro mě vše co tam má být. Akce, napětí, vzdor a jako vždy milostný trojúhelník, abychom se všichni mohli jít zastřelit :DDDD Prostě paráda :DD Teď se ještě pustím do seriálu:)))

18.08.2014 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Vůbec jsem nečekala, že kniha bude tak dobrá. Celý svět je vykreslen velmi zajímavě....a už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

21.07.2014 5 z 5