Mindy Mindy komentáře u knih

Střevíce z lýčí Střevíce z lýčí František Nepil

Nádherné čtení, úplné pohlazení po duši, milé, úsměvné, někdy trochu smutné, ale všechno pravdivé.

28.11.2017 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Tak tohle mě teda nepohltilo, zdlouhavé, nezáživné, na konci mě vlastně ani nezajímalo,kdo je pachatel. V rozhovorech skoro každá věta začínala oslovením, to mi hodně vadilo.

26.11.2017 1 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ze začátku mě to moc nebavilo, musela jsem se trochu nutit do čtení, ale druhá polovina knihy to zachránila, dobrá detektivka.

14.11.2017 3 z 5

Řez do živého Řez do živého Abraham Verghese

Až po přečtení knihy jsem si uvědomila,jak byla vlastně krásná. Silný a dojemný příběh.

14.11.2017 5 z 5

Bella a Sebastián: Tajný dokument Bella a Sebastián: Tajný dokument Cécile Aubry (p)

Našla jsem tuto knihu mezi manželovými knížkami z dětství, tak jsem se do ní pustila. Je patrný starší způsob psaní, ale je to hezký příběh.

27.10.2017 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Jde poznat, že to psal někdo jiný, není to tak dobré, jako předcházející díly.

27.10.2017 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Konečně, konečně přečteno. Nutila jsem se až do strany 200, pak se to trochu rozjelo a nakonec jsem se nemohla dočkat, až to skončí. Dávám jednu hvězdičku za tu dřinu vytvořit takovou slátaninu.

26.10.2017 1 z 5

Planeta Interterra Planeta Interterra Robin Cook

Příjemná změna proti ostatním Cookovým knihám. Líbilo se mi to, dobře se to četlo, zajímavý konec.

21.10.2017 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Moc pěkné, tentokrát ani film nezaostal za knihou.

19.10.2017 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Když mi tuto knihu známý půjčoval s tím, jestli tu brutalitu zvládnu,tak jsem opravdu čekala něco víc, nebylo to špatné, ale v sérii už pokračovat nebudu.

17.10.2017 3 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Neuvěřitelný příběh, stojí za to si ho přečíst

17.10.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Příjemné odpočinkové čtení na dovolenou, dobře jsem se bavila

17.10.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Veselé, smutné, dojemné, krásné.

13.10.2017 5 z 5

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Krásná kniha, četla jsem ji už dvakrát a myslím že ne naposled

12.10.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Do pokračování nejdu,po přečtení anotace jsem čekala asi něco jiného, nenadchlo mě to. Nechutné.

11.10.2017 3 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Moc se mi to líbilo, krásně napsáno, rychle přečteno.

11.10.2017 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Po Zmizelé a Temných koutech nejslabší, všechny ženské postavy mi něčím šly na nervy, s touto autorkou jsem skončila

11.10.2017 1 z 5

Poklidné a tiché místo Poklidné a tiché místo Peter S. Beagle (p)

Tak to je jedna z mála knih,kdy jsem se musela přemáhat, abych ji dočetla. Mluvící havran,ach bože. Nebo jsem to nepochopila, nevím. Pro mě ztráta času.

11.10.2017 1 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Na knihu jsem se moc těšila, dobře se četla, ale Zoo mi chvilkama šla hrozně na nervy,no nebylo to špatné

09.10.2017 4 z 5

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol