mil mil komentáře u knih

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Bylo to taaak cute. Prostě příběh s dobrým koncem :-)

09.09.2021 3 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Jsem naprosto spokojená. Opět spousta napětí, tajemství se postupně odkrývají. Už se těším na vyvrcholení.

29.08.2021 5 z 5

Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Mistr: Druhá část životního příběhu Johanna Georga Fausta Oliver Pötzsch

Původně jsem druhý díl ani nechtěla číst, ale nakonec mi to nedalo. Nakonec jsem ráda. Autor mě provedl dalšími kouty středověké Evropy, dal mi nahlédnout do života lidí obyčejných i těch mocných. Příběh hlavních postav se pěkně uzavřel.

19.08.2021 4 z 5

Dievča, ktoré si tu zanechal Dievča, ktoré si tu zanechal Jojo Moyes

Velmi silný příběh. Smutný, ale krásný.

02.08.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Bravo. Úžasné pokračování. Hltala jsem od začátku do konce.

19.07.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Skvělý příběh, nápaditý, napínavý. Těším se na další díl.

17.07.2021 5 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

V určité fázi jsem si říkala, že to není kniha pro mne, ale neustále mě něco ponoukalo číst dál. Je to prostě dobře napsané.

19.02.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Super krimi, já si početla. Zase skvělá zápletka.

03.01.2021 5 z 5

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Tento druhý díl už mě tolik netěšil jako ten první, ale pořád je to skvělá fantasy.

29.10.2020 4 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Báječná fantasy, milé pohodové čtení. Hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí.

29.10.2020 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Takový pěkný příběh. Místy bohužel rozvláčný.
Ještě k některým komentářům: Příběh se odehrává na Srí Lance (Cejlon), ne v Indii.

19.10.2020 3 z 5

Divoké labutě Divoké labutě Jung Chang

Příběh, který mě skutečně ohromil, zasáhl. Nikdy jsem na tuto knihu nezapomněla. Četla jsem ji před více než dvaceti lety, Dnes se mi dostalo do ruky nové vydání a tak se pouštím do čtení.

22.09.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Super napsané.

19.09.2020 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Krásné a smutné. Někdy je těžké se správně rozhodnout...

16.08.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

A mně se to líbilo. Napínavé, sympatická hlavní hrdinka, milý pes, šíleného geniálního padoucha z vlastních řad dopadli. Jen ten konec mě rozčílil než jsem si uvědomila, že bude pokračování :-))).

10.08.2020 4 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Úžasná kniha. Asi bych taky potřebovala podobný diář, něco si určitě převezmu :-).

31.07.2020 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Užila jsem si to :-)

29.07.2020 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Zajímavá, ale já ji prostě nedokázala dočíst :-(.

23.07.2020 2 z 5

Co skrývá vesnička Arcadia Falls? Co skrývá vesnička Arcadia Falls? Carol Goodman

Zpočátku mne knížka pobízela ke čtení, ale místo strhujícího finiše, mě čekal až příliš překombinovaný závěr. Škoda.

21.07.2020 3 z 5

Jezdecký tábor Yonahlossee Jezdecký tábor Yonahlossee Anton DiSclafani

Vzala jsem ji, protože má dcera miluje od dětství koně a mně nic neříkají. Čekala jsem úplně něco jiného. Po přečtení ve mně zůstal smutek. Je to zvláštní příběh.

15.07.2020 4 z 5