MarieH MarieH komentáře u knih

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Autorka nezklamala, ale některé díly jsou lepší.

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Kniha se mi nelíbila, zápletka a hlavně rozuzlení mi připadalo neskutečné, ale když si přečtu v novinách co se všechno děje tak i toto se mohlo stát.

12.01.2017 3 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Po sérii případy Eriky Falckové a Patrika Hedströma je tato kniha úplný brak. u mne bez hvězdičky !

12.01.2017

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Knížka se mi líbila, námět neobvyklý , vraha jsem netušila. Dávám 4 hvězdičky !

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Dobrý námět, čtivé a návraty do minulosti děsivé. Na děj jsem myslela dost dlouho po přečtení.

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Knížka se mi líbila, asi nejlepší z celé série. Dávám 5 hvězdiček !

12.01.2017 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Případy Eriky Falckové a Patrika Hedströma jsem dočetla, nečetla jsem postupně, občas jsem si musala odpočinout od Maji a spol. Některé díly jsou slabší, ale i tak je celá série čtivá . Podle mého názoru je Andělíčkářka jedna z těch čtivých dílů. Dávám 4 hvězdičky !

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Jednou větou : červená knihovna. Dávám 2 hvězdičky !

22.12.2016 2 z 5

Silueta Silueta Christina Larsson

Asi neslabší ze všech knížek Christiny Larsson, Neunikneš se mi líbilo, sháněla jsem Siluetu, ale jsem zklamaná, úroveň silně upadá, dávám 2 hvězdičky.

22.12.2016 2 z 5

Než pomine tvůj hněv Než pomine tvůj hněv Åsa Larsson

Nějak mi tato série nesedla, postavy jsou mi dost nesympatické, přesto jsem přečetla asi 6 dílů, ale končím.

22.12.2016 3 z 5

Teror Teror Håkan Östlundh

Čtivé, líbí se mi celá série i když to není na 5 hvězdiček stojí za to si knížky přečíst, příjemné čtení.

22.12.2016 3 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Sebastian je mi silně nesympatický, ale od každého pokračování se nemůžu odtrhnout. Škoda že další pokračování vyjde až příští rok, jsem zvědavá co Billy vymyslí.
Dávám 5 hvězdiček.

22.12.2016

Křižovatky smrti Křižovatky smrti Elly Griffiths

Měla jsem štěstí že jsem dala na kladné recenze a knížku si přečetla, moc se mi líbila, prostředí, postavy a děj je po všech těch případech únosů docela uvěřitelný. Jak píše Mikika chci další díly. Podle informací na obalu knihy se jedná o sérii s forenzní antropoložkou Ruth Gallovay ale u nás vyšel zatím jen prví díl. Takže se těším na pokračování !
Dávám 4 hvězdičky, dala bych 5, ale za tlustší knihu.

23.11.2016 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Håkan Östlundh

Přečetla jsem celou sérii a musím uznat že se vydařila, perfektně vykreslené prostředí, atmosféra i postavy, zápletky jsou reálné a knihy jsou čtivé. Dávám 5 hvězdiček !
Doufám že autor pokračuje v sérii.

20.11.2016 5 z 5

Dotek zla Dotek zla František Niedl

Tak jsem přečetla celou sérii s Michaelem Dabertem a jsem znechucená, hrdina je ala J. Bond
všude plno mrtvol a neskutečné příběhy. Dávám 2 Hvězdičky !
Historické romány a Slunce na útěku jsou mnohem hezčí. Ale je to jen můj názor !!!

Pohled šelmy Pohled šelmy František Niedl

Akční knížka na způsob americké krimi, také mi moc neseděla. Za mne 2 hvězdy !

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Knížka se mi líbila, autor se zlepšuje, trochu mi připomíná Exnerovku od V. Erbena. Dávám 3 hvězdičky !

20.11.2016 3 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Trochu rozpačitá detektivka, nemohla jsem se začíst. Dávám 2 hvězdičky !

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Perfektní psychologická detektivka, neotřelá zápletka a živě vykreslené postavy, hlavně Nora.
Myslím že třetí únos si mohla spisovatelka již odpustit a příběh by byl uvěřitelnější.
Za mne 4 hvězdičky !

20.11.2016 4 z 5

Ďábelská past Ďábelská past Hana Doubková

Detektivka se dobře četla, perfektně vykreslené prostředí i postavy, parta chalupářů nemá chybu, ale konec mne zklamal, byl nereálný a asi těžko proveditelný. Dávám 3 hvězdičky !_

20.11.2016 3 z 5