Ďábelská past

Ďábelská past
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2779/dabelska-past-2779.jpg 4 23 23

Karla Vajnerová, mladá bohatá žena, se z velké lásky provdala za přitažlivého majitele poradenské firmy Alexeje Hradeckého a v manželství se cítí být šťastná a spokojená. Proč ji ale náhle začaly pronásledovat noční můry a začíná se měnit v ustrašenou, hystericky reagující ženu? Prožila sice tragickou nehodu se spoustou zraněných a mrtvých, ale vypadá to spíše, že její strach má zcela konkrétní příčinu. Po nějaké době se rozhodne přijmout pozvání své přítelkyně Šárky a odjet na nějakou dobu i s manželem na její chatu. Zde však dochází k sérii úmrtí...... celý text

Iki1
24.08.2023 2 z 5

Trochu táhnoucí se čtení, kterému dá spád až vražda ve druhé polovině. Do té doby se seznámíme s partou chalupářů a každého jednoho hodně dopodrobna poznáme. Takže autorčina charakteristika postav je skutečně příkladná, včetně vystižení vztahů mezi nimi. Jakmile je vražda dokonána, autorka nabídne vyřešení hodné dokonalých kriminalistů, aby ho vzápětí postavila na hlavu. I když vyústění nemá s reálným životem mnoho společného, začetl jsem se, pobavil a uvědomil si: Bacha na ženy s psychickými problémy!

Nofar197
18.07.2023 5 z 5

Dvanáct kilometrů od Teplic se nacházejí tři pohodlné chalupy obehnané živým plotem, které patří letitým přátelům. A právě na chalupu své přítelkyně Šárky přichází strávit svou dovolenou Karla Hradecká, žena těžce poznamenaná prozitym traumatem. Podaří se jí překonat své hrůzné zážitky a být zase tou milou a usměvavou ženou, již byla dřív? A je tolik propagované přátelství majitelů chalup skutečné, nebo jde jen o komedii pro okolí?
Vynikající krimi s naprosto nečekaným rozuzlením, kterou přečtěte za večer.

dagmar5477
11.04.2019 4 z 5

Vcelku povedená, dobře se čtoucí detektivka.

jana79
24.02.2019 4 z 5

Brilantni detektivka,prectete si ji stoji za to

MarieH
20.11.2016 3 z 5

Detektivka se dobře četla, perfektně vykreslené prostředí i postavy, parta chalupářů nemá chybu, ale konec mne zklamal, byl nereálný a asi těžko proveditelný. Dávám 3 hvězdičky !_

Daenerys
16.09.2016 3 z 5

Jako taková detektivní jednohubka na rozptýlení - dobrý. Má to spád i celkem zajímavou zápletku. Nicméně... nesedl mi autorčin styl, především podivně kostrbaté dialogy, ani nevím, jak to přesně pojmenovat. Místy nedomyšlené, takové nedostavěné, zvláštní až umělé vyjadřování postav, takové celé nedomrlé, díky čemuž nereálné. Ovšem závěrečné rozuzlení povedené, překvapivé a emotivní.

jarin58
02.06.2015 4 z 5

Stále jsem čekal co se z příběhu vyklube,ale byl jsem překvapen zvláštním koncem.Vraha bych hledal úplně jinde.

RadkaKabát
26.05.2015 5 z 5

Mě tyhle a la Agathy baví. Můžu trénovat šedé buňky mozkové. Dobrá kniha a detektivka

kika 13
10.03.2015 5 z 5

Mě knížka úplně pohltila.Konec velmi překvapivý.

zeus
02.09.2014 5 z 5

Hezká knížka, příběh je čtivý a napínavý, zápletka reálná, vrah dobře schovaný.

Pavlína Šiši
24.02.2014 5 z 5

Líbilo se mi to, české detektivky já můžu :D