MarieH MarieH komentáře u knih

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Kniha se mi líbila i ta třetí linie o Lucianovi, doporučuji !!!!!!!

11.11.2018 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Asi jsem jediná, ale mě se kniha nelíbila.

14.08.2018 2 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Mám stejný názor jako Kamienkova 33 , nuda, námět zajímavý, mohl z toho být dobrý thriller, ale vznikla neuvěřitelná slátanina.

09.08.2018

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Zdařilá detektivka, celá série je čtivá, baví mne i soukromí vyšetřovatelů. Teď jdu na další díl. dávám za 4 hvězdičky.

09.08.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak jsem dočetla, zápletka je dost obehraná, ale knížka je čtivá, nevadila mi hrdinčina naivita, vadila mi jednoduchost a povrchnost celého příběhu. Stále se opakující scény a ten konec tomu také moc nepomohl. Za mne 3 hvězdičky a z toho je jedna za hezkou obálku.

Ještě k LUKubi to není možné že jsi ani trošku netušila pointu !

09.08.2018

Panenka Panenka Hollie Overton

Také mám rozporuplné pocity, částečně se mi knížka líbila, ale je tam dost nepřesvědčivých pasáží a ten konec je jako z komiksu. Dávám 3 hvězdičky .

06.05.2018 3 z 5

Bez krve na rukou Bez krve na rukou Val McDermid

Kniha se mi moc líbila, doporučuji ! Důvod zločinu byl těžko odhalitelný, nabízelo mnoho směrů vyšetřování a Tony a Carol nezklamali. Je neuvěřitelné co člověk dokáže vymyslet za zrůdnost k dosažení svého cíle.

06.05.2018 5 z 5

Konec hry Konec hry Val McDermid

Tak jsem dočetla a jsem lehce zklamaná. Začátek napínavý, ale dál jen nuda. Konec neuvěřitelný, nesedí k profilu dané postavy. Za mne 3 hvězdičky.

06.05.2018 3 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Mám stejný dojem jako Pavlnka, přečetla jsem, ale celou dobu jsem měla dojem že jsem tento příběh již někdy četla. Dost naivní, od poloviny knihy jsem lehce tušila zápletku, ale bodík dávám za nápady jak příběh natáhnout.

16.01.2018

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Sdílím názor martiny.tim. Přeplácané, překombinované a neskutečné, v poslední době jsou knižní pulty plné těchto bescelerů.Mrtvoly se hromadí a vrah je génius, policajti za blbce.

27.12.2017 3 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Trochu jiná Fieldingová ale ani jednu nemusím. Kniha je čtivá, jen je tam příliš mrtvol a matka je přímo Bond v sukních.

27.12.2017

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak já jsem zklamaná, naprostá bída a ten konec tu bídu ještě podtrhnul.

27.12.2017

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Za mne zklamání, prostě slátanina.

12.12.2017

Jeptiška pro markraběte Jeptiška pro markraběte Naďa Horáková

Všechny díly čtivé, úžasná série.

17.10.2017 5 z 5

Následníci Následníci Manfred Weinland

Tak jsem dočetla celou sérii, autor měl skončit tak třetím dílem a byla by to zajímavá fantazie, pokračováním se stává brakovou literaturou do nekonečna se opakujícími nesmysly.

17.10.2017 2 z 5

Anděl zkázy Anděl zkázy Robert Crais

Čtivé, prostředí internetu a všechny zrůdy co se pohybují v tzv. temných koutech internetu jsou zajímavé. Knížka se mi líbila, ale hlavní hrdinka s placatkou ginu a zásobou sprostých slov to dost zkazila, asi je to móda, tento typ vbyšetřovatele se teď vyskytuje v každé druhé krimi i když tady se dá duševní stav hlavní postavy pochopit.

17.10.2017 4 z 5

Ztracená Ztracená Adam Nevill

Tak jako Milunka21 i já měla problém se začíst, je to dost depresivní, když pominu hororové postavy tak vylíčení situace ve světě je dost reálné.

18.08.2017 3 z 5

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Tak nevím, asi jsem jediná komu se kniha nelíbila, jak může někdo napsat krásná čeština a svižná detektivka z našich poměrů to nechápu.Tak snad Harlekýnka s detektivní a dost naivní zápletkou. Nechápu kam se poděly vtipné a čtivé české detektivky. Teď vychází v edici česká detektivka jeden brak za druhým. Za mne bez hvězdičky !!!!!!!!!!

18.08.2017

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi nelíbila, další od autorky číst nemusím, nelíbil se mi styl psaní a námět dost obehraný a kýčovitý.

16.06.2017 2 z 5

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Čtivé, nemohla jsem se odtrhnout, ale nejdříve jsem si musela zvyknout na autorčin styl. Ze začátku jsem se ztrácela v nakousnutých příbězích všech protagonistů. Na rozdíl od recenze " soukromé " mi myšlenky bokem od vyšetřovatelů nevadily, naopak je to dost polidšťuje,ale kniha je dost depresivní. Dávám za 4 !

24.05.2017 4 z 5