Malous Malous komentáře u knih

Hon Hon Andrew Fukuda

Bylo to napínavé, akční, krvavé, nechutné.. Možná jsem toho čekala víc, ale i tak to bylo dobré čtení! Závěr knihy byl super. Rozhodně se těším na pokračování. :)

27.09.2014 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Kniha se mi opravdu líbila :) Počkám na tebe sice bylo opravdu lepší, ale i tak mě zaujala. Milý, sladký, romantický příběh. Nedávám plný počet hvězd, jelikož byla hlavní hrdinka s tím jejím fňukáním někdy až příliš otravná a celkově některé situace byly přehnané a předvídatelné. ;)

11.09.2014 4 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Rozhodně celá série Shatter me bude patřit k mým nejoblíbenějším knihám. Závěrečný díl trilogie měl všechno, co by měl mít. Akci, napětí, romatiku, úvahové i vtipné pasáže, skvělé hrdiny (jak plné humoru tak i hysterické magory.. :D).. Jul se konečně vzchopila, Kenji byl skvělým bavičem, Warner byl jako vždy neodolatelný a Adam? Noo tak toho radši komentovat nebudu.. :D Závěr knihy a Juliettino demolování bylo perfektní!:)

10.09.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Sakra... Tohle byla jízda! Thomas je můj další oblíbenec :D!
Přečtení je povinností všech. :) btw: Kdy sakra bude dalsi díl, protože ten konec je děs..??!!!

04.09.2014 5 z 5

Sakra.. nemám slov. Vůbec nevím, co si o této knize mám myslet. Byla tááák ZVLÁŠTNÍ. Ani nevím, jestli mě víc bavila nebo nebavila. Četla se dobře, lehce, ale vůbec neměla spád.
3,5* za originalitu, zvláštní humor a čtivost.

27.08.2014 3 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Knížku mi přečíst trvalo přesně 20 dní. Hrůza! Nečetla jsem každý den, neměla jsem na ni nějak chuť. Ta první půlka příběhu byla průměrná, až tak mě nebrala. Druhá půlka byla ovšem pravý opak. Skvěle jsem si ji užila a těch posledních 50 stran bylo mučivých. S odstupem času ji z knihovny znovu vytáhnu a pustím se do ní a uvidím, jestli změním názor na první část. :D

21.08.2014 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Dlouho jsem se do ničeho tak nezačetla. Z knížky mám ještě teď rudé oči a nos, husinu a pocit chladu. Díky Formanová, kvůli tobě nám doma došly kapesníčky. :D

14.08.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Stejně silný a úžasný příběh jako kniha Bez naděje. Četla se sama a i Holderův pohled byl propracovaný.

26.05.2014 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Od začátku do konce to bylo úžasné :) Četlo se to samo, postavy a zápletky byly dobře propracované. Doufám, že někdy bude příležitost si přečíst pokračování!

10.05.2014 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Kniha je čtivá, dobře zpracovaná, ale se seriálem se nedá tolik srovnávat. V seriálu se toho rozhodně víc děje (z knihy jsou vzaty jen části příběhů), což se o knize říci nedá. Přišla mi dějově chudší než jsem čekala, a proto doufám, že druhý díl bude lepší. :)

04.05.2014 4 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Nebyla to špatná kniha. Byla originální, tajemná, ale rozsah kapitol byla hrůza. Opravdu se nejde začíst do kapitoly o pár řádcích... Měla jsem problém se soustředěním.. Více úvah než děje.

23.04.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Líbila se mi celistvost textu, jak vše bylo dobře napojené a zapadalo do sebe. Příběh byl plný zvratů, napětí a tajemství, která byla odhalena.
Co se týče Tobiase. Mně se líbila jeho vyprávění. Ukazovalo ho to v jiném světle, více citlivého, více jako obyčejného člověka, ne superhrdinu.
Každá má svůj názor nato, co se mu v knize líbilo.. Ale když to vezmu komplexně? Nic není bez chyby :) Byla to neobyčejná série. Aneb: OHĚN, KTERÝ HOŘÍ TAK JASNÝM PLAMENEM, NEMŮŽE PLANOUT DLOUHO!

05.04.2014 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Kniha mě tak trochu zklamala. Čekala jsem od ní mnohem víc. Byla předvídatelná, moc mě nevtáhla do děje.. celkově mi přišla taková ochuzená o pořádné napětí. Když už přišel na řadu nějaký ten úkol, přišlo mi, že byl popsán celkem rychle a tak trochu odbytě. Rozhodně více kapitol bylo o "ničem". Na druhou stranu měla i své klady.. Nějaké okamžiky příběhu byly dobré... Hlavní postavy se mi líbili, hlavně jejich různorodost. Jen díky neobvyklému tématu knihy dávám 4* (škoda, že nejde půlit, 3 a půl by sedělo lépe.)

23.03.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Milý, vtipný, citem proložený příběh...A upřímně? Hlavně Cameron :)

04.03.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Silný příběh. Jistá podobnost s Moře klidu, ale i tak skvělá :)

23.02.2014 5 z 5

Procesí mrtvých Procesí mrtvých Darren Shan (p)

Ten konec? Woow.. Posledních 100 stran jsem zhltla a jen žasnu. Úžasně promyšlené. Shan opět nezklamal. :)

20.02.2014 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Výborný závěr této knižní trilogie. Konec se mi opravdu líbil. Poznali se tak, jak si oba přáli. :)

08.02.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Výborně napsaný příběh. Zajímavé zápletky. Dalším plusem je střídání vypravěčů. Trochu připomínalo Moře klidu.

02.02.2014 5 z 5

Palác prokletých Palác prokletých Darren Shan (p)

Shan opět nezklamal. Není co dodat. :)

30.01.2014 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Velice čtivá kniha. Úžasný příběh. Líbila se mi rozmanitost charakterů, do kterých se A převtěloval. Výborné úvahové pasáže. :) .. (Every day I am someone else. I am myself – I know I am myself – but I am also someone else. It has always been like this...) :) Ani přes relativně "špatný" konec nemohu dát jinak než plný počet hvězd.

26.10.2013 5 z 5