MajaHA MajaHA komentáře u knih

Vykupiteľ duší Vykupiteľ duší Iveta Pačutová

Moja najoblubenejsia...v jednoduchom obale sa skryva nadherna kniha ktoru som uz citala niekolkokrat a vzdy mi da nieco nove

31.05.2020 5 z 5

Volali ma bitkár Volali ma bitkár Marián Szűcs

Mám syna hokejistu 13 ročného a musí povedať že táto kniha mi dala veľmi veľa.Super napísaná,v niektorých momentoch som sa ako rodič úplne našla...na konci mi miestami aj slzy vyšli.

19.05.2019

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Jedna z mojich najobľúbenejších kníh...krásny príbeh ktorý zostane dlho v pamati.

03.12.2018 5 z 5

Do plaviek Do plaviek Eva Borušovičová

Jednym slovom skvela.Vo vela veciach som sa v tejto knihe nasla...velakrat mi bolo do smiechu a velakrat do placu.Vyborna kniha na zamyslenie

07.07.2018 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tak som v pomykove...Toľko ospevovaná kniha ale pre mňa mierny chaos,slabý dej...neviem,možno som ešte na túto knihu nevyzrela...ale nová obálka je nádherná.

29.04.2018 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Výborná...a odteraz viem,že do tohto pohoria ma nikdy nikto nedostane!

29.03.2018 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Asi najslabšia kniha od Kariku.Nebola vyslovene zlá ale mňa veľmi nebvila.Oproti iným jeho knihám slabý priemer.

15.03.2018 3 z 5

V tieni mafie II - Čas dravcov V tieni mafie II - Čas dravcov Jozef Karika

Skvelá rovnako ako prvá časť...darmo,pre mňa je Karika pán spisovateľ ...nech píše o čomkoľvek,píše to skvele!!!

12.03.2018 5 z 5

V tieni mafie V tieni mafie Jozef Karika

Výborna kniha opisujúca divoké roky na SK.Myslím že séria kníh o mafii sa Karikovi vydarila najviac...pre mňa séria najlepších kníh.

10.03.2018 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Tak u mňa naozaj strach.Knihu som čítala už tretí krát a stále mám pri nej nepríjemný pocit,Veľmi dobre navodená atmosféra strachu.Vždy keď sú von mínusové teploty ako aj teraz,spomeniem si na túto knihu...teraz som ju mala so sebou v Tatrách...von zavíjal vietor a teplota klesla na mínus 19 a kniha Strach tomu pre mňa dodala tú pravú atmosféru .

25.02.2018 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Moja prvá kniha od tejto autorky.Ľahká,oddychová krimi ktorá sa číta veľmi dobre.Dej výborný.Páči sa mi ako spisobateľka preplietla pomedzi zápletku aj súkromný život postáv.Určite prečítam aj ďalšie knihy od autorky.

22.02.2018 5 z 5

Zober ma so sebou Zober ma so sebou Catherine Ryan Hyde

Napriek tomu že je kniha veľmi dobre napísaná, mňa veľmi nebavila.Je to veľmi pekný a citlivý príbeh, určite odporúčam prečítať ale slzy ktoré sľubovali recenzie sa u mňa nedostavili....Čakala som niečo iné od tejto knihy ale pre tých čo čítaju ľahšie romány-môže byť.

15.02.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný príbeh.Kniha sa číta sama je výborne napísana.

15.02.2018 5 z 5

Očista Očista Sofi Oksanen

Skvelý príbeh aj štýl akým je kniha napísaná.

26.01.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Pre mňa nič extra...dej dobrý ale neako som sa pri knihe nudila.

24.01.2018 3 z 5

Tajná manželka Tajná manželka Gill Paul

Super kniha maximálna spokojnosť!

Pochovajte ma za lištu Pochovajte ma za lištu Pavel Vladimirovič Sanajev

Smutná ale výborná kniha...miestami mi bolo aj do smiechu. Zo začiatku som dosť dobre nechápala o čo tu ide že babka stále nadáva ale nakoniec som bola spokojná s knihou.

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Moja prvá kniha od tohto autora a musím povedať že pre mňa výborná ...plus preto ,lebo môj mladší syn hráva hokej a vo veľa veciach som sa našla :o))

Eli, Eli Eli, Eli Wojciech Tochman

Smutná ale výborná kniha.Dozviete sa v nej veľa o ľuďoch a deťoch žijúcich v tých najchudobnejších častiach Filipín...bývanie v špine,na cintorínoch...odporúčam !!!