Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Nemohla jsem se do knihy začíst. Některé pasáže, kdy se hrdinové stále dokola litují mi už přišli příliš. Teenagerská lovestory je milá a neurazí, ale i přesto mi tam stále něco chybělo.

22.04.2018 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Super oddychovka jen na pár dní. Příběh hlavní hrdinky byl plný sarkasmu a neodolatelných kluků a normální problémů na střední škole. Četlo se to jednoduše a samo.

02.04.2018 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Nádherná, neobyčejná "pohádka". Měla některé prvky z Krásky a zvířete, ale byla více divočejší a akčnejsi. Vtáhla mě do magického lesa plného kouzel a čar hned od první stránky a nepustila. Moc se mi pribeh libil a okouzlil me.

27.03.2018 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Krásná andělská trilogie. Četla se rychle a příjemně. Příběh byl kouzelný

Den co den Den co den David Levithan

Stále nechápu pointu knížky. Musela jsem si ji přečíst dvakrát, ale na mě příběh působil dost zvláštně a nedokázala jsem to pochopit. Pokračování tomu moc nepomohlo

26.03.2018

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Celá triologie od Gier je naprosto skvělá! Pohltí vás od samého začátku až do konce a nenechá vás odejít. Příběhy o cestování časem jsou velmi zajímavé a autorka toho využila.

26.03.2018 4 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Nádherný lehký a romantický příběh, co potěší na duši a vykreslí úsměv na tváři.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Moje první přečtená kniha od Poznanski a jsem nadšená! Počítačová hra na mě působila přímo živě. Napínala mě až do samého konce, jak tohle vlastně všechno začalo. Je zajímavé pozorovat mladistvé, jak jsou lehce manipulovatelní a nikomu nic neříkají. Co vše se může stát. Za mě super a už se těším na další knihy od autorky

26.03.2018 5 z 5

Kniha se četla rychle a snadno, ale jde víceméně poznat, že to nepsala jen Rowling sama. Docela to je škoda.

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Styl psaní byl lehký a jednoduchý, ale na mě kniha byla příliš zdlouhavá a ke konci i nudná. Chvíli mi i trvalo se zorientovat v textu kdo komu píše. Příběh je zakončen krásně, jako z pohádky.

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Výborná scifi. Ani chvíli jsem se nenudila, bála jsem se s hlavními hrdiny o jejich život a chápala jsem jejich rozhodnutí. Konec byl více než překvapivý. Těším se na další díly od autora.

26.03.2018 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Teda. O hodně lepší je seriál a kniha je jen takovou lehkou předlohou k tomu. Život kdesi ve vesmíru je super a zajímavý, ale byl málo propracovaný a na dvě knihy to nestačí.

Papírová města Papírová města John Green

Tak příběh chlapce Quentina mě vůbec nezaujal. Nějak mě to nenadchlo a ani upřímně nebavilo. Nakonec jsem byla ráda, že jsem to dočetla

26.03.2018 1 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Podle mého lepší než film. Dojemná a krásná knížka o lásce.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knihy od Greena se čtou velmi rychle. Netušila jsem o čem bude příběh, ale je to jedna z těch knížek, kdy zůstanete na chvíli ležet s otevřenou pusou a nevěříte tomu rychlému zvratu. Je tam mnoho nezodpovězených otázek na které stejně nedostanete odpověď, což je docela škoda.

Siréna Siréna Kiera Cass

Příběh se rychle četl, je to lehce podobné malé mořské víle. Ale na mě to působilo moc šťastně a bez problémů. Konec docela happyend. Bylo to rychlé čtení.

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Poslední díl série nezklamal. Příběh měl spád a říz a zakončil skvěle celou trilogii.

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha se četla velmi lehce a příběh rychle plynul. Postavy jsou sympatické a řeší trochu větší problémy v životě. Někdy se cesty dvou naprosto různých lidí sejdou a vyjde to. Je to moje první kniha od autorky a rozhodně se pustim do dalších.

Kroky v temnotě Kroky v temnotě Michelle Paver

Takhle si predstavuji desivou knizku! Pribeh byl docela jednoduchy zahrnoval popis tajemneho mista plneho snehu a zimy, psa a denik plny zajimavych myslenek. Citila jsem se, jakobych byla s hlavnim hrdinou primo na miste a prozivala s nim jeho strastiplne zazitky.

21.03.2018 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Od autorky jsem si dlouho chtela neco precist a Sedmilhařky byla dobra volba. Napěti vas provazi celym pribehem, za mě muzu rict, že jsem do konce knihy netušila kdo byl oběti. Hezky ukázané jak i malé tajemství dokaží nabourat život více lidem

21.03.2018 4 z 5