Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Velmi zajímavý úhel pohledu dvou žen. Kdy při první části Amber docela i fandite a říkáte si, jak někdo může žít v takovém přepychu a dávat to na obdiv. Ale z omylu vás vydeve druhá část,kde je vše krásně popsáno a vysvětleno. Jen mi trošku neseděl hladký průběh celé akce a jak vše do sebe zapadalo. Ubiralo to na uvěřitelnosti.

03.05.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Dělalo mi problém střídání dvou hlavních postav. Kdy vlastně stejný muž dělal stejná gesta. Věděli jste, co přijde. Po půlce knihy mě opravdu začala štvát Emma. Její problémy byly hlubší než bych čekala. Navodění děsivého domu bylo vážně originální a odhalení vraha to samé, ale čekala jsem od toho mnohem více.

29.04.2019 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Nemuselo by být ani pokračování knihy. Sice konec byl dost peprný a dobře to završil, ale pro mě celkově příběh byl těžko uvěřitelný.

21.04.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Dala bych knize 2 a půl hvězdiček. Takový průměr ten příběh pro mě byl. Ano bylo tam mnoho zvratů, dost se toho dělo, ale pro mě nepřišel žádný wow efekt. Možná jen konec, ale celá kniha na mě působí smutně a zvráceně celou dobu.

19.04.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tahle autorka mě tak baví! Píše naprosto pohlcující a čtivé příběhy. Tenhle na mě působil dost reálně, i když jsem odhadovala jiný konec, stejně mě překvapil a okouzlil. Líbilo se mi zamyšlení nad tím, jestli jsou dokonalé vztahy vážně tak dokonalé ... ? Doporučuji.

31.03.2019 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Bylo zajímavé pozorovat sled událostí v životě Alice. Ke konci knihy mi chyběla ta třicetiletá Alice, která byla svá, užívala si živote a nekomandovala kde koho. Sice jsem věřila v jiný konec, ale za přečtení stojí.

27.03.2019 3 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

To byla tak krásná kniha s mnoha myšlenkama k zamyšlení. Příběh byl velmi čtivý, postavy měly hloubku a postupem času se rozvijely. Co se dá změnit jen za pouhých 27 dní, doporucuji!

24.03.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Příběh byl tedy pro mne zajímavý, ikdyz od půlky knihy tušíte, jak to skončí. Hrdinka mě po celý příběh dost stvala svou naivitou a to, že bez manžela nedokázala udělat pomalu nic. Od jednoho okamžiku, kdy se vzchopila už jsem ji na chuť přišla trochu více a konec knihy byl fenomenální. Je to děsivé, že neznáte ani své nejbližší okolí.

22.03.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Docela komplikovaný únos dítěte a na můj vkus se prolilo příliš krve. Četlo se to velmi rychle a svižne, ale konec jsem si musela přečíst třikrát jestli jsem to správně pochopila.

18.03.2019 2 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Takový průměrný příběh to byl. Cooper mě docela štval po celou knihu, proto jsem čekala jiný konec, ale pro romantickou linku to chapu

12.03.2019 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Zase krásný příběh o lásce a médiích, plných falešných lidí. Líbilo se mi jak z floutka zpěváka dospěl rozumný muž, který si vážil maličkostí. Příběh měl spád, dobře a lehce se četl.

05.03.2019 4 z 5

Němý svědek Němý svědek Agatha Christie

To je snad první kniha kde jsem odhadla vraha již v půlce knížce. Nebyl to špatný příběh, jenom mě udivuji "podezřelí", že se hned tak lehce svěří.. Není to moc uvěřitelné. Jinak ano zase neobyčejný případ.

25.02.2019 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Čekala jsem nějakou knihu pro mládež a ona se z toho nakonec vyvinula dobrá detektivka. Námět s hlavní hrdinkou, co vidí datum úmrtí každého člověka, je velmi zajímavy. Příběh se dobře rozjel, plynul a taky akčně skončil. Čtení jsem si velmi užila ikdyz těch akčních scén tam bylo někdy přespříliš.

15.02.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Nenáročná oddechová kniha. Jak už má spisovatelka ve zvyku, začátek příběhu se rozjede jak nic až je to trochu přitažené za vlasy. Poté příběh poklidně plynul a postavy se rozvíjely. Mě se kniha velmi líbila, skončila tak trochu otevřeně a romantika tam nebyla mermomocí narvána.

11.02.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Očekávala jsem od "bestselleru" až příliš mnoho.. postavy pro mě byli nereálné, řešení případu podle nějakých kytek a nezájem ze strany policie na všemožné mrtvoly mi přišli chabé. Pak se od poloviny kniha konečně rozjela, ale ten konec mohl být lépe uchopený. Nedozvěděla jsem se ani motiv krvelačného zabijáka, ani proč ostatní v něm viděli zvíře se srstí. Za mě průměr.

09.02.2019 3 z 5

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

Četla se jedním dechem, taková jednohubka. Téma je tedy závažnější, ale nějak více se tam nerozebírá, jenom to tajemství drží hlavní hrdinka v sobě. Bylo zajímavé sledovat vývin postavy až do samého rozuzlení.

28.01.2019 3 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Slyšela jsem na knihu mnoho názorů. Mě tenhle příběh zcela zaujal a pohltil. Bylo to něco nového, zcela nový svět plný otroků a intrik, romance se tam objevuje postupně a nenásilně. Kdežto války a umírání je tam popsána naopak dost násilně. Stále jsem ale nepochopila problém zmíněné "kletby" a občas jsem se v příběhu ztrácela kdo je kdo. Nicméně si přečtu další díly jakmile u nás výjdou.

16.01.2019 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Páni, tak to bylo něco. Velmi emotivní příběh, ktery vás vůbec nepustí ze svých spárů. Čekáte celou knihu, že si to hlavní hrdina se svým osudem rozmysli, ale stejně víte jak to dopadne..
Naděje umírá poslední

11.01.2019 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Obdivuju spisovatelku, jak se ji příběhy krásně prolínají. Stránky ubihaly samy, šok a překvapení taky přišlo, tajemství jsou prostě zrádné... Sice jsem očekávala jiný konec hrdinky Tess (to mě trochu zklamalo), ale jinak zase bezvadné čtivo.

08.01.2019 4 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Nemá to sice na některé kousky od Christie, ale i přesto je tento příběh záhadné spletity. U téhle knihy mi vadilo, že na každé stránce podeziraji někoho jiného a ani se nesnaží je vyzpovidat. Ale i přesto jsem samozřejmě pachatele neodhadla.

06.01.2019 4 z 5