Máca216 Máca216 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasná kniha. Drsná. Ale jedna z nejlepších v tomto roce, co jsem četla.

25.07.2023 5 z 5

Zuzka v šatech svátečních Zuzka v šatech svátečních Michaela Kalivodová

Děj nic moc, kniha mě nezaujala a hlavní hrdinka mi byla protivná.

25.07.2023 2 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Letní oddechové čtení. Děj neuvěřitelný, ale dalo se to.

25.07.2023 3 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Na tuto knihu nezapomenu. Bylo to silné a smutné čtení. Brečela jsem, ale byly tam i vtipné částí, kterým jsem se smála. Určitě stojí za přečtení.

25.07.2023 5 z 5

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Detektivky moc nečtu, tato se mi ale hodně líbila. Dej plynulý, výborně se to četlo. Chalupová píše skvěle.

25.07.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Moc hezké čtení, takové oddechové.

19.07.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Krásné, přečteno za 2 dny.

11.07.2023 5 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Krásné, romantické

11.07.2023 5 z 5

Bezva kamarádi z 1. třídy Bezva kamarádi z 1. třídy Zuzana Pospíšilová

Hezké příběhy o dětech a jejich zážitcích na škole v přírodě. Příběhy jsou tak akorát dlouhé a za každým z nich jsou úkoly a otázky, které zjišťují, zda děti příběhu rozuměly.

06.07.2023 5 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Kniha je výborná, ostatně jako všechny jiné od Lenky Chalupové. Nezapomenu na význam toho, co znamená páté jablko! Skvělý závěr.

06.07.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Úžasný a napínavý historický román. Doporučuji

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moc dobré čtení, první a určitě ne poslední kniha od spisovatelky, kterou jsem četla.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha mě strašně bavila, přečetla jsem jí během jednoho dne, musela jsem vědět jak to dopadne.

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Smutná kniha. Emílie - Jana - Johana. Příběh 3 žen, které žijí těžké životy, kde chybí láska, něha, pochopení, zájem o druhého a tato negativa si předávají generačně. Pro mě byla nejlepší část o Emílii, celkově se kniha dobře četla. Jsou to kratší kapitoly, což mi vyhovuje.

26.05.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Výborná kniha !

14.05.2023 5 z 5

Sedmero pohádek Sedmero pohádek Miroslav Žák

Pohádky strašně dlouhé, vůbec nás kniha nebavila. Knihu jsme s dětmi nedočetly.

12.05.2023 1 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Super knížka, úplně mě to vtáhlo do děje a nutilo mě to číst dál. Opravdu výborné a to kriminální příběhy moc nečtu. Vyhledám si od autorky i jiné knihy.

12.05.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Ze začátku jsem si říkala, že to je pěkně šáhlá rodinka, ke konci jsem se ani nedivila. Výborná kniha, krásně se to čte, autorka volí zajímavá témata. Doporučuji

10.05.2023 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Výborná kniha, kterou jsem přečetla asi za 3 dny. Hanišová opět nezklamala a zvolila si zajímavé téma. Kniha nekončí šťastně, přitom stačilo tak málo, přijmout Anežku takovou, jaká je.

08.05.2023 5 z 5

Pohádkový kolotoč Pohádkový kolotoč Jiří Žáček

Naše nejoblíbenější pohádková knížka. Obsahuje známé klasické české pohádky, například: Čert a Káča, Otesánek, Červená Karkulka. Vtipná je pohádka o Karkulínovi. Navíc jsou v knize hádanky a úkoly pro děti.

22.04.2023 5 z 5