Luucieee Luucieee komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Četla jsem několikrát a pořád je to, jako bych ji četla poprvé. Líbí se mi i filmové zpracování :)

24.09.2018 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Při čtení jsem párkrát zapomněla dýchat.. Velmi mě překvapilo, že se příběh nestaví na romantice a proto mě kniha tolik bavila. Mám pár erotických knížek, ale tahle je originální! Druhý díl připraven a jde se číst :)

02.10.2018 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Než jsem knihu začala číst, tak jsem ani netušila, že je to HLAVNĚ erotický román :D Zajímavé popisování aktu, ale bylo to pořád dokola to samé. Dostala jsem všechny 3 knihy jako dárek. Do týdne jsem je měla přečtené, byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ale moc se toho nestalo a nezjistilo... Když jsem dočetla poslední stránku, tak jsem si řekla "To je konec?" K mému zděšení jsem pak zjistila, že je ještě další díl :D

24.09.2018 3 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha se mi moc líbila! Přiznám se, že i nějaká ta slza ukápla..

12.09.2018 5 z 5

Taladin Taladin Pamela Kavanagh

Knihu mám 10 let a ráda se k ní vracím :)

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Nádherný příběh. Vůbec jsem takový konec nečekala..
Jsem moc ráda, že jsem sáhla zrovna po téhle knize.

12.09.2018 5 z 5

Z klenotnice našich rozprávok Z klenotnice našich rozprávok Božena Němcová

Četla jsem několikrát a pořád se k ní vracím :)

10.12.2018 5 z 5

Milenci Milenci Rod Nordland

Občas mi zůstal rozum stát, ale jinak skvělá kniha.

14.11.2018 5 z 5

Líbejte mě Líbejte mě Katherine Pancol

Kniha mě nějak extra nebavila.. Když se konečně něco začalo dít, tak to bylo až ke konci.

02.11.2018 2 z 5

Parádní jízda Parádní jízda Joseph O'Connor

Pěkná kniha, dojala i pobavila :)
Akorát nechápu, jak se v jedné knize mohlo objevit tolik chyb.

22.10.2018 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Těšila jsem se, že vše u Cassie dobře dopadne a ono prd..

04.10.2018 5 z 5

Krysařovy děti Krysařovy děti Belinda Bauer

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout! Zatím jediná detektivka, která mě nadchla.

01.10.2018 5 z 5

Ta holka Ta holka Katy Birchall

Myslela jsem si, že knihu rychle proletím očima. Pletla jsem se, okamžitě se mi zalíbila! U čtení jsem se usmívala od ucha k uchu :)

24.09.2018 5 z 5

Drobný poklesek Drobný poklesek Jan Ellison

Stačí si jen zvyknout na přeskakování v čase. Ze začátku jsem s tím měla problém, ale pak se to četlo samo. Celkem fajn román, ale jednou stačilo :)

24.09.2018 4 z 5

Anatomie duchů Anatomie duchů Andrew Taylor

Zaujal mě popis a obal knihy. Celkově to působilo jako hororové počteníčko, ale nebylo. Kniha špatná není, jen jsem se do čtení po pár stránkách musela nutit. Bylo tam toho zbytečně moc, ke všemu ještě nedořešeného. Ke konci knihy jsem se zase začetla, tohoto vraha jsem vůbec netipovala.

24.09.2018 3 z 5

Nebe je zpět Nebe je zpět Clara Sánchez

Kniha mě moc neoslovila..

13.01.2019 2 z 5

Komplet - Věčně zpívají lesy Komplet - Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Nádherná sága, nemohla jsem se od čtení odtrhnout! :)

10.12.2018

Zbývá nám tak málo času Zbývá nám tak málo času Dominique Marny

Něco mi tu chybělo.. Čekala jsem, že to bude napínavé a srdcervoucí, když se to odehrává ve 2.světové. Ale jinak pěkné :)

26.10.2018 3 z 5

Zrnka sicilského písku / Karibský poklad Zrnka sicilského písku / Karibský poklad Kate Hewitt

Pěkné příběhy

16.10.2018 5 z 5

Pod sluncem Kalifornie / Rozvod po řecku Pod sluncem Kalifornie / Rozvod po řecku Kate Hewitt

Pěkné příběhy