Luucieee Luucieee komentáře u knih

Nebe je zpět Nebe je zpět Clara Sánchez

Kniha mě moc neoslovila..

13.01.2019 2 z 5

Z klenotnice našich rozprávok Z klenotnice našich rozprávok Božena Němcová

Četla jsem několikrát a pořád se k ní vracím :)

10.12.2018 5 z 5

Komplet - Věčně zpívají lesy Komplet - Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Nádherná sága, nemohla jsem se od čtení odtrhnout! :)

10.12.2018

Milenci Milenci Rod Nordland

Občas mi zůstal rozum stát, ale jinak skvělá kniha.

14.11.2018 5 z 5

Líbejte mě Líbejte mě Katherine Pancol

Kniha mě nějak extra nebavila.. Když se konečně něco začalo dít, tak to bylo až ke konci.

02.11.2018 2 z 5

Zbývá nám tak málo času Zbývá nám tak málo času Dominique Marny

Něco mi tu chybělo.. Čekala jsem, že to bude napínavé a srdcervoucí, když se to odehrává ve 2.světové. Ale jinak pěkné :)

26.10.2018 3 z 5

Parádní jízda Parádní jízda Joseph O'Connor

Pěkná kniha, dojala i pobavila :)
Akorát nechápu, jak se v jedné knize mohlo objevit tolik chyb.

22.10.2018 5 z 5

Zrnka sicilského písku / Karibský poklad Zrnka sicilského písku / Karibský poklad Kate Hewitt

16.10.2018 5 z 5

Pod sluncem Kalifornie / Rozvod po řecku Pod sluncem Kalifornie / Rozvod po řecku Kate Hewitt

16.10.2018 5 z 5

Diamant od rváče / Seznámení na plese Diamant od rváče / Seznámení na plese Kate Walker

Kniha čísel Kniha čísel Adam Spencer

Zajímavé počteníčko :)

Taladin Taladin Pamela Kavanagh

Knihu mám 10 let a ráda se k ní vracím :)

16.10.2018 5 z 5

Než slehne rudý prach Než slehne rudý prach Süe-cchun Mu-žung (p)

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila, přečetla jsem sotva 20 stránek a dva dny jsem neměla potřebu číst.. Od poloviny knihy to už šlo, něco se dělo. Shrnutí? Zabij, nebo budeš zabit.

14.10.2018 2 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Těšila jsem se, že vše u Cassie dobře dopadne a ono prd..

04.10.2018 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Při čtení jsem párkrát zapomněla dýchat.. Velmi mě překvapilo, že se příběh nestaví na romantice a proto mě kniha tolik bavila. Mám pár erotických knížek, ale tahle je originální! Druhý díl připraven a jde se číst :)

02.10.2018 5 z 5

Krysařovy děti Krysařovy děti Belinda Bauer

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout! Zatím jediná detektivka, která mě nadchla.

01.10.2018 5 z 5

Jak jsem zabila maminku Jak jsem zabila maminku Olga Walló

OSOBA pravidelně chodí ke svému psychiatrovi už několik let. Vypráví mu o svém životě, pořád dokola a dokola. Objevují se poznámky psychiatra i vydavatele. Musela jsem se do čtení trošku nutit, ztrácela jsem se v tom. Autorka v této knize použila svojí OSOBU. Ale, co je realita a co je fikce?

28.09.2018 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Četla jsem několikrát a pořád je to, jako bych ji četla poprvé. Líbí se mi i filmové zpracování :)

Ta holka Ta holka Katy Birchall

Myslela jsem si, že knihu rychle proletím očima. Pletla jsem se, okamžitě se mi zalíbila! U čtení jsem se usmívala od ucha k uchu :)

To nemůže být náhoda To nemůže být náhoda Martin Plimmer

Strašně se mi líbí, že tam je mnoho náhod a zároveň, co na to věda. Nečekala jsem, že mě tak chytne :) Hned jsem se musela o náhodách z knihy podělit s ostatními.