Luucieee Luucieee komentáře u knih

Posmrtná zpráva Posmrtná zpráva Barbara Cleverly

U této knihy jsem relaxovala. Taková lehká detektivka, která se čte velice dobře.

24.09.2018 3 z 5

21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly 21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly Doreen Virtue

Nečekala jsem, že mě tak nadchne. Určitě se k ní ještě několikrát vrátím.

24.09.2018 5 z 5

Kniha andělů Kniha andělů Ditte Bandini

Kniha se mi velice líbí. Při čtení jsem měla pocit, že mi kouká přes rameno anděl. Hihi :)

24.09.2018 5 z 5

Andělé nám dávají odpověď na otázky smyslu života Andělé nám dávají odpověď na otázky smyslu života Alexa Kriele

Zajímavá kniha, četla se dobře :)

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Než jsem knihu začala číst, tak jsem ani netušila, že je to HLAVNĚ erotický román :D Zajímavé popisování aktu, ale bylo to pořád dokola to samé. Dostala jsem všechny 3 knihy jako dárek. Do týdne jsem je měla přečtené, byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ale moc se toho nestalo a nezjistilo... Když jsem dočetla poslední stránku, tak jsem si řekla "To je konec?" K mému zděšení jsem pak zjistila, že je ještě další díl :D

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Knihu jsem četla v nemocnici abych zabila čas, ale pořád jsem jí musela odkládat. Ze začátku to vypadalo na parádní knihu, ale pak? Nic zvláštního se nedělo, depresivní a nudné.

24.09.2018 2 z 5

Drobný poklesek Drobný poklesek Jan Ellison

Stačí si jen zvyknout na přeskakování v čase. Ze začátku jsem s tím měla problém, ale pak se to četlo samo. Celkem fajn román, ale jednou stačilo :)

24.09.2018 4 z 5

Anatomie duchů Anatomie duchů Andrew Taylor

Zaujal mě popis a obal knihy. Celkově to působilo jako hororové počteníčko, ale nebylo. Kniha špatná není, jen jsem se do čtení po pár stránkách musela nutit. Bylo tam toho zbytečně moc, ke všemu ještě nedořešeného. Ke konci knihy jsem se zase začetla, tohoto vraha jsem vůbec netipovala.

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha se mi moc líbila! Přiznám se, že i nějaká ta slza ukápla..

12.09.2018 5 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Nádherný příběh. Vůbec jsem takový konec nečekala..
Jsem moc ráda, že jsem sáhla zrovna po téhle knize.

12.09.2018 5 z 5