Ta holka přehled

Ta holka
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252364/bmid_ta-holka-252364.jpg 4 18 18

Anna Huntleyová má jen pět životních cílů: 1. Přehrát filmové scény ze Lvího krále se svým labradorem. 2. Nezapálit vlasy zástupkyni školní Včelí královny Josii Grahamové (podruhé). 3. Udržet si nejlepší kamarády tím, že nebude dělat nic v obvyklém stylu trapné mimoňky. 4. Zjistit, jestli ji body 1 a 2 nemohou společensky znemožnit. 5. Najít tajnou komoru, kam by se mohla ukrýt se svým labradorem (nejraději na zbytek života), až se její táta zasnoubí s nejslavnější herečkou všech dob, přijedou bulvární novináři a celý svět se dozví, proč s Annou nikdo nechce kamarádit. Je to hodně, nebo málo? To se dozvíte, až se začtete do této knížky!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

The It Girl , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ta holka. Přihlašte se a napište ho.

Weebka
10.03.2021 4 z 5

podle mého názor je to docela dobrá kniha, byla zábava jí číst, ale musím říct že jsem tak nějak v té polovině věděla jak to dopadne. :)

Alice146
22.08.2020 1 z 5

Kniha se mi vůbec nelíbila. Jedna z mála knížek, které jsem nedočetla. Několikrát jsem knížku dočíst zkoušela, ale prostě to nešlo. Děj o ničem. Co se mi na knize nelíbilo bylo, že byla psaná strašně dětským jazykem. Jinak by to bylo možná záživnější a knížku bych možná i dočetla.

viki77
06.09.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila taková hezká vtipná oddychovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ta holka v seznamech

v Právě čtených1x