Nebe je zpět

Nebe je zpět https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241994/bmid_nebe-je-zpet-241994.jpg 2 19 6

Letadlo, kterým se vrací vyhledávaná modelka Patricia z přehlídky na druhém konci světa, postihnou turbulence. Viviana, svérázná dáma zabírající každičký kousek vedlejšího sedadla, jí klade na srdce, aby byla opatrná. Někdo prý totiž usiluje o její život. Nevěřící Patricia se na varování rozhodně zapomenout až do chvíle, kdy ji postihne série zdánlivě náhodných nehod. Najde při hledání jejich původce i sama sebe?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Plus

El cielo ha vuelto , 2013

Lucieenka
15.05.2022 2 z 5

I když byla kniha velice zvláštní, nutila mě číst až do konce a byla jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Jak už tady někdo napsal, v knize nehledejte logiku, ale spíš takovou oddychovku, když se vám nechce do náročnější četby. Knihu jsem dostala, sama bych si ji určitě nekoupila.

KateTheBlogger
13.11.2021 3 z 5

Nevýhodou knížky je, že je předvídatelná. Ale neuvěřitelně. I přesto jsem ji přečetla až do konce, abych si potvrdila, že jsem měla pravdu. Pokud hledáte oddechové čtení, je to kniha pro Vás. A upřímně říkám, že akce se dočkáte přibližně na posledních deseti stránkách knížky.

monika011
26.02.2021 2 z 5

Kniha Nebe je zpět je zvláštní. Je čtivá, ale nesmíte v ní příliš hledat logiku. Občas nedává chování postav smysl. V průběhu příběhu si budete říkat, o čem to celé vlastně je a proč to vůbec čtete, ale občas nabídne autorka zajímavou myšlenku k zamyšlení. Celou dobu jsem uvažovala, zda doopravdy negativní energie, kterou někdo vysílá mým směrem, může až na tolik ovlivnit můj život. Tato kniha se zkrátka hodí jako oddechovka po nějaké náročnější četbě.

katerina4946
21.08.2020 1 z 5

Musím uznat, že to byla ztráta času, vlastně nechápu, proč jsem tuto knihu dočetla až do konce. Příběh je mdlý, není ani moc pěkně napsaný. Autorka se asi moc koukala na Sex ve městě. Nebylo to ani trošku zajímavé, napínavé. Nemá to prostě nic.

Luucieee
13.01.2019 2 z 5

Kniha mě moc neoslovila..

Hania932
07.08.2018 2 z 5

Vždycky když jsem četla nějakou knížku tak už ten její název trochu napovídal o tom příběhu. Ale vůbec jsem nezjistila proč se kniha jmenuje "Nebe je zpět.". Knížka mi přišla taková nazajímavá. Docela mi trvalo než jsem se do knížky začetla. Příběh sám o sobě je docela zajímavý, zajímá vás kdo usiluje Patricii o život. Ale přišlo že ten příběh neměl ani hlavu, ani patu. Knížka není uplně špatná, ale není ani nijak dobrá. Čekala jsem něco víc.

španělská literatura

Clara Sánchez