Lucijáš276 Lucijáš276 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější, které jsem doposud četla! Musím se ovšem přiznat k tomu, že mi kniha AFTER ležela strašně dlouho v mé knihovně nepřečtená, což byla samozřejmě obrovská chyba! Nejen že se krásně a rychle čte, ale zároveň skrývá tak zajímavý příběh, že prostě musíte číst dál, dál a dál! JEDNOZNAČNĚ 5z5!!!!!!

- Jdu na druhý díl (a zároveň na první do kina!)

27.04.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Super kniha s neobvyklým a zároveň zamilovaným příběhem!

10.03.2019 4 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Po pravdě vůbec nevím, co si mám o této knize myslet. Začátek super, ale postupem děje mě kniha začala nudit a celkově mi přišla v určitých pasážích zdlouhavá a nechutná.. Tam, kde bych čekala více rozepsání, tak nebylo a tam, kde by to rozepsání nebylo potřeba, tak zase bylo.. Knihu jsem sice dočetla, ale asi už bych si jí znovu určitě nepřečetla.. Knize dávám 2 hvězdy a tu 3. dávám kvůli obalu..

06.03.2019 3 z 5

Souboj topmodelek Souboj topmodelek Henriette Wich

Opět super ,,oddechovka”

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Sice mi je, kolik mi je, ale přiznám se, že tato série knih mě pořád baví! :D ,,ODDECHOVKA”

Ve znamení sovy Ve znamení sovy Tamara Tainová

Moje druhá kniha, kterou jsem odložila a nedočetla. Nelíbila se mi a nebavila mě. Jedná se o knihu pro silné povahy. Upřímně mám radši knihy s veselým příběhem..

05.03.2019

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuto knihu k maturitě jsem upřímně nedočetla, protože se mi jednak nelíbila a jednak ve mě vyvolávala depresivní nálady! HRŮZA pro slabé povahy!!! Hlavní hrdinku moc lituju..

05.03.2019

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Sice se opět jedná o knihu k maturitě, ale četla se velice dobře a celkem mě i bavila! :)

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Maturitní kniha se smutným a tragickým koncem. Jinak se četla celkem rychle až na ta těžce zapamatovatelná jména! :D

05.03.2019 2 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Další maturitní kniha, která se četla rychle i dobře ze začátku - potom už ne. Po pravdě pro mě bylo hodně náročné si zapamatovat všechna ta jména a samotný zdlouhavý děj.

05.03.2019 2 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Sice se jedná o další maturitní knihu, kterou bych si rozhodně znovu nepřečetla, ale na druhou stranu se četla velmi rychle a dobře.

05.03.2019 4 z 5

Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Opět se jedná z mojí strany o povinnou četbu k maturitě. Jedním slovem ,,Nuda”

05.03.2019 1 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Knihu jsem četla podstivě k povinné četbě k maturitě. Kniha byla sice krátká, ale dost zdlouhavá a nudná - Tzn. začátek dobrý, střed jedna velká nuda a konec taky dobrý! :D

05.03.2019 1 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Příjemná oddechovka s krásnou vánoční atmosférou, s krásnými tradicemi hlavní hrdinky a především s krásným obalem! :)

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Za mě naprosto suprová kniha, která je chytlavá už od samého začátku. Troufám si ovšem říci, že tuto knihu řadím mezi nejlepší knihy, jaké jsem kdy četla - kniha naprosto napínavá od začátku až do konce. Každou kapitolou jsem čím dál tím víc byla zvědavejší na zapeklité rozuzlení zápletky! Jedním slovem BOMBA!

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Tuto knihu jsem především četla kvůli tomu, že mi byla doporučena mou kamarádkou. Musím však dodat, že se opravdu jedná o super knihu, ale přeci jen možná jsem od ní čekala trochu víc. Samotný děj byl super, ale po pravdě mě začal bavit až ke konci, protože se tam konečně posunul o trochu dál. Spíš mě mrzelo to, že hlavní hrdinka se vyskytovala skoro furt jen na hřbitově, takže mě to místy nudilo, protože jsem očekávala i jiná strašidelná místa. I přes tohle všechno dávám 4 hvězdy a pustím se do dalšího dílu, protože mi v hlavě zůstává plno nezodpovězených otazníků!

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Jako ,,Ano” bylo to dobře vymyšlené, ale asi už ,,Ne” pro mou věkovou kategorii. Nelíbil se mi však vztah ostatních osob k hlavní hrdince především od táty. Místy byla zdlouhavá a nudná, ale i tak se dala číst. Na druhou stranu je krásně ilustrovaná! (Jednu hvězdu přidávám za obal společně s ilustrací)

05.03.2019 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Tuto knihu jsem si zvolila kvůli tomu, abych se nějakým způsobem dostala do té vánoční atmosféry. Musím ovšem říci, že jí řadím mezi své oddechové knihy. Kniha byla krásně psaná, tudíž se četla skoro sama. Po pravdě jsem ale od ní čekala mnohem víc, myslím si, že bez té příručky by se ten samotný příběh dal zpracovat jinak a samozřejmě i mnohem líp! :( :) (Hvězdičky přidávám hlavně za ten lákavý a krásný obal!!! )

11.01.2018 3 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Musím říct, že kniha se četla celkem dobře, ale rozhodně znám i lepší knížky než je tato. V jedné určité části knihy jsem se dokonce i rozbrečela a po dalších přečtených stránkách jsem se dozvěděla, že to byl jen SEN! Na 100% vím, že kdyby to sen nebyl, tak knihu odložím a nedočítám až na samotný konec..!

02.12.2017 1 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Ahooj, chci se jen zeptat. Vadí, když jsem nečetla první díl a jdu rovnou na druhej? Jde mi jen o to, jestli to na sebe nějakým způsobem navazuje? Děkuji za odpověď :)

10.11.2017