luci2 luci2 komentáře u knih

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Naprosto úžasná knížka, ve které nechybí vůbec nic. Westcliff a Lillian splnili moje očekávání. Velmi jsem si oblíbila i Sebastiana a jeho zatím neproniknutelnou a tajuplnou masku. Musím říct, že při čtení tohoto příběhu jsem se již těšila na příběh Sebastiana a Evií. Také musím dodat, že tento příběh bude patřit mezi mé oblíbené, tak jako Tajná láska :-)

25.08.2013 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Z knížky jsem byla nadšená. Je moc hezky napsaná. Dereka a Sáru jsem si oblíbila. Derekova snaha ochránit Sáru sám před sebou byla kouzelná. Je to jednem z mála příběhu, který mě dokázal vtáhnout do děje a už teď se těším až se jednou k téhle knížce vrátím.

12.05.2013 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Než jsem začala číst tento příběh, říkala jsem si, ze to bude asi pěkná slátanina, ale již po pár stránkách mě příběh tak vtáhl do děje, ze jsem veškeré své předsudky odložila stranou a s každou stránkou se mi líbila více a více. Pokud se čtenář povznese nad vším nadpřirozenem je to nádherný romanticky příběh, který chytne za srdce. Emoce ve mě vířili, až jsem se divila, jak často se mi mění nálada od pobavení a smíchu, k roztrpčení, až k slzavému údolí. Kniha obsahuje vše co se mi na tomto žánru líbí a možná i trochu víc. Kdo váha, neváhejte...nebudete litovat. Nicholas “Colin” byl přesně ten hrdina, který se Vám vryje do paměti, neboť “Má duše si najde Vaši”, nad těmito slovy musí zaplesat každá romantická duše. Říkám si jestli to nemělo skončit trochu jinak, ale když nad tím stále přemýšlím, tak myslím, ze to nakonec takhle stačí. Však naší další představivosti se meze nekladou...

05.01.2020 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Knížce nemám co vytknout. Líbila se mi od začátku až do konce. Sebastian byl naprosto úžasný. V knížce najdete mnoho humorných dialogů, ochranitelství, romantiku, přátelství, touhu a nádherné vyznání. Knížka mě nezklamala dokonce i předčila moje očekávání. Líbilo se mi zapojení Cama, kterého najdete v sérii Hathawayových. Co dodat další knížka, která bude patřit mezi mé oblíbené :-)

28.08.2013 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Autorka mě opět nezklamala. Romantický příběh o muži, který poznal jenom utrpení a ženě, která se jen tak nevzdá a dobude jeho srdce nejen svou láskou, ale především činy. Moc se mi líbila upřímnost hlavních hrdinů a závěr knížky mě úplně dostal, až jsem uronila i slzu. Moc pěkné pokračování série MacAllisterů.

01.06.2013 4 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Krásný příběh, který sérii čekanek hezky uzavírá. Moc se mi líbilo propojení bývalých hlavních hrdinek a jejich manželů. Příběh je posazen do vánočního času, i když vánoční svátky zrovna teď nejsou, podařilo se autorce vytvořit příjemnou atmosféru. Už nyní se těším až budou vánoce a já se budu moci uvelebit někde s příjemnou knihou. Rafe byl okouzlující a jeho milostný dopis byl naprosto úžasný. Proto všem romantikům tuto knihu doporučuji.

03.09.2013 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Opravdu krásný příběh, který mě hlavně v samém závěru neuvěřitelně dojal až mi tekly želví slzy. Tato série tímto příběhem pěkně začíná. Líbí se mi provázanost všech příběhů a kdo chce začít pěkně od začátku, tak si předčte i knížku tajná láska, ve které je vylíčena rodina hraběte Westcliffa :-)

02.09.2013 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Příběh, jenž Vás nezklame. Ze začátku jsem si říkala, ze najímat si prostituta je už moc, ale nakonec mě příběh mile překvapil sice ne dějem, ale svou milou troufalosti, která byla použita s vtipem a kouzlem, kterou umí jenom Lisa. Takže nakonec jsem měla problém se od knihy odtrhnout. Kniha je krásná celá, plna neznosti a touhy. I konec se velmi povedl. Vřele všem doporučuji ;-)

04.02.2020 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Ke knize jsme se vrátila po mnoha letech a opět jsem ji přečetla jedním dechem. Příběh je vtipný a postavy okouzlující. Uskupení čekanek a jejich protějšku nemá chybu a už ted se opět tesim na další díl ze série cekanek. Takže ti co stále váhají vřele do toho....budete se bavit od A až do Z.

13.10.2019 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Knihy této autorky se čtou s lehkosti, jenž Vas zcela pohltí. Pribeh Annabell a Simona je okouzlující, avšak autorka nezapomíná rozvinout další postavy, takže už ted se moc tesim na další knihu o čekankach a na vášnivou americkou Lillian a urozeneho Westcliffa.

12.10.2019 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Příběh Win a Keva je moc pěkný a na konci nechybí ani vtipné zpestření. Líbila se mi čistota a houževnatost Win a Kevovo vyznání lásky. Jsou tu pasáže, ke kterým se budu ráda vracet. Také se mi líbí, že autorka jemně navazuje na předchozí knížku a rozvijí nejen vztah Amálie a Cama, ale také počínající vztah Lea a guvernantky. Knížky této autorky se velmi dobře čtou a někdy nám problém se od nich odtrhnout ;-)

08.06.2013 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Popravdě hezká kniha a příběh se hezky četl. Bohuzel jsem ho cetla dlouho a s přestávkami, takže jsem si ho nedokázala plne vychutnat. A proto mě víc nevnadil počínající příběh Helen a Rhyse, na který se neskonale tesim. Já ty ničeny se zlomeným srdcem mám proste rada. Kathleen a Devon nebyli špatní, ale z Devona nebyl až takový nicema a od prvopočátku se spis ukazoval jako kladas. Velmi jsem si oblíbila Westa a tesim se na jeho příběh. A Cassandra s Pandorou jsou strestene holky, se kterými doufám bude i v dalších příbězích zábava. Takže všem vrele doporučuji.

03.08.2020 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Och, tak to byla nádhera. Já se neskutečně bavila. Gwendolyn byla chytrá, odvážná a ženská, jak má být. A Netvor byl muž se srdcem na dlani, i když se snažil jim nebýt. Tenhle příběh nemá chybu. Možná až na maličkou, že ze začátku se Vám zda trochu nesrozumitelny, ale jak čtete dal a dal vše se odkrývá a zapadá do sebe, jak má. Takže za mě spokojenost, i když po par stránkách jsem věděla, kdo je zradil na příběhu to nijak neubralo a netrpělivě jsem vyckavala jak to mezi Gwendolyn a Netvorem dopadne. Všem vřele doporučuji, kdo po této knize sáhne jistě nebude litovat.

18.07.2020 5 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Moc hezká knížka, avšak ubrala jsem jednu hvězdičku za příliš velkou Catrioninu naivitu, která mě rozčilovala tak, ze jsem měla občas chuť zakroutit ji krkem. A také trochu pro nesmyslnost skotského klanu, který nakonci příběh zpestřoval a přidával na sentimentalnosti. Uz ted se tesim na další příběh ze série, který hned jdu číst ;-)

05.06.2020 4 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Kniha, u které se budete bavit od začátku do konce, jenz je plna zvratu. Skoro mě mrzí, ze série dal nepokračuje, avšak doufám, ze autorka rodinu Maloryovych časem obohatí o další titul. Damon byl úžasný hrdina, který osloví každou ženskou duši. Dokonce bych si rada přečetla příběh o jeho příteli Mortovi. Tuto knihu vřele všem doporučuji.

PS: Rada se k cele serii budu vracet, i když některé tituly budu mít radši ;-)

14.04.2020 5 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Krásná knížka, jenž si musíte přečíst. Já se bavila od začátku až do konce. Popravdě nemám příběhu co vytknout, takže ho všem vrele doporučuji.

31.03.2020 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Příběh, který se mi líbil od začátku do konce. Poprvé nějak nejsem schopna říct co se mi na příběhu líbilo více či méně. Dej krásně plynul a vše zapadalo tak, jak mělo, a proto jsem z něho byla mile unešena. Dopisy, které si psali byli úžasné :-) U této knížky se nudit určitě nebudete ;-)

16.11.2019 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Opět jsem cetla a opět mě uchvátila. Příběh je vtipný s pěknou zápletkou. Myslím, ze doposavad se mi libil nejvíc...uvidime co mě čeká s Daisy. Vřele doporučuji všem, kdo mají tyto knihy radi.

14.10.2019 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Knížka je úžasně napsaná a vzala mě za srdce. Nebyla jsem schopna se od knihy odtrhnout, takže jsem ji přečetla jedním dech. Proto se k ní budu ráda vracet. Neubránila jsem se dojetí, ale i pláči. Myslím si, že Předvečerní láska a Tajná láska jsou nejlepší co jsem od této autorky zatím četla, ale je pravdou, že mnoho knih mi ještě zbývá. Už teď se na ně těším :-)

21.08.2013 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout velmi se mi líbil a musím přiznat, že jsem si druida Mergwina oblíbila a bez něho a jeho předpovědí by to nebylo ono. Všechny příběhy jeho předpovědi krásně zpestřují. Holt nemohu tomuto příběhu nic vytknout. Takže, kdo se rozhoduje, zda si tento příběh přečíst mohu jen říct směle do toho :-)

19.07.2013 5 z 5