lopinka lopinka komentáře u knih

Volba Volba Jakub Trpiš

Mé první záporné hodnocení...ač nerada. Ale tak velká reklama na tuto knihu a dočetla jsem ji horko těžko jen proto, že nemám ráda nedočteno a pořád čekala, kdy bude nějaké wau nebo nějaký děj....za mě prostě ne, omlouvám se těm, jimž se to líbilo...

20.06.2023

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Naprostá pecka! Od první po poslední stranu mi padala brada, několikrát mě navštívila husí kůže a přistihla jsem se, že některé stránky jsem četla se zatajeným dechem.
Klobouk dolů před Fitzkem, dokonalé.

08.01.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Já mám “Hartlovky” prostě ráda. Vždy se těším na tu novou.
Tahle se četla skvěle jako všechny ostatní .
Pro mě pohodovka, fajn příběh .

30.01.2022 5 z 5

Misionář Misionář Iveta Svobodová

Kniha se četla Dobre, bavila mě - myslím, ze to byla dobra volba :)

15.06.2021

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Druha kniha od tohoto autora a opět to byla jízda - u konce mi spadla brada - dobrý psycho :) těším se na další .

27.09.2020 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Má první kniha tohoto autora a už objednavam další. Nedalo se odtrhnout a u konce mi spadla brada . Waaau.

26.04.2020 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Nádherný příběh plný emocí, slz a opravdu osudoveho setkání dvou lidí , které je jen jednou za život .

26.04.2020 5 z 5

Štěstí Aloise Peina Štěstí Aloise Peina Magda Váňová

Čte se jedním dechem!

13.01.2018 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Úžasná kniha!

13.01.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Právě jsem dočetla. Úžasná kniha,kterou jsem nechtěla odložit...čtivý, poutavý příběh. Je to první kniha od Liane a už teď mám doma její nejnovější, tak věřím, že všechny budou tak poutavé, jako právě Sedmilhářky :).

10.07.2017

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná kniha plná emocí , od které se nelze odtrhnout. Smekám před Markusem Zusakem....nádherně napsáno.....kniha se četla opravdu sama. Určitě jsem ji nečetla naposledy.

01.05.2017 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Úžasná kniha. Druhá kniha od paní Třeštíkové a tleskám. Nadchla mě stejně tak, jako Bábovky.

01.02.2017 5 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Nádherná kniha, opravdu čtivá, nemohla jsem se odtrhnout.....prostě ze života. Žádná červená knihovna, tleskám Táňo :-)

03.09.2015

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

Perfektní kniha - přečetla jsem jedním dechem.....opravdu doporučuji.

23.09.2013 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Úžasná kniha...........začátek mě tedy moc nebral, ale pak se to rozjelo.....spoustu zvratů, ale super !!

23.09.2013 5 z 5

Rychle a bezbolestně Rychle a bezbolestně Markéta Dočekalová

Úžasná kniha, oceňuji téma a vůbec celou knihu, jak je napsána. Nemohla jsem se odtrhnout a četla i v noci při baterce :-)))).....od paní Dočekalové vyhlížím další knihu a už se moc těším.

22.09.2013 5 z 5

Něco za něco Něco za něco Markéta Dočekalová

Nádherná kniha, čtivá, poutavý příběh, který opravdu vás dostane už od první stránky !!!

22.09.2013 5 z 5