locin locin komentáře u knih

Galantní dobrodružství Galantní dobrodružství Barbara Cartland

Odpočinková kniha na zpříjemnění nedělního odpoledne :)

18.05.2015 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Začátek měl pomalejší rozjezd, trvalo mi nějaký ten den než jsem se opravdu začetla, ale konec měl neuvěřitelně pohlcující spád, skvělý.

30.04.2015 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Kniha se mi líbila, ale nemůžu si pomoct ale tato kniha potřebuje pokračování. Konec byl dost neúplný a otevřený, vlastně si vůbec nejsem jistá jaký životní směr si vybrala.

08.02.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příběh lehce plynul, vtip prolínala realita a realitu romantika. :)

28.12.2014 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Skvělý zakončení série- konečný epilog od paní Conteové byl skvělý závěr :)

27.11.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jen mě mrzí že tam nebylo více vtipných scének pomateného Zlatoslava Lockharta. Jinak kniha za mě super.

10.09.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Co mi na této knize mrzí je to, že děj opět končí, potkali se, vezmou se a zůstanou spolu až do smrti. Ale co třeba příběh o jejich společném životě? Ne jen jak probíhlala jejich cesta ke společnému životu, ale i jejich společný život. Rodina, děti,... Jinak celkový námět knihy mi opravdu zaujal. :)

28.08.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Mám ráda knihy kde mě děj tak vtáhne že nevnímám okolí a prostě musim knihu dočíst jinak se nedokážu odtrhnout. I přesto že děj byl velmi jednoduchý a celkem předvídatelný a samozřejmě chlapy dokonalý :D Mi kniha můj záměr splnila. Chválím :)

17.07.2014 5 z 5

Doktorka Kateřina - Riskantní zásah Doktorka Kateřina - Riskantní zásah Nicole Amrein

Příběhy z lékařského prostředí se mi od této spisovatelky velmi líbí. Jen mi mrzí že je těchto příběhů tak málo. Ráda bych si přečetla další knihy o doktorce Kateřině

09.06.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně silný, emotivní zážitek.

01.06.2014 5 z 5

Doktorka Kateřina: Svérázný pacient Doktorka Kateřina: Svérázný pacient Nicole Amrein

Opět sem trochu bojovala s přímou/nepřímou řečí. Trochu mi to kazí dojem na knize, ale jinak mám Doktorka Kateřinu a její příběhy z nemocničního prostředí opravdu moc ráda. Konečně trochu změna v tématu. :)

02.05.2014 4 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

První kniha kterou jsem od této autorky četla. Konec byl jedna velká romantika ve skutečnosti se toto bohužel neděje, láska až na věky asi by to dopadlo jako v té knize už bychom se ho nikdy nezbavili a lez by nám na nervy :). Zkusim ale ještě nějakou další knihu podle anotací byla tato jedna ze slabších.

24.04.2014 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Kombinace romantiky s detektivkou. Prostě super :)

24.03.2014 4 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Podle mě knížka o hovně. :D Byla jsem zvědavá jaká kniha bude měla dobré hodnocení a tak jsem ji v knihovně vyhledala a půjčila. Bohužel to pro mě bylo zklamáním. Nevím jestli je to tím že jsem v Paříži nikdy nebyla, ale děj mi vůbec nedokázal vtáhnout. Knihy nerada odkládám nepřečtené, ale tuhle jsem nějak nezvládla. Možná jsem měla být trpělivější a vydržet ještě kousek dál. Třeba ji ještě dám šanci jindy. :)

06.02.2014

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Jelikož jsem předešlé díly četla ještě před tím než jsem si přečetla díl první tak jsem mnoho věcí veděla už dopředu. Každá kniha je něčím zajímavá a originální. Překonání děsivého dětství a život ke kterému se odhodlali je opravdu obdivuhodný. Skvělá edice.

25.01.2014 4 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Nevím který z obou dílů se mi líbil víc, ale oba byli skvělé. Děj plných zvratů, ztrát, znovu nalezení a hlavně lásky. Skvělý příběh. :o)

06.01.2014 5 z 5

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Zatím mě tenhle díl zaujal úplně nejvíc mě rychlý spád a líbilo se mi jednání hlavní hrdinky s chlapama to ani jinak nejde :D příjemné čtení :)

16.11.2013 5 z 5

Srdce oceánu Srdce oceánu Nora Roberts

Příběh z irského okolí kde se normální život prolíná s nadpřirozeným a samozřejmě se neobejde bez komplikované, ale bezhlavě vztahující lásky. Jednoduše Nora Robertsová :)

26.10.2013 4 z 5

Návrat do Itálie Návrat do Itálie Anne Kristine Stuart

Tato publikace se mi velmi líbila. Děj mi zaujal, byl napínavý a měl chytlavý příběh, knihu jsem přečetla skoro jedním dechem.

20.10.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl se mi líbil mnohem víc byl takový realnější a míň sadistickej :D až na ten konec teď čekat na další díl :-)

20.04.2013 4 z 5