Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Takže druhý díl ze série Bavettovi je za mnou a zase prostě paráda. Opět se kniha četla sama . Příběh byl prostě krásný . Hned se vrhnu na poslední díl z této trilogie a budu doufat ,že mě ani v tom posledním díle Kateřina Petrusová nezklame .
Opět DOPORUČUJI =)

09.01.2017 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tak tahle kniha mě dostala . Úžasný příběh plný citů a lásky. Musím říct že jsem ke konci i brečela , jak mě kniha citově zasáhla.Od Kateřiny je to moje třetí kniha , kterou jsem přečetla a určitě se dostala na první místo v oblíbenosti. Jelikož je to první díl z trilogie Bavettovi ,tak si určitě nenechám ujít další dva díly. Takže kdo má chut na krásný příběh od české autorky , tak určitě doporučuji. /a dámy mějte u sebe kapesník /

07.01.2017 5 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Musím říct , že i když má tato kniha něco málo přes 500 stran ,tak jsem ji měla docela rychle přečtenou. Příběh byl poutavý a nutí vás číst dál a dál , aby jste se co nejdříve dozvěděli jak to dopadne. Jelikož je to první díl z trilogie ,tak vám nic jiného nezbývá , než si pořídit další dva díly jako mě , aby jste zjistili ,jak to celé bude pokračovat dál .

06.01.2017 4 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Tohle byla moje první kniha ze středověku a musím říct, že jsem si ji řádně užila. Velice pěkně napsaná detektivka ,která Vás zatáhla do drsného prostředí Cambridge .Po dlouhé době se mi podařilo trefit vraha . Je pravda ,že to už jsem měla přečteno asi 3/4 knihy =). Takže kdo ještě nečetl velice doporučuji a určitě se podívám na další knihu z této série.

11.12.2016 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Teda musím říct ,že tuto knihu jsem si opravdu užila. I když je pro mladší čtenáře ,tak já ji doslova hltala. Úžasný příběh , který vás vcucne a ten konec no prostě paráda. Abych pravdu řekla , úplně se klepu na další díl . Takže všem moc doporučuji .

01.12.2016 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak moje první kniha od Mo Hayder . Nejdřív jsem si myslela ,že prostě klasika vrah vyšetřovatel .Chvilku z pohledu vraha chvilku z pohledu vyšetřovatele. Ale musím říct, že mě autorka překvapila ,takže ke konci docela nářez . A hlavně překvapení.

27.11.2016 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

23.11.2016 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tohle byla moje první kniha od Barbary Erskinové .Nejdříve jsem byla z knihy taková nesvá.Děj mi ze začátku přišel roztahaný a dokonce jsem si myslela ,že knihu odložím . Ale po pár stránkách mě děj vyloženě vcucnul a já už se nemohla dočkat jak to vše dopadne. Mám ráda knihy , kde se objevují duchové ,takže tuhle knihu jsem si opravdu užila a musím říct ,že byla i řádně napínavá. Takže určitě doporučuji a sama se podívám po další knize od Barbary.

07.11.2016 4 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Teda musím říct ,že tahle kniha mě dostala. Byla napínavá , chvilemi i brutální a dokonce mě i v jedné chvíli rozplakala. A poslední stránky knihy jsem hltala , abych se co nejdříve dozvěděla , jak to celé dopadne. Konec mě vyrazil dech . Takže za mě plný počet .=)

01.11.2016 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Tak z této knihy jsem byla úplně unešená. Krásný příběh , který mě doslova vcucnul.Jen jsem četla a četla a užívala si krásně napsaný příběh. Dokonce mi dvakrát ukápla i slza.Určitě si přečtu i druhou knihu od této spisovatelky.
Jinak kdo hledá opravdu příjemnou oddychovku ,tak vřele doporučuji tuto knihu .

23.10.2016 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Ursula opět nezklamala. Saeculum má zajímavý příběh , který vás nutí číst , číst a číst. Mám ráda knihy , které vás nutí přemýšlet ,jak to bude pokračovat , kdo je zloduch ,a jak to celé skončí . Samozřejmě se mi teda nepodařilo konec odhadnout . V knize nechybí napětí , láska , přátelství ,popis krajiny je stručný, ale výstižný což mě vyhovuje nemám moc ráda knihy , kde několik stran čtete ja je tráva zelená , stromy vysoké atd..Musím říct ,že to bylo báječné čtení. Takže všem moc doporučuji

20.10.2016 5 z 5

Slepý inštinkt Slepý inštinkt Andreas Winkelmann

Velice pěkný thriller. I když se hned od začátku něco děje ,měla jsem problém se do ní začíst. Ale vydržela jsem to a nelituji toho . Je to velice zajímavý příběh s koncem , který mě překvapil . Jestli vyjde další kniha od tohoto autora ,tak si ji ráda přečtu.

05.10.2016 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)

21.08.2016 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

16.08.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Tak tuhle knihu jsem si prostě užila od začátku do konce. Napínavá ,čtivá a řádně psycho . Musím říct , že si určitě pořídím další knihy od Wulfa Dorna a doufám ,že budou stejně úžasné jako Spouštěč.

16.08.2016 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tak pokračování " Anna krví oděná" mě trochu zklamalo . Čekala jsem více duchů , více akčnosti a tajemna. Svým způsobem je větší část knihy taková vláčná o ničem . Posledních 50 stránek se konečně něco děje ,ale to je opravdu málo z celé knihy. Ale jelikož chcete vědět jak to s Annou dopadlo musíte si knihu přečíst. =)

31.07.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Opět další kniha do které jsem se zamilovala. A samozřejmě to musí být ze série :D. Takže mě čeká dokupování dalších dílů. Jinak moc hezky napsaný příběh , ve kterém nechybí kouzla , akčnost a trocha romantiky. Opravdu se moc těším na další díl .

27.07.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Slabší nátury by tuto knihu neměly číst v noci a ještě k tomu sami doma. . ´Děj je trochu psycho . Kniha se čte velice dobře a nutí Vás číst rychle , aby jste se dozvěděli , jak to vše dopadne.

22.07.2016 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila

17.07.2016 5 z 5

Prozření Prozření Anna Godbersen

Tak konečně poslední díl ze série za mnou . A opět jsem se rozčílila , protože jsem čekala úplně jiný konec . Ten co vymyslela autorka mě úplně odrovnal . Ale i tak to bylo báječné čtení. Doporučuji celou sérii Luxus.

11.07.2016 4 z 5