Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Hon Hon Andrew Fukuda

Velice čtivý první díl série . Opět trochu jinak podaný příběh o upírech .Musím říct ,že se mi kniha líbila četlo se to samo . A určitě se pustím do druhého dílu KOŘIST, protože jsem velice zvědavá jak to bude pokračovat.

26.04.2017 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tentokrát to bylo trochu jiné . Nazvala bych to soubojem mozků , ale opět to nemělo chybu u konce knihy mě málem ranila mrtvice .Jinak už mám doma jen JÁ JSEM SMRT a pak už se budu jen klepat než vyjde další kniha

22.04.2017 5 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.

08.04.2017 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Já tu spisovatelku prostě miluju. Už jsem od ní četla Seznam tajných přání a byla jsem unešená a Sladké odpuštění nebylo vyjímkou. Je to úžasný příběh o odpuštění ,lásce , toleranci , ctižádostivosti a podrazech . Kníha se čte prostě sama .Příběh vás vyloženě vcucne a vy jen čtete a čtete , než se zklamáním zjistíte ,že jste na konci. Velice mě mrzí že od této úžasné spisovatelky u nás vyšly zatím jen dvě knihy , protože obě knihy patří mezi moje nejoblíbenější a velice je všem doporučuji.

25.03.2017 5 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Patricie to prostě umí. Jsem moc ráda ,že jsem na tuto autorku a její knihy o vlkodlacích narazila. Její série jsou moje srdcovky . A všem kdo má rád fantasy určitě vřele doporučuji.

22.03.2017 4 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.

12.03.2017 4 z 5

Tak tato kniha pro mě byla jedna velká neznámá. Pro mě zvláštně napsaný příběh z Finska . Ze začátku jsem si musela zvykat na styl psaní a hlavně mi trvalo než jsem se do příběhu jak se říká dostala . Když jsem si osvojila autorův styl , tak se to četlo samo a hlavně jsem byla velice zvědavá, jak autor knihu a celý příběh ukončí. Konec byl velice zvláštní .To co mě zajímalo nejvíc jsem se vlastně nedozvěděla , ale i tak byla kniha velice čtivá a příběh zajímavý.

11.03.2017 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Opět velice zdařilý psychothriller. Celou knihu hltáte písmenka a čekáte co se bude dít. Pan spisovatel vás vtáhne do děje a nechá vás až do poslední chvilky tápat kdo je vlastně ten šílenec , který se zaměří na Jana Fostnera.
Za mě určitě veliké doporučení .

23.02.2017 4 z 5

Podzimní milenec Podzimní milenec Ann Maxwell

Po takové knize ráda sáhnu , když si potřebuju oddychnout . Je to velice příjemné čtení , u kterého můžete relaxovat a užívat si příběh. Určitě si přečtu i ten druhý díl .

19.02.2017 4 z 5

Zimní žár Zimní žár Ann Maxwell

Druhý díl série rod Maxwellů nás provází dobrodružstvím mladšího bratra Huntera "Case Maxwlla". Opět je to odpočinková kniha plná lásky ,touhy a pomsty.

19.02.2017 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Tak po Cinder jsem se vrhla na Scarlet a musím říct , že další díl ze série Měsíčních kronik se velice vydařil . Určitě se mi líbil víc jak první díl. Přibyly tam nové postavy , které se mi velice zamlouvaly hlavně VLK.
Co se týká královny Levany opět mě dokázala rozčílit stejně jako v prvním díle , možná i víc. Velice se těším na Cress a jsem moc zvědavá ,jak celý přběh bude pokračovat.

11.02.2017 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

I druhý díl se mi moc líbil , možná i víc než ten první. Bylo v něm trochu více krvne a akcí. Někdy mi to připadalo , že čtu knihu od Quentina Tarantina. Pan Kulhánek v Nočním klubu 1,2 čtenářům předhodil trochu jiný pohled na upíry , hlavně co se týká jejich nesmrtelnosti a jejich stravy .Já osobně jsem si knihu užila a určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

08.02.2017 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Tak tohle byla čtivá kniha. Velice zajímavý příběh , co dokáže mozek mladé dívky , která byla unesena a musela se vyrovnat s tím co prožila. Musím říct ,že je to moc pěkně napsané . Úplně se do příběhu o Angie ponoříte a prožíváte celý její příběh s ní. Našla jsem tam sice malé nedostatky ,ale jelikož nechci spoilerovat , tak na to budete muset přijít sami . =)
Všem čtenářům doporučuji si knihu přečíst .

07.02.2017 4 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Tak tohle je moje druhá kniha ze světa počítačových her ,kterou jsem přečetla. Musím říct, že jsem měla trochu problém s těmi počítačovými výrazy a popisy. Chápu , že tam musely být , ale někdy mi to přišlo zbytečné a hlavně náročné se tím prokousat.
Ale jinak úžasný příběh , postavy moc pěkně vykreslené a závěr no paráda . Prostě akční příběh z virtuálního světa , který hrdiny zasáhne i ve světě reálném .

05.02.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

31.01.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

30.01.2017 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak moje čtvrtá kniha od chartera a opět mě nezklamala.Opět řádně vymyšlené vraždy a do konce nemáte tušení kdo to je.
Napětí , které provází celou knihu vás nutí číst co nejrychleji ,aby jste se dozvěděli , kdo je pachatel a jak to celé dopadne.

23.01.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst nejen kvůli krásné obálce , ale i proto ,že je od české autorky. Musím říct ,že mě zklamala. Příběhy žen a dívek v knize mi chvílema připomínaly " příběhy ze života z časopisů pro ženy" akorát v tom časopise se člověk dozví jak to dopadlo. Ze záčátku jsem zvládala kam která postava patří a kde se objevila v příběhu před tím . No asi v polovině knihy ,už jsem se fakt ztrácela.Další co mě vadilo bylo , že všechny ty příběhy byly tak trochu depresivní. Člověk od toho nečekal , že to bude " a žili spolu až do smrti " , ale přece jenom trochu pozitivna by neškodilo.

20.01.2017 2 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

I druhý díl s lékařkou Adélíí byl moc pěkný. Opět nám Ariana Franklinová předvedla , jak umí dobře psát . Zápletka perfektní celá kniha se velice dobře četla a hlavně rychle . Nejvíce se mi ale líbí , jak mě spisovatelka vždy dokáže překvapit , tím jak do děje vsune postavu , od které by jste až do konce nečekali ,že je záporná. Určitě si přečtu i Relikvii mrtvých a Vrahovu modlitbu.

18.01.2017 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opět velmi pěkný příběh. Sice bych řekla ,že ze všech 3 Bavettových byl nejslabší ,ale stejně to bylo čtivé ,jako ty díly před tím. A abych řekla pravdu , tak nevím jestli bych tuto sérii zařadila do žánru detektivní . Spíš romantický s detektivní zápletkou .

12.01.2017 4 z 5