Zimní žár přehled

Zimní žár
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42158/zimni-zar-42158.jpg 4 65 65

Only série

< 6. díl

Sarah Kennedyová osiřela ve třinácti letech, ve čtrnácti se vdala a v šestnácti již byla vdovou. Život ji naučil postarat se sama o sebe a jediné, co zůstalo drahé jejímu srdci, byl mladší bratr Conner a zranění jestřábi, které léčila a vracela do přírody. Až ji osud přivedl do cesty Case Maxwella, muže, který poznal, že si musí právo zjednat vždy sám a tvrdě, a že mít někoho rád přináší vždy jen potíže a žal. Je však v jedné s potyček se svými úhlavními nepřáteli zraněn a nezbývá mu, než přijmout péči něžné léčitelky tak jako jiní divocí tvorové. V tvrdé ale nádherné zemi pak musí společně čelit jak přítomným nebezpečenstvím, tak hořkým přízrakům minulosti. Oba mají obavy z nových citů, ale jednou zažehlé vášně již nelze uhasit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Winter Fire , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimní žár. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
01.11.2021 3 z 5

Bylo to v celku pěkné. Opět krásný popis krajiny a tvrdého života. V jádru věci se to vůbec nelišilo od minulých dílů. Někdy byli na ránu muži, jindy zase ženy, stejně jako tady. Ale i přesto to zřejmě bude patřit ke knihám, které si jednou přečtu a podruhé se k nim nevrátím, protože mě tolik nezaujaly a ničím novým nepřekvapily

DUNIKO
13.06.2021 5 z 5

Moc pěkné❤️❤️❤️

ariel platto
08.08.2019 4 z 5

Opět nádherné čtení, ale nelíbilo se mi odfláknuté střílení na konci. Čekala jsem víc barvité potrestání hlavního padoucha, po kterém se šlo v celé sérii.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zimní žár v seznamech

v dalších seznamech2x