LasakovaLe LasakovaLe komentáře u knih

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Kniha se mi líbila. Sice jsem tušila, kdo je za zmizením Samanthy, ale vůbec mě to neodradilo od čtení. A byla jsem ráda, že se našla živá a zdravá.

05.02.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Další kniha, u které jsem si odpočinula, zasmála se a ráda jsem se k ní vracela. Příběh, který zapadá do reality, jak to někdy v životě chodí. Za mě super.

23.01.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Na tuto knihu jsem se těšila, podle recenzí na internetu jsem si jí musela pořídit. Ale čekala jsem od ní daleko víc. Děj mě vůbec nenadchl. Docela mě překvapil závěr knihy. Ale není to ten pravý žánr pro mě.

30.12.2021 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha byla čtivá. Zajímavé rozuzlení příběhu. Ale už jsem četla lepší knížky.

19.12.2021 3 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Hodně silný a smutný příběh, který mě v jedné chvíli hodně rozplakal. Doporučuji přečíst, člověk si aspoň uvědomí, co je v životě opravdu důležité.

14.11.2021 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Příjemná kniha, nic závratného, pro mě taková oddechovka. Těšila jsem se na konec knihy, jak to dopadne, ale konec mě nijak nepřekvapil, dalo se to z děje postupně poznat.

27.10.2021 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Typická kniha této autorky, za mě ale trošičku slabší než ostatní. Zápletka byla skvělá, ale rozuzlení mě už moc nebavilo. Těším se na další její knížku, snad bude lepší.

17.10.2021 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příjemná oddechovka, jako všechny autorovy knihy. Knížka se mi velmi líbila, ráda si jí přečtu znovu. Mrzelo mě ale zakončení knížky, ale takhle to v životě občas chodí.

30.09.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Zajímavé čtení až do konce. Sice už jsem trošku jinde než postavy z knihy, ale díky nim jsem se vrátila do studenských let. Těším se na další díl.

18.07.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Za mě super kniha u které jsem si odpočinu a ráda jsem se k ní vracela. Můžu doporučit

15.06.2021 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Z knihy jsem byla nadšená. Mám ráda tuto autorku a opět nezklamala. Za mě top

19.05.2021 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mě docela překvapila. Chvílemi jsem myslela, že ji do konce vůbec nedočtu, některé pasáže byly trochu nezáživné, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem se dozvěděla, jak to všechno dopadlo. Za mě takový lepší průměr.

19.05.2021 3 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

Oddechová knížka o touhách v životě dvou sester. Děj utíká docela rychle a bylo zajímavé číst, jak to všechno dopadne. Knížka mě bavila

10.05.2021 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Pěkně čtivé druhé pokračování z nemocničního prostředí a těžkostí doby socialismu. Rada si jí přečtu znovu, moc pěkně se četla.

06.05.2021 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Krásné kniha z nemocničního prostředí, kterou jsem přečetla jedním dechem. Příběh Sylvie, která se musela vyrovnat s nelehkou situací v rodině, začlenit se do nového pracovního kolektivu, bránit lásku, kterou všichni odsuzují a vypořádat se se smrtí blízkého člověka. I přes všechny trápení jí zůstal úsměv na tváři. Už se těším na pokračování "Děkuji, sestřičko"

22.04.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha se četla dobře, děj plyne postupně až do samého konce. Mohu doporučit.

16.04.2021 4 z 5

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

Tato kniha se četla sama. Dle mého názoru jedna z nejlepších autorčiných knih. Moc ráda si jí přečtu znovu.

16.04.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na tuto knihu jsem se moc těšila a dočetla jsem jí do konce se slzami v očích. Osud mladých lidí, kteří ví, že život pomalu končí. Nechybí zde i kapka humoru. Znovu bych jí už ale nečetla kvůli smutného obsahu.

16.04.2021 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Skvěle napsaná knížka. Napětí, láska, tajemství...klidně bych si jí přečetla znovu.

16.04.2021 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Napínavé čtení, ale pro mě až příliš děsivé a brutální. Tento žánr nebude pro mě ten nejlepší.

16.04.2021 1 z 5