Laf Laf komentáře u knih

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Čekala jsem od toho víc. Moc se tam toho nedělo, co by mě mělo udržet u čtení. Sice jsem to dočetla, ale byl to boj. Akce až při posledních stránkách. Do pokračování asi po tomhle výkonu nejdu.

23.05.2014 2 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Přečteno, i když jsem měla chuť ji někdy radši odložit. Příběh, který se v této knížce skrývá, byl pěkný, ale napsán takovou nudnou formou, že to od čtení odrazovalo. Další díly bych si taky ráda přečetla už jen kvůli tomu, jak se vyvine vztah mezi hlavními hrdiny, ale podruhé už to číst rozhodně nebudu.

18.05.2014 2 z 5

Mrazivá pouta Mrazivá pouta Kay Hooper

Opět kniha od této autorky, která se mi moc líbila. Bylo těžké se od toho odtrhnout a jít dělat i něco jiného :D. Jen ten konec mě trochu mrzí, že dopadl tak, jak dopadl... Doporučuju si to přečíst :)

16.05.2014 4 z 5

Lovec strachu Lovec strachu Kay Hooper

Líbilo se mi to. Děj měl spád a četlo se to skoro samo. Určitě stojí za to si tuto knihu přečíst :)

15.05.2014 4 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Knihu jsem vůbec nedokázala dočíst. Skončila jsem v půlce, vůbec mě to nebavilo, nic zajímavého se nedělo.

10.05.2014 1 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Moc pěkná kniha, dobře napsaná a čtivá. Jen to dopadlo trochu jinak, než jsem doufala, ale co už :) Krásné počtení :)

07.05.2014 4 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Opravdu pěkné čtení. Četla jsem to jedním dechem a odtrhnout se bylo velmi těžké. Všem doporučuji :)

06.05.2014 5 z 5

Krvavá horečka Krvavá horečka Karen Marie Moning

Tento díl mi nepřišel tak dobrý jako ten první. Ovšem mohlo to způsobit i to, že jsem už třetí díl přečetla, a tak jsem už věděla, co mě asi tak čeká. Ale jinak pořád pěkné čtení :)

05.05.2014 3 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Těšila jsem se na ní, ale ze začátku mě to nějak vůbec nebavilo a měla jsem chuť s tím seknout. Po první pětině knížky mě to ale konečně začalo bavit a s radostí jsem ji dočetla. Bavila mě nakonec. Na to, že autorem je muž, je kniha plná romantiky, která z knihy přímo kape. Doufám, že další díly už budou jen lepší a lepší :)

04.05.2014 3 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Kniha mě nebavila tolik, jak jsem očekávala. V první polovině jsem se nudila a váhala jsem, jestli s tím neseknu, ale potom se to nějak vylepšilo a dočetla jsem jí. Nebylo to tak špatné, ale po druhé si jí už asi nepřečtu.

02.05.2014 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Napsané to bylo dobře, akorát prostě první polovina mě moc nebavila, jak čtenáře uváděla do děje, ale ve druhé polovině se to konečně rozjelo a bavilo mě to. Čekání se vyplatilo a nakonec jsem jí úplně nezatratila, takže šanci dám i pokračování :)

30.04.2014 3 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Oddychovka. Dobře napsaná a čtivá. Nenudila jsem se u ní a nemohla se odtrhnout, neboť děj mě velmi zaujal. Vřele doporučuji :)

28.04.2014 4 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Víc a víc se dozvídám nové zápletky a další osudy lidí. Je to velmi dobře napsané, promyšlené a jen tak to čtenáře nenechá odejít, neboť svět v knize dokáže velmi člověka pohltit. Jenom už aby bylo pokračování, protože to bylo tak rychle utnuté :)

27.04.2014 4 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Moc pěkně napsané a velmi dobře a rychle se to čte. Ze začátku se mi do toho moc nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem jí četla. Pořád se něco děje a ani romantika nechybí :)

27.04.2014 4 z 5

Obejmi noc Obejmi noc Karen Chance

Po celou knihu se něco děje. Nemáte čas se nudit. To se mi líbí:) Doporučuju

26.04.2014 4 z 5

Unesena stínem Unesena stínem Karen Chance

Pěkné pokračování. Napětí od začátku do konce a nikdy nevíte, co se stane dál. Nechybí vtipné hlášky a dlouhé odstavce nenudí jako se to občas stalo v jedničce. Určitě stojí za to si to přečíst :)

21.04.2014 4 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Zase zajímavá změna z fantasy žánru. Začátek knihy se mi libíl, ale jak postupně se začali objevovat nové a nové postavy, rychle jsem se v tom začínala ztrácet. Občas jsou tam dlouhé odstavce, které kazí zážitek, ale v celkovém hodnocení příběhu se mi to líbilo.

20.04.2014 4 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Kniha se mi velmi líbila. Dobře napsaná, sem tam vtipné hlášky a ani napětí nechybí. Doufám, že brzy bude nějaké pokračování :)

19.04.2014 5 z 5

Modrý měsíc Modrý měsíc Alyson Noël

Kniha plná zvratů a nepředvídatelných konců. Autorka píše velmi dobře a čte se to úplně samo.

19.04.2014 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Musím se přiznat, že tento díl byl ze všech nejlepší. Velmi dobře a rychle se to četlo. Jenom nikdy nebylo řečeno, co zažil hlavní hrdina ve válce. Pokaždé jen náznakem. Ale i přesto stojí za to si tuto sérii přečíst :)

18.04.2014 5 z 5