Laf Laf komentáře u knih

Špinavá hra Špinavá hra Jessie Keane

Pěkné pohodové čtení pro chvíle volna. Děj má spád, takže se nudit rozhodně nebudete. :)

07.08.2014 3 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Čtení této knihy nebylo nejhorší, ale ani nejlepší. Příběh jako takový byl klasický - bohatý muž, obyčejná žena. Prostě jednoduché odpočinkové čtení.

04.08.2014 3 z 5

Žár Žár Maya Banks

Další dobrá kniha z této série. Nechybí ani pořádná dávka napětí. Určitě se k ní jednou hodlám vrátit. :)

01.08.2014 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Moc pěkné. Dobře napsané a už se těším na další pokračování.

27.07.2014 4 z 5

Nemocnice Nemocnice Echo Heron

Kniha se mi vůbec nelíbila. Ani jsem ji díky tomu nemohla dočíst do konce. Přečetla jsem třetinu knihy během níž se nestalo nic zajímavého pro to, aby mě to nadále bavilo číst.

24.07.2014 odpad!

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Musím dát plný počet. Kniha je opravdu pěkná a velmi rychle a dobře se čte. Můžu jen doporučit :)

20.07.2014 5 z 5

Uvidíš, zemřeš Uvidíš, zemřeš James Patterson

Zrovna tento díl mě moc nezaujal. Dočetla jsem to, ale moc mě to nebavilo.

19.07.2014 2 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Kniha se mi moc líbila. Zase trochu jinak pojatý tento žánr. Je to dobře napsané a čte se to úplně samo. Můžu jen doporučit :)

11.07.2014 5 z 5

Děsivé tajemství Děsivé tajemství Cynthia Victor

Kniha se mi moc nelíbila. Skoro polovinu knihy se nic zajímavého neděje a měla jsem co dělat, abych ji neodložila raději. Nakonec jsem se tím prokousala a ke konci se to aspoň trochu rozjelo. Znovu ji číst určitě nebudu.

07.07.2014 2 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Krásné pohodové čtení. Byla jsem napnutá, jak to všechno dopadne a vše dopadlo dobře. Jen mi tento díl přišel trochu slabší než ten první.

02.07.2014 3 z 5

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

Kniha se mi moc líbila. Chytla mě už od začátku a musela jsem ji rychle dočíst, abych zjistila, jak to všechno dopadne. Nechybí ani pořádná dávka paranormálna. :)

29.06.2014 4 z 5

Proklej svítání Proklej svítání Karen Chance

Tento díl mě hodně bavil. Nechybí ani akce a je plná humoru. Napsáno velmi dobře, že to vůbec nenudilo jako se stávalo občas v jiných dílech.

28.06.2014 4 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Jude Deveraux (p)

Pěkná kniha, ale čekala, že to bude pokračovat jakože v přítomnosti, ale tohle pojednávalo o minulosti a trochu mi to přišlo mimo celou tuhle řadu. :)

23.06.2014 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Moc pěkná kniha. Velmi dobře napsaná, že se to čte nakonec úplně samo a jen tak lehce vás to nepustí. Doporučuju :)

21.06.2014 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Kniha je dobrý materiál k zamyšlení. Ale to je tak celé. Když Nick psal, jak se choval, tak mi přišel jako manipulativní a násilnický buran (to je ještě slabé pojmenování) a Cait jako myška, která si to nechala všechno líbit, místo aby se mu postavila. Bohužel tato kniha má docela realistický základ v životě dnešní doby.

14.06.2014 2 z 5

Šarlátové noci Šarlátové noci Jude Deveraux (p)

Tento díl se mi moc líbil. Už se těším na další pokračování a další osudy lidí. :)

14.06.2014 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Tak tohle bylo něco. Celou dobu jsem byla napnutá, jak se vyřeší ten milostný trojúhelník. Tenhle poslední díl byl plný zvratů, hlavně ke konci, kdy na všechny číhala smrt na každém kroku. Užila jsem si tuhle sérii a doufám, že od této autorky ještě něco vyjde :)

10.06.2014 4 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Sice se v tomto díle toho nedělo tolik jako v tom prvním, ale stejně to bylo dobré počtení, které se četlo úplně samo a rychle to utíkalo.

06.06.2014 4 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

Autorka píše dobře. Velmi rychle se to čte a je to krásné pohodové čtení. Jen jsem už téměř od začátku věděla, jak to dopadne :)

04.06.2014 3 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Moc pěkné. Přečteno jedním dechem. Akce od začátku do konce a romantika taky nechybí :) Doporučuju

01.06.2014 5 z 5