Laf Laf komentáře u knih

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Musím říct, že tento díl byl opravdu slabší než předešlé. Jenom jsem víc napnutá, jak vše dopadne :)

22.10.2014 3 z 5

Šance Šance Katy Evans

I tohle pokračování se mi líbilo. Jenom teda první díl byl o maličko lepší, ale paráda :-) Tento díl doplnil další věci o Remym :-)

14.10.2014 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Jsem ráda, že je stále co do těch příběhů dávat a nejsou všechny na jedno brďo. Líbilo se mi to moc a nelituju času, který jsem tomu věnovala. Dobrá oddychovka :)

12.10.2014 4 z 5

Vražedná nevinnost Vražedná nevinnost Nora Roberts

Moc pěkná kniha. Strašně rychle se četla. Jenom jsem čekala, že to bude víc detektivka. Spíše se tam řešil víc vztah dvou hlavních postav. Ale vřele doporučuji :)

11.10.2014 4 z 5

Temné lži Temné lži Andrea Kane

Pohodová detektivka, která se dobře čte. :)

03.10.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Děj knihy je zajímavý a poutavý, takže se to četlo skoro samo. Další oddychovka... :)

28.09.2014 3 z 5

Odložený případ Odložený případ Andrea Kane

Oddychovka pro dlouhé večery :). Jednoduše a dobře napsané, že se u toho jeden nenudí. Sice nemusíte čekat až do konce, než rozluštíte, kdo za vším stojí, ale stálo to za to dočíst :)

27.09.2014 4 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Další suprové čtení z této série, kterou jsem si velmi oblíbila :)

24.09.2014 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Kniha se mi moc líbila. Je dobře napsaná a je velmi těžké se od ní odtrhnout, dokud není konec. Sice ze začátku mě štvalo, že si všechno nechávala líbit, ale nakonec udělala ten správný krok a vše se v dobré obrátilo :)

21.09.2014 5 z 5

Ztracené duše Ztracené duše Lisa Jackson

Tuto knihu jsem již četla podruhé, ale podruhé mě tak nebavila jako když jsem ji četla na poprvé. Mám dojem, že něco se začalo dít až na posledních stránkách.

20.09.2014 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Krásně napsaná, svižně odsýpající, pohodová kniha pro volné večery :)

14.09.2014 4 z 5

Opět bravůrně napsané pokračování. Sice začátek se mi líbil víc, neboť to navazovalo na předchozí díl, ale i pak se stále něco dělo. Škoda jen, že nejsou další díly. Mikaela a Lisbeth jsem si oblíbila :)

13.09.2014 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl byl akčnější než ten první. Navíc tak dobře napsaný, že dočíst to jinak, než jedním dechem, nešlo.

09.09.2014 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Andrea Kane

Pěkná pohodová kniha. Hlavní postavy mi byly sympatické už od začátku a zápletka taky stála za to. :)

05.09.2014 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Velmi pěkná knih napsaná s vtipným nádechem i přes tragický děj. Po přečtení obsahu jsem věděla, že žádný šťastný konec nemám čekat, ale v půlce jsem se zděsila, jaký nečekaný zvrat kniha nabrala. I přes to, že děj i postavy jsou smyšlené, stojí to se nad tím vším pozastavit a zapřemýšlet.

29.08.2014 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha je velmi dobře napsaná. Stále se něco děje, co udržuje pozornost čtenáře a nutí ho číst dál a dál. Sice pro mě tam byly některé pasáže zdlouhavé a nudné, ale i přesto mě čtení bavilo a ráda jsem se vracela ke čtení.

28.08.2014 4 z 5

Tvář zrady Tvář zrady Iris Johansen

Kniha se mi líbila. Dobře čtivá a plná napětí, že bylo těžké ji odložit a jít se taky věnovat něčemu jinému. :)

21.08.2014 4 z 5

Smrtící vzpomínky Smrtící vzpomínky J. D. Robb (p)

Tuhle sérii mám opravdu velmi ráda, takže se není čemu divit, že i tento díl se mi moc líbil. :)

18.08.2014 5 z 5

Podle nových pravidel Podle nových pravidel Tilly Bagshawe

Dočteno. Chvilkama mě kniha bavila, chvilkama pro změnu ne. Od této autorky to byla moje první kniha a styl jejího psaní je dobrý, ale tento příběh se nepovedl tak dobře.

15.08.2014 3 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Jessie Keane

Pěkné pohodové čtení pro chvíle volna. Děj má spád, takže se nudit rozhodně nebudete. :)

07.08.2014 3 z 5