Kocourek Online Kocourek komentáře u knih

Psi z Rigy Psi z Rigy Henning Mankell

Druhá kniha od Mankella a opět dobrá .Poměry v Rize před převratem byly určitě ještě horší. Knížka měla spád nechybělo napětí i trocha romantiky ( když Kurtovské). Těším se na další.

16.05.2019 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Autor opět nezklamal. Napínavý příběh , který se neodkládá na příliš dlouho. Co na tom, že to není "intelektuálno". Kvůli tomu tyto knihy nečteme. Minier nás prostě umí dostat.

04.01.2019 5 z 5

Skála Skála Peter May

Knihu jsem si půjčila na doporučení, dočetla jsem ji se sebezapřením. Trochu Jirásek. Přeskakování z minulosti do přítomnosti bylo mnohdy na škodu.

31.12.2018 2 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Přečetla jsem všechny tři díly za sebou a Tma mě zatím dostala asi nejvíc, nakonec to rozuzlení bylo překvapivé.. Autor nás po celou dobu udržuje v napětí, zda se opět neobjeví Hirtmann z prvního dílu... Není za tím náhodou on ??? A už si jdu pro další díl...

14.12.2018 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Kruh opět nezklamal.Napínavé čtení se zajímavými zápletkami a stále tam někde v pozadí Hirtmann. ....

14.12.2018 5 z 5

Faktor Omega Faktor Omega Steve Berry

Na Berrym mě baví, že do svých knih dává i pravdivá historická fakta a tak se čtenář současně s příběhem i vzdělává. Strejda Google pak dodá další info.

25.01.2024 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Dobré počtení. Napětí se pomalu stupňovalo. Příběhy jednotlivých rodin se zaplétaly. Kdo nakonec použije zbraň? Je prima, že příběh nekončí jen tím výstřelem...

01.10.2023 5 z 5

Dokonalý plán Dokonalý plán Lee Child

Reacher je prostě nej. Jeho zamotané příběhy mně vždy baví. Jen filmy s mrňavým Tomem Cruise jako 190 cm Reacherem jsou trochu přes čáru.

08.09.2023 5 z 5

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Tak to byla jízda. Mrzelo mě, že nepokračoval Stín krále lebek a byly jen dva díly. Tak teď už je snad zaděláno na další sérii fantasy. Začátek jsem rozpačitě sledovala, ale pak se to rozjelo a jednotlivé nitky směřovaly ke společnému konci. Změna žánru mě potěšila. Poslední dobou už byly knihy podobné, i když samozřejmě také super.

21.12.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Přečteno o vánocích. Příběh opět napínavý. Bohužel od půlky už bylo jasné, kdo je ON. Oddychovka pro volné chvíle. A Tristan s Kate jsou prima parta.

29.12.2021 4 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Tak opět Sigma nezklamala, i když tentokrát ubírám dvě hvězdičky. Už to bylo moc sci-fi.

03.05.2021 3 z 5

Tiché zlo Tiché zlo Emma Viskic

statečně jsem začala, ale jedna z mála knih, které jsem v polovině odložila a už dočítat nebudu.

18.01.2021 1 z 5

Zuřivý tajfun Zuřivý tajfun Clive Cussler

Jako vždy nezklamal. Začínala jsem brožovanou Vyzvedněte Titanic a od té doby mám vše, co se v ČR vydalo. Nikdy nezklamal a vždy jsem se dozvěděla nějaké zajímavé info, které byly z reálu. Škoda, že tento kreativní mozek už není mezi námi.

11.01.2021 5 z 5

Běsnící spravedlnost Běsnící spravedlnost Wilbur Smith

Můj druhý Smith. Napínavé čtení od začátku do konce. Pravda, už od půlky knihy se rýsoval Kalif, ale jistota byla až na konci. Těším se na další.

09.08.2020 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Od půlky jsem se těšila , jak to dopadne a pak najednou "střih do břízek" , odjezd do 12 a šťastný konec. čekala jsem trochu odpovídající konec celé super sérii. Ale i tak prima počtení.

27.06.2020 3 z 5

Verše pro mrtvé Verše pro mrtvé Lincoln Child

Prima oddechovka, napínavá jako vždy. Jen na konci nebyl žádný nášlap do další knihy..Že by konec serie?

18.05.2020 4 z 5

Na kraji priepasti Na kraji priepasti Bernard Minier

Nejdřív jsem litovala, že Servaz už nebude, ale kniha mě překvapila. Úplně jiné téma, bohužel skoro reálné. Zajímavé prostředí, trochu rozpačitý začátek, ale v době domácího vězení super kniha.

28.04.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět perfektní čtení, za mě zatím nejlepší. Pozvolné odkryvani minulosti Nete a naštěstí nám všichni přežili. Můžeme se těšit na další pokračování a možná trochu odkryjeme něco ze života Asada.

29.01.2020 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Napínavé od začátku do konce. Dějové nitky se pomalu spřádaly a nechávaly čtenáře v napětí po celou dobu. Sice trochu rychle vyřešeny konec,ale jinak prima oddechove čtení. Tak snad bude s Lizbetkou i další díl.

13.01.2020 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Těšila jsem se na další tajemství, ale statečná jsem byla jen do polovic,pak jsem se podívala na konec,jak to dopadne. Děj byl rozvlacny a měla jsem také dojem, ze autor ho tvořil v průběhu psaní.

25.05.2019 2 z 5