kn23 kn23 komentáře u knih

Poľovné psy Poľovné psy Jørn Lier Horst

Dalsi skvely seversky autor objaveny.kniha bola super,lahko sa citala, ani chvilu nenudila.pribeh dobry s prekvapivim koncom.tesim sa na dalsie knihy od neho

06.04.2018

Policie Policie Jo Nesbø

U mna zatial to naj od Nesba

02.04.2018

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Od zaciatku ma to bavilo,napinave a prekvapivy zaver.fakt som to netusil.

28.03.2018

Vražda s pridanou hodnotou Vražda s pridanou hodnotou Václav Neuer

Asi robil s Danom na rovnakom pripade.da sa to citat.urcite si precitam aj dalsiu knihu

18.03.2018

Stratení Stratení Michael Katz Krefeld

Ako Vysinuti tak aj Strateni to lepsie zo severu.snad bude aj dalsi pribeh

18.03.2018

Ozveny mŕtvych Ozveny mŕtvych Johan Theorin

Dalsia kniha od ktorej sa nedalo odtrhnut,zas som toho vela nenaspal, ale stalo to zato.od zaciatku napinave,tajomstva sa pomaly odkryvaju a nuti vas to citat a citat.podla mna je Theorin najnedocennejsi seversky autor.klobuk dole pred nim.uz sa tesim na Velku planinu

13.03.2018

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Opat vyborne a teraz uz len cakat na noveho Dana.dufam, ze len do leta a nia az do vianoc

11.03.2018

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Håkan Östlundh

Dobra,lepsia ako teror

10.03.2018

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Nie je to prave moj zaner, vlastne uplne mimo,dostal som sa k knihe nahodou,ale davam 5 hviezdiciek.od zaciatku som veronike fandil a ten happyend na konci,takmer som od radosti krical.mozem len odporucat

04.03.2018

Maklér Maklér John Grisham

Grisham je istota, nesklame ma asi nikdy

03.03.2018

Smršť Smršť Johan Theorin

Uzasna kniha.u mna top seversky autor

25.02.2018

Zoznam smrti Zoznam smrti Frederick Forsyth

Od zaciatku sa citala velmi dobre takze u mna spokojnost

24.02.2018

Sinón Sinón Dan Torsten Sehlberg

Fakt skvele citanie.napina e od zaciatku.mozem len odporucat.len ma mrzi ze som to necital hned poMone, niektore suvislosti mi unikali.asi som si nasiel dalsieho oblubeneho autora,vytvoril skvely pribeh, na ktorom aj nieco moze byt.

22.02.2018

Ostrov búrok Ostrov búrok Ken Follett

Prva kniha od neho,ale urcite nie posledna.mozem len odporucat.

28.01.2018

Čierny havran Čierny havran Vasyľ Škľar

Zo zaciAtku sa to citalo dost tazko, vela mien, komplikovane nazvy dedin ale potom sa to rozbehlo a ani neviem ako a zrazu koniec.jedna z najlepsich knih ake som cital.vdaka bohu, ze som to nevzdal. na zaciatku.urcite doporucujem

24.01.2018

Poslední Laponec Poslední Laponec Olivier Truc

Neradil by som ju uplne medzi severske detektivky typu Nesbo,kepler atd ale u mna jedna z naj knih ake som cital.krasne opisy Laponska,jeho kultury zvykov, az som zacal snivat ze raz by som sa tam chcel pozriet.

22.01.2018