Ozveny mŕtvych přehled

Ozveny mŕtvych https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59597/bmid_ozveny-mrtvych-AEz-59597.jpg 4 804 804

Öland série

Severské zimomriavky na ostrove Öland Štyri ročné obdobia na záhadnom ostrove Na nehostinnom ostrove zmizne dieťa… Júlii sa pred dvadsiatimi rokmi stratil päťročný syn. Chlapec zmizol bez stopy na švédskom ostrove Öland. Jedného dňa jeho otec dostane poštou synovu topánku. Temná minulosť sa bolestivo vráti. Júlia sa rozhodne odhaliť tajomstvo na vlastnú päsť, no čoskoro zistí, že niekto jej v tom chce za každú cenu zabrániť. Hrozba je oveľa bližšie, ako sa zdalo. Muž, ktorý mal byť už dávno mŕtvy, blúdi po pustatinách ostrova, keď nastane hodina tieňov a počuť ozveny mŕtvych...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Marenčin PT

Skumtimmen

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozveny mŕtvych. Přihlašte se a napište ho.

pury
29.04.2024 4 z 5

Správná detektivka, kde na konci čeká čtenáře překvapení :-)

Avila
10.09.2023 5 z 5

Celou sérii Öland mám přečtenou. Ale vzhledem k tomu že vyšel další a to šestý díl série. A já první knihu četla už před dvanácti lety tak jsem se rozhodla že si přečtu knihy znovu.
Mě se prostě styl kterým Theorin píše líbí.... Umí skvěle popsat prostředí mlhou zahaleného Ölandu s jeho starousedlíky. Až vám přijde že celý příběh pozrujete z povzdálí. Takže mohu jen doporučit.

apq
22.08.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem četla poměrně dlouho, chvílemi se mi nečetla nejlépe. Přesto není špatná, a proč si ji nepřečíst?

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2009 - CWA Dagger Awards (John Creasey Dagger for Best First Book)

Kniha Ozveny mŕtvych v seznamech

v Právě čtených7x