kn23 kn23 komentáře u knih

Rád Rád Daniel Silva

Celkom dobre,ale chýbalo tam MI6 a CIA,taká Gabrielova sólovka

07.11.2020

Druhá strana Druhá strana Michael Connelly

Zbožňujem Harryho a aj jeho brata,ale v tejto knihe... neviem čítala sa mi ťažko,ale možno len preto, že predtým som čítal krutú rozlúčku a tam to fungovalo o čosi lepšie čo sa vztahou medzi bratmi týka.

16.08.2020

Klbko zmijí Klbko zmijí Dominik Dán

Polročné čakanie sa mnou a ďalšie ma čaká. U mňa zatiaľ najlepší Dan, ale vždy tá hnusná politika...ale na druhej strane som sa aj nasmial, kde je Kamil, núdza o vtipné dialógy nie je.len...

30.07.2020

Ostrov Camino Ostrov Camino John Grisham

Trošku iný Grisham na akého som zvyknutý,ale bavilo ma to,ani chvíľu to nenudilo.celkom príjemná zmena

30.07.2020

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

To bola ina jazda,napinave od uplneho začiatku.

29.07.2020

Posledný kojot Posledný kojot Michael Connelly

Tak a konečne viem ako to bolo s Harryho mamou.

21.07.2020

Čarodejník Čarodejník John Grisham

Presne preto sa nedám poistiť

26.06.2020

Bar U kohúta Bar U kohúta John Grisham

Tento pribeh sa cital sam,ani nachvilu som nevedel prestať,od zaciatku az do konca putave citanie.a hlavnym hrdinom fandite celu knihu

17.05.2020

Nové dievča Nové dievča Daniel Silva

Bolo to super alee...teraz citam Vyjednavaca od Forshytha z 92 roku a zatial vsetko sedi od a po z.

05.02.2020

Nôž Nôž Jo Nesbø

Opät brilantny Harry,len uz asi nikdy nenajde pokoj.Ale tak ma ho aspon Rachel

25.12.2019

Nevieš dňa, nevieš hodiny Nevieš dňa, nevieš hodiny Dominik Dán

Asi najzamotanejsi pribeh od autora,ale s jednoduchym vysvetlenim.opät skvele citanie ako vzdy

08.12.2019

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Zatiaľ najlepší Theorin podľa mňa.Gerlof je skvelý a aj som trošku fandil tej zápornej postave

04.10.2019

Druhá žena Druhá žena Daniel Silva

U mna zatial najslbsi Allon,ale aj tak precitany naraz.z mojho pohladu mu arabi sedia viac ako rusi

03.09.2019

Dom špiónov Dom špiónov Daniel Silva

Silva nesklame, opäť posledné strany na jeden dych,ale ....Gabi už musí mať aspoň 70 rokov a vždy vo forme,Ari asi fakt nesmrteľný.asi len ten vek v každej knihe môžem vytknúť,ale ináč za 10bodov.napinave ako vždy

26.08.2019

Pochovaní zaživa Pochovaní zaživa Dominik Dán

No,zas o niečo múdrejší,ale opäť musíme čakať ako sa to celé vyvinie.tak nech už sú vianoce.

27.07.2019

Agent Mossadu Agent Mossadu Daniel Silva

Skvele ako vzdy.silva ma dostal, len preco az po 20tich rokoch?????teraz musim citat to co zozeniem a nie po poradi.preco som ho len tolke roky ignoroval? U mña majster spionazneho romanu

22.02.2019

Prísne tajné Prísne tajné Daniel Silva

Ak by ho Ken Follet zazaloval...no neviem.zeby opisal ostrov burok?

17.02.2019

Tajný agent Tajný agent Daniel Silva

Vyborbe ako vzdy a tema dost aktualna

09.02.2019

Spovedník Spovedník Daniel Silva