Druhá strana přehled

Druhá strana https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296757/bmid_druha-strana-CcI-296757.jpg 5 191 191

Harry Bosch a Mickey Haller spájajú sily v novom románe Michaela Connellyho, v ktorom Harry musí čeliť hneď niekoľkým životným zmenám. Jednak opúšťa losangeleskú políciu no ešte viac ho trápi syndróm prázdneho hniezda, keď sa jeho dcéra Maddie chystá na vysokú. Jeho dni sa tak točia okolo rekonštrukcie starého harleya a samozrejme jazzu. Navyše sa bude musieť, ako by povedali jeho kolegovia z práce, pridať na temnú stranu, keď ho Mickey požiada o pomoc s obhajobou muža, ktorého považuje za nevinného. Harryho princípy, ktorými žil dlhé roky, sú tak ohrozené. Druhá strana je už tradične kvalitným pokračovaním Boschovej ságy so skvelým a premysleným tempom a klasickým connellyovským koncom, ktorý si náramne užijú všetci fanúšikovia série.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (SK)

The Crossing , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhá strana. Přihlašte se a napište ho.

Paja1709
03.12.2023 4 z 5

Dobře se to četlo. Jen konec mi připadal takový rychlý.

Česneksmedem
20.07.2023 5 z 5

Opět velice dobré počtení. Někteří vyšetřovatelé mají duší černou jak asfalt a jsou oprsklí jak lázeňské veverky. No a Harry Bosch má ke konci knihy hodně blízko k nekonečnému spánku. Ale nebojte se. Ten zemře až někdy v pátek na black friday, neboť i smrt podražila.

Luigi1
22.02.2023 5 z 5

Pěkné počteníčko Connelly opět nezklamal

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhá strana v seznamech

v Právě čtených1x