Dom špiónov přehled

Dom špiónov https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357966/bmid_dom-spionov-hha-357966.jpg 4 94 94

Sedemnásta kniha jednej z najúspešnejších špionážnych sérií všetkých čias o legendárnom Gabrielovi Allonovi. Štyri mesiace po atentáte na americkej pôde teroristi z Islamského štátu udrú znova – tentoraz sa ich cieľom stane elegantná londýnska štvrť West End, ktorou otrasie séria mohutných výbuchov. Tieto útoky sú výsledkom dokonalého utajenia, no ich páchatelia predsa len zanechajú po sebe jednu stopu. Táto stopa zavedie Gabriela a jeho tím na juh Francúzska, do prepychového sídla Jeana-Luca Martela a Olivie Watsonovej. Bývalá modelka Olivia predstiera, že netuší, že pravým zdrojom Martelovho rozprávkového bohatstva sú drogy. A Martel zasa zatvára oči pred faktom, že obchoduje s človekom, ktorého cieľom je zničenie Západu. Pod Gabrielovým skúseným vedením sa však obaja stanú hrdinami v globálnej vojne s terorizmom.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

House of Spies , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dom špiónov. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
10.09.2023 5 z 5

Začíná příjemný večer v britské metropoli. Obyvatelé Londýna se po náročném dni scházejí v místních restauracich, či míří za kulturním zážitkem v některém z divadel či koncertních síni. Ale do centra Londýna míří i čiré zlo v podobě fanatiků ve službách zvrácené ideologie........
Po teroristickém útoku zůstávají na zmíněných místech desítky mrtvých.
Nyní již šéfovi Mossadu Gabrielu Allonovi je jasné, kdo stojí za útokem na nevinné obyvatele Londýna. Jde opět o islamistického fanatika a stoupence ISIS přezdívaného Saladin, jenž má na rukou krev mnoha lidí, ale kterému bohužel přálo štěstí, kdy se mu podařilo uniknout několika tajným službám. Jak je ale možné vypátrat vraha, jehož identita nebo místo pobytu nejsou známy? Podaří se nalézt ono chybějící vlákno? A pokud ano, dovede Gavriela Allona a jeho kolegy včas k cíli, nebo už bude pozdě?
Opět vynikající.

petbrab
14.02.2023 4 z 5

Můj první špionážní román od tohoto autora.
Na obálce je napsáno nejlepší autor špionážních thrillerů všech dob. Nevím, zda mohu úplně souhlasit.
Četlo se to hezky, má to náboj i spád. Správné ukončení kapitol, aby člověk hned chtěl číst další. Je tam spolupráce různých výzvědných a tajných služeb, ale ten závěr mi přišel takový lehce fádní.
Jako plus vidím i závěrečnou poznámku autora ke skutečnému stavu islámského terorismu.

jan7760
03.02.2022 5 z 5

Vyborne, ako vzdy. Mozno by som prijal vacsiu zapletku ohladom dolapenia Saladina.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dom špiónov v seznamech

v dalších seznamech3x