kn23 kn23 komentáře u knih

Prípad Caravaggio Prípad Caravaggio Daniel Silva

Moja prva kniha od autora a..... Cakaju ma dalsie 4.zajtra zacinam so Spovednikom.

21.01.2019

Krutá rozlúčka Krutá rozlúčka Michael Connelly

Tento connelly ma asi prvykrat chytil aj za srdce.super mozem len odporucat

17.01.2019

Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí Jonas Jonasson

Snád este starcek chvilu pozije a opat precestuje a pozachranuje svet

29.12.2018

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Musim suhlasit s erzetkou.koniec vselijaky a zas musim cakat do leta ako sa to cele vyvinie.ak teda pan dan nenapise knihu o par rokov dopredu.ale za mna plny pocet ako vzdy

09.12.2018

Kufrové tango Kufrové tango Michael Connelly

Harry je istota.este nesklamal.

06.11.2018

Kvapka Kvapka Michael Connelly

Opat skvely Harry,nenudil ani chvilu

25.10.2018

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Nebolo to zle,ale...mozno by mal autor popremyslat nad zmenou zanru.Trhlinu uz netromfne a len sa opakuje.

25.10.2018

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Od zaciatku putave citanie.pan Lagercrantz siel do rizika z tymto volnym pokracovanim si myslym,ale zvladol to bravurne.uz dlho sa mi nestalo aby som poslednych 100.stran tak hltal.

21.08.2018

Izba v plameňoch Izba v plameňoch Michael Connelly

Opat skvely Harry Bosch.napinave od zaciatku,nuti vas to citat.pri inej recenzii na connelyho som spomenul ze som ho prestal citat lebo prisiel boom so severskymi kriminalkami a zrazu mi pripadal strasne nudny.a zrazu ani neviem ako, som o par rokov starsi a zistil som ako som sa mylil.vratil som sa k nemu a strasne ma mrzi ze som ho tolke roky ignoroval ,cca asi 7 .a ten cas uz nevratim a tak celu karieru detektiva Boscha citam horedole rozhadzane ako aj toto lebo dostat sa k jeho kniham po poradi je nemozne.vzdy robi na inom oddeleni,ale nikdy nesklame.pan connely ospravedlnujem sa za roky ignoracie, ale dobieham to rychlo.

03.08.2018

Vzdal som to po 120 stranach.opat bizarne postavicky aj pribeh,ale od prvej strany som sa trapil s citanim.starcek aj analfabetka sa citali lahko,ale toto...ale raz sa k tomu urcite vratim, mozno som len zrobil chybu, ze som to cital v kratkom odstupe od analfabetky.

31.07.2018

Kľúčový svedok Kľúčový svedok Jørn Lier Horst

Pekny priamociary jednoduchy pribeh

19.07.2018

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Opat skvely Dan,len mi tam chybali aj ostatni z mordparty.ale tak pribeh je zasadeny do deja pred nimi.ale rozhodne nesklamal

14.07.2018

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Opat skvele citanie aj ked dost smutny pribeh

03.07.2018

Opat vtipny pribeh, ktory mozem odporucit.a jedna rada:necitat hned po starcekovi

28.06.2018

Na velké planině Na velké planině Johan Theorin

Kniha ako stvorena na dovolenku.precitate si poviedku ktora trochu schladi a uzivate si oddych.za mna spokojnost aj ked to nie je uplne Theorin na akeho sme zvyknuty

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Nebolo to zle,ale Van Vetterena mam radsej.a ak by kniha mala o par stran menej nic by sa nestalo.za mna 3.

24.06.2018

Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Leif G. W. Persson

Pribeh nebol zly ale informaciu o svojej klobase a posteli znacky hester tusim na kazdej druhej strane si autor mohol odpustit

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Myslim si ze to nesbo zvladol na vybornu a vystihol podstatu pribehu celeho toho projektu okolo Shakespeara.ale Harry je Harry.

22.04.2018

Město kostí Město kostí Michael Connelly

Ku Connellymu som sa vratil asi po piatich rokoch a uz pri nom asi ostanem.velmi zaujimavy pribeh.za mna 5bodov

07.04.2018

Kavky Kavky Ken Follett

Este o kusok lepsie ako Ostrovburok.

07.04.2018