Kvapka přehled

Kvapka https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142893/bmid_kvapka-VbZ-142893.jpg 5 214 214

Harry Bosch je späť a dostáva naraz dva prípady. Prvý súvisí s obvinením z roku 1989, no súčasná analýza DNA potvrdila, že usvedčujúci dôkaz, kvapka krvi, patrí niekoľkokrát trestanému násilníkovi, čo sedí za mrežami. Problém je však v tom, že gauner mal v čase zločinu len osem rokov. Bosch sa teda púšťa do vyšetrovania. Zároveň mu opäť do cesty vstúpi Irvin Irving. Jeho syn vypadol z okna a Harry dostal za úlohu zistiť, či išlo o samovraždu, alebo o čosi iné. Intuícia Boscha ani teraz nesklame, za oboma prípadmi sa skrýva kopec špiny a nečakaných zápletiek.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (SK)

The Drop , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kvapka. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
16.07.2023 5 z 5

Policajtika, to je klíčové slovo této parádní detektivky. Bohužel se musíme smířit s tím, že se politika mísí se vším, s čím se běžně setkáváme. Všichni mají své zájmy, které prosazují, jen je problém v tom, že někomu projde prakticky všechno a někdo naopak musí být tím obětním beránkem.
Harry Bosch to se svou povahou nemá rozhodně lehké. Na druhou stranu, pokud ve svém okolí máme někoho takového, měli bychom si ho vážit. Conellyho další velice zdařilá kniha.

CharlesWard
26.04.2023 2 z 5

Bohužel zase slabší, a přepolitikařená boshovka.

Luigi1
20.02.2023 5 z 5

Tak jsem dočetl krásnou detektivní knihu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kvapka v seznamech

v Právě čtených2x