kilometr kilometr komentáře u knih

Marián Labuda: Role a duše Marián Labuda: Role a duše Zuzana Sílová

Kniha věnovaná hlavně divadelním rolím Mariána Labudy,který se dostal do podvědomí filmovým divákům rolí pana Pávka ve filmu Vesničko má středisková.60%.

29.03.2012 3 z 5

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

Kniha,která se věnuje životu a dílu "Mistra strachu" .Výborné čtení,které dokonale čtenáře pohltí.95%.

28.03.2012 5 z 5

Jiřina Jirásková a Zdeněk Podskalský Jiřina Jirásková a Zdeněk Podskalský Robert Rohál

Velmi pěkná kniha věnovaná tvorbě Zdeňka Podskalského.Hlavní slovo ve vzpomínání,má jeho bývalá životní partnerka Jiřina Jirásková.80%.

28.03.2012 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

V zásadě se jedná o další výbornou knihu od Mistra napětí,další dobře vymyšlený příběh,který má spád a který je radost číst.Díky a dávám plný počet.

21.03.2012 5 z 5

Poupata Poupata Bohumil Hrabal

Kniha,která mě moc neoslovila,se dělí na ETUDY: 0%,SLIČNÉ STŘELCE 40%,ZÁPISNÍK SNŮ 20%,SLAVNOU WANTONTOCHOVU LEGENDU 40%,SETKÁNÍ A NÁVŠTĚVY 50%,BAMBINO DI PRAGA 60%,KRÁSNOU POLDI 20%,AMORA A PSYCHÉ 50% A MAJITELKU HUTÍ(jednoznačně nejlepší a nejčtivější povídka)100%.

15.03.2012 3 z 5

31 songů 31 songů Nick Hornby

Z 31 songů mě oslovila jediná Nelly Furtado.Jinak jsem byl "out".Ale místy píše autor nejenom o písních a je to čtení zábavné.50%.

13.03.2012 3 z 5

Jak na věc Jak na věc Nick Hornby

Zatím nejlepší kniha N.Hornbyho.Marcusovi jsem fandil a hodně mě to bavilo.100%.

13.03.2012 5 z 5

Výhra v loterii Výhra v loterii Mary Higgins Clark

Paní Mary H. Clarková napsala,že Alvira Meehaner,měla v první povídce zemřít,ale na popud své dcery,tak neučinila.Za sebe můžu napsat jen to,že je škoda,že tak neučinila.Napsáno je to otřesným způsobem,detektivní napětí nulové(takový Čtyřlístek je napínavější!).0%.

05.03.2012 odpad!

Všechny moje lásky Všechny moje lásky Nick Hornby

Není to tak dobré jako Fotbalová horečka nebo Po hlavě,ale jako prášek na rozchod s něžným pohlavím, funguje skvěle.

29.02.2012 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Čtení knížek Mistra napětí je radost,je to jako návrat na známá místa,kde to známe a máme to tam rádi.
Nijak zvlášť "hrozné" mi jeho 4 povídky nepřišly,ale četly se výborně.
Mně osobně se nejvíce líbila třetí-ta byla dechberoucí.Takže díky,Mistře.(Jdu na Vaši další knihu......)

29.02.2012 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Kapitán Brandon Birmingham(krásný muž)přijíždí nadržený se svou lodí do londýnského přístavu.Tam potká řízením osudu Heather(krásná,mladá slečna,za kterou se muži otáčejí a ženy ((viďte tetičko!))blednou závistí((že tě štípnu!!)).....po vášnivé noci
Brandon pochopí,že pomiloval pannu....a co hůř,bude otcem.......napsáno je to čtivě(nedočetl jsem,přiznávám se),.....tak šťastnou plavbu,milenci.......50%.

27.02.2012 3 z 5

Fotbalová horečka Fotbalová horečka Nick Hornby

Výborná kniha,při které jsem se stal na chvilku tím největším fandou Arsenalu.
Zdaleka ne jen o fotbale.

27.02.2012 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Moje třetí (zatím)nejoblíbenější kniha Mistra.100%.

24.02.2012 5 z 5

Po hlavě Po hlavě Nick Hornby

Skvělá kniha,která se čte sama.Od začátku jsem měl pro Sama pochopení a jeho výlety do budoucnosti byly
to nejlepší na této výborné knize.Doporučuji a těším se na další knihu Nicka Hornbyho.100%.

22.02.2012 5 z 5

Pravda za rozbřesku Pravda za rozbřesku Ernest Hemingway

Pan Spisovatel popisuje svůj pobyt v Africe,kde jsme svědky toho,jak se svou ženou Mary,loví lva.
Jedná se o nedokončený román.A je to na něm bohužel znát.Ale nějaké části jsou napsány výborně.50%.

19.02.2012 3 z 5

Zaprodanci Zaprodanci David Morrell

Průměr.David Morrell umí daleko lépe!!

14.02.2012 3 z 5

Krasosmutnění Krasosmutnění Bohumil Hrabal

Moc pěkná kniha povídek od Bohumila Hrabala.Hlavně ta o mořské panně a panu Rambouskovi se povedly nejvíc.

14.02.2012 4 z 5

Alice v nebezpečí Alice v nebezpečí Ed McBain

Alice v nebezpečí je příběh plný nenadálých zvratů a vrcholící naprosto nečekaným rozuzlením.
Mistr napínavých příběhů napsal další román,který ale nedosahuje kvalit jeho příběhů z 87.revíru.

12.02.2012 3 z 5

Paměti kavalíra Paměti kavalíra Philippe Noiret

Philippe Noiret je výborný francouzský herec,který by si zasloužil lepší memoáry.
Hodně náročná kniha,která je opravdu jen pro fanoušky tohoto herce.

07.02.2012 3 z 5

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

Knihu jsem dostal od švagrové s tím,že to není špatné čtení.
Velmi se mi líbila,zvláště pak erotické pasáže.......80%.

07.02.2012 4 z 5